AIDS

Vispārējā informācija par šo slimību

 AIDS - viens no sliktākajiem slimībām
 Iegūtā imūndeficīta sindromu (AIDS) - slimība, kas tiek uzskatīta par vienu no visvairāk briesmīgajiem un bīstamu ļaunumiem mūsdienu civilizācijas. Pastiprināta uzmanība pievērsta AIDS, sakarā ar to, ka daudzus gadus zinātnieki nevar atrast izārstēt nekontrolētu iznīcināšanu imūnsistēmu. Tā rezultātā, cīņa pret AIDS tiek veikta galvenokārt ar slimību profilaksi un informācijas par to iedzīvotāju vidū Zemes izplatīšanai.

AIDS ir viena no slimībām, kas viņi saka, ka viņi nogalina lēni, bet pārliecinoši. Patogēns infekcija maina struktūru DNS veselu šūnu un var saglabāties ķermeņa atbalsta 3 gadu laikā. Visu šo laiku viņš nezaudē savu darbību un kļūst neaizstājams elements asinīs. Ar šo funkciju vīrusu, pētnieki attiecina ļoti augstu risku, līgumslēdzējas AIDS, izmantojot slikti sterilizēti instrumenti, kas iepriekš ievadīti tiešā kontaktā ar asinīm inficētas personas. Situāciju sarežģī fakts, ka AIDS, simptomi, kas var rasties pat vairākus gadus pēc inficēšanās, ko raksturo augsta līmeņa mainīgumu. Attiecībā uz šo rādītāju, slimība priekšā visiem zināmajiem vīrusiem, tai skaitā daudzām šķirnēm gripu.

Kā jums AIDS?

Daudzi cilvēki uzskata, ka AIDS ir nāvējoši jebkurai normāls cilvēks. Faktiski, tas ir absolūts absurds. "Catch" slimība var būt tikai trīs veidos:

  • laikā dzimumakta ar inficētu personu;
  •   klēpī, kad AIDS tiek pārraidīts tieši auglim caur placentu;
  • inficētām asinīm vai tās apēšanai jebkādā citā veidā, piemēram, izmantojot slikti apstrādātas ķirurģiskos instrumentus.

Zinot, cik vīruss tiek nosūtīta, nav apšaubīja faktu, ka lielākais skaits reģistrēto narkotiku lietotāju vidū, kuri bieži izmanto vienu šļirci intravenozai injekcijai AIDS gadījumu. Apdraudēts ir un homoseksuāļiem, jo ​​viņu vidē prezervatīvi netiek izmantoti tik bieži, kā dzimumakta starp vīriešiem un sievietēm laikā. Lai tiktu galā ar šādu problēmu var tikai visaptveroša AIDS profilakses mērķis ir agrīnai atklāšanai inficēti. Attiecībā uz asins pārliešanas, pēdējos gados, šī problēma nav tik izplatīta kā šodien, katrs asins donors ir rūpīgi izskatīta AIDS vīrusu. Tas pats attiecas uz kontroli izmantošanas ķirurģisko instrumentu, kas katru gadu kļūst arvien vairāk un vairāk stingrs.

Ir daži eksotiski veidi AIDS pārraides, bet to īpatsvars kopējā sastopamība ir niecīga, un tāpēc mēs neuzskatām šādas cēloņi vienā rakstā. Just pieminēt, ka jums vajadzētu ārstēt ar īpašu piesardzību, dzimumakta nelietojot prezervatīvu mēneša laikā.

Kas notiek, kad imūndeficīta vīruss nonāk asinsritē?

Pēc tam, kad stājas korpusa vīrusa DNS kontaktē ar saimnieka šūnu DNS. Ar palīdzību enzīmu Integrāzes, tas ir iestrādāts tās struktūra pārkāpj normālu veselīgu orgānos un audos. No AIDS simptomi izpaužas ne uzreiz, bet pareizs diagnoze ir iespējams pat sākuma stadijā, jo no sākuma asins šūnas, kas satur specifisku ģenētisko materiālu, kas, patiesībā, tie mutācijas reibumā patogēnu.

Iesniedzot nepareizu ģenētiskā programma, šūnas sāk vairoties dažādās sastāvdaļas vīrusu, veicinot tās izplatīšanos. Atsevišķa loma šajā procesā ir dota proteāzes fermentus, kas var mainīt vīrusu aplokšņu jaunu elementu, lai tas kļūst piemērots nosūtīšanai veselās šūnas. Posmā reprodukcijas var veikt diezgan efektīvu cīņu pret AIDS, aicinot Lietojot proteāzes inhibitorus, kas atņemtu fermentu ar tās spēju vairoties.

Rodas jautājums - ja zinātnieki zina tik daudz par mehānismu attīstību AIDS, kāpēc katru gadu uz mūsu planētas, jauno AIDS? Viss punkts šeit ir tas, ka aģents ietekmē ne tikai T-lifotsity, bet arī dažas citas šūnas ar ilgu mūžu (makrofāgi, monocītu). In tiem, viņš ir neaktīvs un neievainojams darbībām zināmo narkotikām, tas ir, pilnībā dot AIDS no ķermeņa nav iespējama.

Simptomi AIDS

Pētījumi, kas tika veikti dažādos gados desmitiem Rietumu valstīs ir parādījuši, ka kopš inficēšanās uz pirmajiem simptomiem AIDS pati var veikt vairāk nekā vienu gadu. Tomēr likme slimības progresēšanu ir atkarīga no dažādiem faktoriem: vīrusa celma, ģenētiskajām īpašībām pacienta, viņa psiholoģisko stāvokli, dzīves un citiem iemesliem. Vispār, mēs varam precīzi noteikt 5 posmus AIDS simptomi ir:

  • krasi pasliktinājās veselība - izpaužas divas līdz trīs mēnešu laikā pēc inficēšanās. Pacienti drudzis, galvassāpes, paaugstināta limfmezgli, ir izsitumi uz ķermeņa. Šis posms parasti ilgst aptuveni 3 nedēļu laikā;
  • starp pārvadātājiem vīrusu - tas norit praktiski bez simptomiem un bieži ilgst līdz 10 gadiem. No AIDS simptomi izpaužas tikai vieglus simptomus, piemēram, palielināti limfmezgli;
  • Stage ģeneralizētas limfadenopātija - raksturīga spēcīga pieauguma limfmezgliem, bet nav ilgi - aptuveni trīs mēnešus;
  • periods no AIDS - saistītas sarežģītas - simptomi ir diezgan spilgti. AIDS pacienti cieš no asu svara zudums, notiekošo caureja, drudzis, smagas klepus, dažādu ādas slimību;
  • galīgais veidošanās AIDS - infekcijas pazīmes notiek pastāvīgi un strauji progresēt, lai rezultātā nāvei.

Cīņa AIDS

Kā jūs zināt, man izdevās pārņemt kontroli pār dažādām slimībām, bet, ja AIDS vīrusa parastās terapijas un vakcīnas neizdoties. Par cēloņiem neveiksmēm mēs esam uzrakstījuši iepriekš. Mēs pievienot tikai to, ka visi pašreizējie notikumi šajā jomā ir ļoti augstas izmaksas, un var novērst AIDS agrīnā stadijā, un pat tad ne visos gadījumos. Tas nozīmē, ka tagad cīņa pret AIDS tiek veikta tikai ar precīzu informāciju starp pacientu un morālu atbalstu cilvēkiem, kurus skārusi infekcija izplatīšanu.

AIDS profilakse

 Prezervatīvi, kā līdzekli AIDS
 Tā kā slimība tiek uzskatīta neārstējama, AIDS profilakse ir īpaša nozīme. Viņu mērķis - novērst gadījumus masu infekcijas un vismaz daļēji kontrolētu slimības izplatīšanos iedzīvotāju vidū. Attīstītajās valstīs, veicinot informācijas dod labus rezultātus, bet jaunattīstības valstīs tas nedarbojas, jo cilvēku nezināšanu un elementārajā noraidīšanu veselīgu dzīvesveidu.

Kad AIDS profilakse, un nozīmi laist pasākumiem, lai novērstu inficēšanos zīdaiņiem no slimo māti. Šajā sakarā, zinātnieki ir spējuši panākt ievērojamu progresu. Tā tika izstrādāta, vairākas zāles, kas samazina risku augļa infekcijas un AIDS par 15-20%, un to efektivitāte pieaug. Īpaši apmierināti ar to, ka šī terapija ir diezgan lēti un pieejami pat nabadzīgiem cilvēkiem.

Neskatoties uz visām pūlēm, cīņa pret AIDS ir tālu no vairāk. Jā, pētnieki strādā par iegūt vakcīnu un cīnās slimību izplatīšanos starp jaundzimušajiem, tomēr progress šajās jomās nesniedz atbildi uz galveno jautājumu - kā lai beidzot uzvarētu AIDS? Ir iespējams, ka nākotnē cilvēce spēs tikt galā ar vīrusu, bet tagad, ka katru gadu vairāk nekā 70 000 bērnu kļūst par bāreņiem, jo ​​viņu vecāki mirst no šīs briesmīgās slimības.

Яндекс.Метрика