Akūta nieru mazspēja

Īss apraksts slimības

Saskaņā ar akūtu nieru mazspēju attiecas uz Pēkšņi pārtraucot vai pēkšņa samazināšanās veselības abās nierēs (vai tikai gadījumā cilvēkiem, kas ir bijusi viena niere izņemta). Iestādes, vairs nevar veikt savus filtrāciju, ekskrēcijas un sekretoro funkciju. Tas ir tas, kas ir bīstams un akūta nieru mazspēja. Šīs slimības ārstēšanā, ir atkarīgs no iemesla, ka tā ir, ko izraisa, saistītu slimību un vairākiem citiem svarīgiem faktoriem.

Akūta nieru mazspēja - cēloņi slimības

   Nieru mazspēja
 • trauma, sepse, smagus apdegumus, alerģiskas šoks, un citas parādības, kas noved pie ilgstošas ​​asiņošanas un trūkst asins piegādi nieru audiem. Līdzīga rezultāts arī bija vērojama liela ūdens zudumus un nekontrolētu izmantošanu diurētiskie līdzekļi;
 • toksiska iedarbība, blakusparādības noteiktām zālēm, nieru slimības (akūtas gloumerulonefrit, hipertensija, reimatiskas);
 • nosprostojums no urīnceļu vai saspiežot ar audzēja procesā. Tajā pašā laikā persona pirmais parādās nedaudz pietūkumu, kas galu galā aug un noved pie nekrozes nieru audiem.

Akūta nieru mazspēja - simptomi

 • samazināta urīna daudzumu (oligūriju) vai tās neesamību (anūrija);
 • Kopumā veselības pasliktināšanos pacienta;
 • slikta dūša, vemšana, caureja;
 • apetītes trūkums;
 • aknu palielināšanās un tūska ekstremitāšu;
 • nomāca reakcija pacienta uz pastāvīgu darbības un stimuliem. Dažreiz redzams apātija aizstāj ar uztraukums.

Akūta nieru mazspēja izraisa nieres pārtraukt darbu, lai izpildītu ar elektrolītisku līdzsvaru asinīs. Tā rezultātā, asinsvadi sāk izplatīties pa ķermeņa produktu olbaltumvielu vielmaiņu - kreatinīna un urīnvielas. Tajā pašā laikā pārkāpis sekretoro funkciju nieru un samazinot sarkano asins šūnu. Akūta nieru mazspēja, ārstēšana netiek veikta, vai tika veikta, pārkāpjot vispārpieņemtiem principiem, izraisa nopietnas komplikācijas, un slimības darbā visiem galvenajiem ķermeņa sistēmām.

Akūta nieru mazspēja - ārstēšana un prognoze

 Ārstēšana nieru mazspēju

In sākumposmos slimības, ir nepieciešams veikt pasākumus, lai novērstu cēloņus akūtu nieru mazspēju, kuru vidū var būt uzskaitīti kā slimību šķirnes un visu patoloģisko procesu veidu. Attiecībā uz lielu asins zudums, ārsti izmanto speciālu asins aizstājēji. Tas būtu tik ātri, cik iespējams secināt toksīnus. Šim nolūkam, pacients tiek noteikts kuņģa skalošanu un pretlīdzekļus, piemēram, unitiol, galvenais uzdevums - saistīt toksīnus un novērst to tālāku izplatīšanos cilvēka organismā. Tīrīt asinis izmantojot modernu medicīnisko aprīkojumu, tai skaitā plazmaferēzi. Ja pacientam ir urīnceļu nosprostojums, jums ir atjaunot tos veikt krosa vai punkciju iztukšot savākto urīnu.

Kā ārstēšanai akūta nieru mazspēja. Mūsdienās visbiežāk izmanto osmotisko diurētiskie līdzekļi (sorbīts, mannīts). Tie ir īpaši efektīvas agrīnās slimības stadijās. Tajā pašā laikā ārsti kontrolē ūdens bilanci, summa urīnvielas un elektrolītu asinīs. Pacients tiek piešķirts stingru diētu, anabolisko hormonu un vitamīnu E. Tā kā nav pozitīvu dinamiku slimnīcu speciālistu apsver izmantot hemodialīzi.

Prognozes par attieksmi ir atkarīgas dinamiku slimības. Parasti, kad medicīniskā aprūpe sniegta nieru samazināja savu efektivitāti ziņā no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem.

Akūta nieru mazspēja bērniem

Bērniem, slimība izpaužas ar tādiem pašiem simptomiem, kā pieaugušajiem. Tradicionāli, slimība var iedalīt trijos posmos:

 • Pirmais posms dominē kopējo simptomi, atkārtotas slimības simptomi vai indes, kas radās sakarā ar nespēju;
 • krasa samazināšana vai pilnīga neesamība diurēzi (urinācija), vemšana, sāpes vēderā, nestabils krēsls;
 • pakāpeniska atveseļošanās diurēzi uz fona patēriņa palielināšanās ūdens un elektrolītu līdzsvara traucējumi asinīs.

Rīkoties, lai ārstētu slimības, būtu jābūt uzreiz pēc precīzu diagnostiku. Pirmkārt, jums ir jānoņem cēloni, kuru izraisījusi akūtu nieru mazspēju bērniem. To atbalsta arī ar adekvātu nieru asins plūsma, kas ražots plazmas pārliešana, uzņemšanas sosudorasshirayuschih līdzekļus, ja vien tās ir atļāvis ārstējošais ārsts. Tāpat kā pieaugušajiem, bērniem ir jāievēro stingra ogļhidrātu diētu. Narkotiku izvēle ir daži sarežģītība daudzajiem kontrindikācijas, tāpēc mēs ne aiztures par šo jautājumu, atstājot lēmumu par iecelšanu konkrētu narkotiku personāla specializētās medicīnas iestādi.

Яндекс.Метрика