Ārstēšana un profilakse adenomyosis
 Viens no visvairāk noslēpumainu slimību ginekoloģijas ir endometrioze. Tāpat kā visi termini medicīna vārds veidojas no diviem komponentiem: endometrijs (s) un sufiksu -oz. Piedēklis "Lake" veido patoloģisku procesu, kas notiek uz hroniskas veidam, bet ne acīmredzamas iekaisuma pazīmes. Endometrija - ir iekšējais slānis no dzemdes, daļa no kura tiek saplēsts prom katru mēnesi. Ja grūtniecība iestājas, nav menstruācijas nenotiek. Ja vien sieviete ir adenomyosis, kurā sākotnējos periodos var izraisīt sukrovichnyh izvēli.

Kamīns menstruācijas pēc anatomiskās lokalizācijas sauc endometrioze. Šis vispārējais process nosaukums, un kad nozīmēja adenomyosis, dzemdes iesaistīts un nav citu orgānu.

Parasti smērēšanās satur endometrija šūnas ir iegūti no maksts. Kad uzmanība menstruālā aktivitātes atrodas dzemdes sienas, tie nav pilnībā noraidīti. Turklāt, tā uzskatāma par adenomyosis audzēja slimība, ar tieksmi uz izaugsmi un metastāzes. Šūnas no centra nav vēža aktivitāti, tomēr, adenomyosis kopā ar stiprām sāpēm.

Attīstības mehānisms un izraisa endometrioze un adenomyosis

Endometrioze ir sadalīta dzimumorgāniem, ti, adenomyosis, dzemdes kur ciešanas, un papildus - ja mēnešreizes centrs atrodas ārpus ķermeņa. Saskaņā ar teoriju embrionālo attīstību endometrioze, jo šūnas no dzemdes gļotādas ko augļa ģenētisko programma avarē, izraisot ir citos orgānos. No acs varavīksnenes, piemēram. Šādi incidenti notiek 2-3% gadījumu.

Visbiežāk tas attīstās adenomyosis, dzemde bet palielinās nogalē katra menstruālā cikla laikā. Dzemde ir doba, spēcīgs, muskuļots ķermenis, platums sienām sasniedz 1-3 centimetrus. Slāņi dzemdes sienas:

 • Gļotains - endometrijs;
 • Muskuļu - miometrija;
 • Serozs - ir ārējais apvalks ķermenis.

Iekšējais slānis - endometrija pieaugums pret vidu katra cikla, otrā fāze ir šūnu nobriešanu. Mēneša laikā, tie tiek noraidīti uz dzemdes dobumā. Kad adenomyosis endometrija šūnas iekšpusē muskuļu slānis. Šāda kārtība ir galvenais cēlonis slimības. Tā nodarbojas ar to, ka šūnas iekšējo slāni dzemdes no ārpuses anatomiskās lokalizācijas, turpina darboties. Viņi arī palielināt izmēru, kairinošs nociceptoru muskuļus dzemdē. Laikā asiņošana pacients uzrādīja nelielu adenomyosis, smērēšanās šokolādes krāsā. Tātad noraidīta endometriozes šūnas, kas atrodas uz muskuļu slānī dzemdes. Tā endometrija audu tendence pieaugt, paplašināt dziļi kabatās adenomyosis dzemdes sienas, kas pasliktina slimības.

Galvenais iemesls, kāpēc attīstās endometrioze, pārkāpums sieviešu personīgo higiēnu. In adenomyosis, kas sākas dzemdē vairākās citu iemeslu dēļ.

Pārkāpumi personiskās higiēnas ikmēneša asiņošanas laikā, kā rezultātā endometrioze:

 • Peldēšana atklātā ūdenī vai vannas istabā;
 • Seksuālā dzīve menstruāciju laikā;
 • Ignorējot noteikumus par izmantošanu tampons.

Ja peldvietu menstruāciju laikā, neatkarīgi no kvalitātes blīves, iemērcot ūdeni līdz gurniem, pateicoties spiediena starpību, endometrija šūnas tiek absorbēti olvadu. Tātad veidojas endometrija cistas, reti adenomyosis, ja asiņošana turpinās pēc grūtniecības pārtraukšanas.

Kad dzimumdzīve tikai parasti izraisa spiediena starpība starp vidi un iekšējiem dzimumorgāniem. Tādējādi veidojas caurules un peritoneālās endometrioze.

Satura maksts tamponi, pēc sešu stundu izmantošana ir pakļauta reabsorbcijas. Ja gļotādas dzemdes, ir plaisas, kas attīsta adenomyosis, ja to nav - virzās uz endometrija šūnām dzemdē.

Cēloņi adenomyosis tikai ķirurģisko:

 • Darbība nolūkā grūtniecības pārtraukšanas, kurā nenovēršami sabojāt muskuļu slānis dzemdes;
 • Cesarean sadaļā ar iekļūšanu endometrija šūnu telpu starp vīlēm.

Pēc tam, kad operācija, lai iegūtu auglim adenomyosis attīstās daudz mazāks, jo šūnas no iekšējā slāņa dzemdes zaudē aktivitāti sakarā ar fizioloģisko grūtniecības beigām.

Simptomi adenomyosis

Izpausmes ar slimības raksturojumu, un viņus jaucot ar citām izpausmēm ir ļoti grūti. Visi simptomi adenomyosis ir skaidra saikne ar hormonālo ciklu:

 • Lieluma dzemdes palielināšanās pirms menstruāciju un pēc tam samazinās;
 • Palielinot sāpes vēderā un muguras tuvāk dienas ikmēneša asiņošanas;
 • Atlase šokolādes krāsa pirms un pēc menstruāciju;
 • Neauglība Fonā anovulāciju sindromu.

 Adenomyosis dzemdes - pazīmes un diagnostikas metodes
 Sākumā simptomi adenomyosis izlīdzinās un uzskata par normālu Premenstrual izmaiņas organismā. Tad, ar progresēšanu intensitātes sāpes pieaug un laiks palielinās. Pacienti nejūt sāpes tieši pirms menstruācijas, bet pastāvīgi.

Ārstēšana adenomyosis

Slimība ir saistīta ar hormonālās sievietēm, tā ārstēšana adenomyosis ir efektīvs tikai, izmantojot hormonu aizstājterapiju. Operācija tiek veikta tikai veselības apsvērumu dēļ, kad endometrija audu aug visu slāņus dzemdes uz vēdera dobumā. Bet pat pēc izņemšanas no dzemdes adenomyosis ārstēšanu turpina ar hormoniem. Ir vairākas metodes, hormonālo korekcijas adenomyosis ar atšķirīgām prioritātēm:

 • Pārtraukšana menstruālo funkciju;
 • Grūtniecība;
 • Hormonālo ciklu regulēšana.

Ko paredz ārsta akušiera-ginekologa, kurš izvēlas vispiemērotāko, labākā metode ārstēšanas zāles.

Яндекс.Метрика