Fibroma

Īss apraksts slimības

 Dermatofibroma

Fibroma - audzējs, kas ietver saistaudu šķiedru audus. Parasti fibroma - labdabīgs ciets, blīvs sfērisks izglītība vai ovāla.

Growing audzējs lēni, bet var sasniegt ļoti liela izmēra un ražo galvenokārt zemādas audos, ādas un gļotādu.

Cēloņi fibroids

Fibroids var izraisīt ģenētiskas mutācijas, traumām kā iedzimtas slimības, jo palielinās summu progesterona, estrogēnu vai narkotisko vielu lietošanu, kas veicina audu augšanu.

Simptomi fibroids

Audzēji veidojas dažādās cilvēka ķermeņa, un tāpēc tie ir dažādi simptomi.

Visbiežāk un bieži izmanto medicīnas praksē - dzemdes fibroids, krūts vēzi, dermatofibroma, zoles fibroma.

Dzemdes fibroids notiek vairumā gadījumu nesāpīga, kas ir nopietns šķērslis, lai tās laicīgi konstatētu. Patstāvīgi nosaka izskats uzkrāšanās uz sienām dzemdes nav iespējama, tāpēc daudzām sievietēm, pirmais simptoms, un iemesls, kas jāpārbauda, ​​ir notikums dzemdes asiņošana, ilgstoši menstruācijas, sāpes dzimumakta laikā, jo sēžamvietas, muguras, jostas. Tā var būt arī sajūta spiedienu uz urīnpūsli (urinēšanas atdzīvina) un iegurņa zonā.

Fibroma ādas - audzējs masa zemādas audos un dermā. Izglītība parasti ir ādas krāsas, mīksta un reizēm ir grūti, dažreiz uzstādīts uz stumbra.

Krūšu fibroma - sfērisku zīmogs uz krūtīm, kas neizraisa sāpes palpācijas, taču tas var būt iemesls sāta sajūtu krūtīs laikā premenstrual periodā.

Plantāra sāpīgs pietūkums un sāpes manifests, kad pastaigas vai ilgstoša stāvokli.

Diagnoze fibroids

Diagnostikai fibrozs paplašina savādāk.

Lai noteiktu dzemdes fibroids un krūts eksāmenu ginekologs ir nepieciešams, mammalogy, ultraskaņas izmeklēšana.

Diagnosticēt fibroids ādas un cita veida āra audzēja pietiekami, lai izietu vizuālu pārbaudi ārsts.

Turklāt, pēc noņemšanas fibroids veiktajiem histoloģisko vai citoloģisko pārbaudi audzēja fragmentu, lai izslēgtu tās ļaundabīgu audzēju un apstiprināt sākotnējo diagnozi.

Ārstēšana fibroids

Ārstēšana dzemdes fibroids tiek veikta galvenokārt četrām metodēm:

  • Ķirurģija kurā noņemšana tiek veikta, vai dzemdes fibroids;
  • Myomectomy gisteroskopichesskaya. Šāda noņemšana fibroids notika tikai 20% gadījumu. Histeroskops dzemdes dobumā ir īpaši instrumenti, kas likvidētu audzēju;
  • Embolization. Ar palīdzību vielas, kas tiek ievadīts artērijā, fibroma ir atdalīta no asins apgādes, uztura un kļūst samazināts.
  • Medikamenti. Pacienti ar audzējiem, kas nesasniedza lielu izmēru, recepšu medikamentus (nesteroidy, hormoni, pretapaugļošanās tabletes), lai atvieglotu to uzsūkšanos.

 Fibroma ādas pēc noņemšanas
 Ārstēšana fibroids, kas radās uz ādas, veic izņemšanas - radio viļņu, lāzera un ķirurģiskās izņemšanas.

Arī tad, ja ir fibroma ādas mazo izmēru, to var noņemt, izmantojot procedūras diathermocoagulation vai ko cauterization no ogļu skābes sniegu.

Ja fibroids ādu uz kāju, tas var griezt ar šķērēm vai savienojošajā pavedienu (valsts režīmu).

Cita veida fibroids apstrādāts galvenokārt tā izvešanu: lāzera, klasiskās ķirurģisko metodi, ar radio viļņu metodi.

Profilakses fibroids

Profilakses fibroids - veselīgs dzīvesveids, izņemot paaugstinātas traumas, izmantošana hormonālo medikamentiem (ieskaitot kontracepcijas), tikai ārsta uzraudzībā.

Tātad, kā novērst ietekmi iedzimtu faktoru un ģenētiskām mutācijām, ir praktiski neiespējami izvairīties no sarežģījumiem nevajadzētu aizmirst ikdienas ginekoloģiskās pārbaudes, inspekcijas mammalogy un ģimenes ārstu, ja aizdomīgiem ādas veidojumiem.

Яндекс.Метрика