Periostitis (flux)

 Simptomi akūtas periostitis

Runāt, runāt, un teiks - jums ir nepieciešams apmeklēt zobārstu ne tāpēc, ka viņš jau ir slims, un lai novērstu slimības. Diemžēl, mēs nolaidība savu veselību, dažreiz apzināti liekot sevi par smalku līniju starp dzīvību un nāvi.

Apraksts slimības abscess ne mēs sākam ar tradicionālo definīciju. Periostitis - īpaši vēlīnā - ir slimība, kas prasa steidzamu operatīvu palīdzību zobārsta, un dažos gadījumos un sejas-žokļu ķirurgs. Ja laiks nav veikta autopsija abscess vai strutas evakuēti, iekaisuma procesu, iekļūt asinsritē var izraisīt sepsi (vispārējā asinssaindēšanos) un nāvi. Tie ir realitāte, ko mēs nolaidība.

Periostitis (cilvēku ikdienas definīcija - flux) - iekaisums periosta. To raksturo ar pakāpenisku pāreju no iekaisuma ārējā slāņa uz citiem slāņiem kaula (osteoperiostit).

Par periodontītu etioloģija

Zobārstniecībā, kā arī citur, visi iekaisuma procesi parasti savstarpēji un bieži aizaug viens otru. By periodontīts svinu:

  • ietekme iekaisuma slimības zobiem - darbojas mīkstums vai periodonta abscess var doties uz žokļa un zobu abscess provocēt pabeidzu izārstēt zobu bojāšanos;
  • mīksto audu traumas vai atklātās lūzumi žokļa;
  • Infekcijas caur limfātisko un asinsrites sistēmu. Tas ir kopīgs, bieži vien bērnībā, piemēram, tonsilīts un citi. Infekcijas slimības
  • komplikācijas pēc zoba ekstrakcijas rezultātā aukstā vai iekaisis kakls, gripa, utt Tās var arī izraisīt žokļa abscess.

Raksturīgie simptomi periodontīts

Pirmā pazīme slimības ir neliels pietūkums smaganas. Bez tam, eksistē pieaugums tūska, un ar to, palielināta sāpes.

Nākamais posms, kas ir saistīta ar akūtu abscess - abscess (strutains iekaisums audu), kas ir galvenais iemesls sejas tūska. Par periodontīts augšējā žokļa raksturīgs pietūkums BalticMiles lojalitātes jomā apakšžokļa - pietūkums submandibular reģionā. Ķermeņa temperatūra paaugstinās līdz 38 °, sāpes izplatās tempļa, acīm un ausīm.

Dažos gadījumos, kopā ar izskatu jaw abscess fistulas kustību caur kuru strutas nāk ārā. Periostitis bīstamā izpausme tam, ka sāpes izzūd, un tas var izraisīt pacients ignorēt kampaņu pie ārsta. Tas, savukārt, noved pie attīstības hroniskas periodontīta. Laiks nav apturēta infekcija izplatās apkārtējos audos un pēc tam, kas izteikts kā čūlas vai osteomielīta.

Klasifikācija periodontīts

  • Simple abscess - aseptisku iekaisumu, pievieno hyperemia, neliela sabiezēšana un infiltrāciju periosts. Parasti notiek pēc insultu, lūzumiem, traumām (traumatiska periostitis). Sāpes un pietūkums vietējie. Iekaisums iet vieni. Tomēr dažreiz tas var novest pie attīstību osteophytes (kaulu outgrowths uz auduma), iestājoties šķiedrainu izaugumiem, proti, iet uz periostitis ossificans
  • Periostitis ossificans - sava veida hroniska iekaisuma periosta, vienlaikus attīstot ilgtermiņa kairinājumu periosta. Kas raksturīgs ar to veidošanās iekšējā slāņa periosta jaunu kaulu. Šis process ir pievienots iekaisumu apkārtējos audos.
  • Šķiedrains abscess - ja pakāpeniska attīstība norit hroniski. Tā rodas sakarā ar ilgstošu mehānisks kairinājums. Šķiedrveida audu attīstība, var izraisīt virsmas bojājumus kaulu.
  • Strutains abscess - parasti rezultāts inficēšanās ar brūcēm no periosta. To kopā ar strutojošu osteomielītu. Stāvoklī nolaidība noved pie nekrozes kaulu virsmas un noņemiet periosts. Process var palikt savā attīstībā (noplūdes strutas), vai iet uz apkārtējo audu
  • Serozs albumniozny abscess - iekaisums periosts pievienots veidošanās eksudāts. Ja eksudāts cistu zem periosta, tās pīlings notiek un pakāpeniska nekroze kaulu. Šīs slimības formu attīstība var būt vai nu akūta vai hroniska.

Ārstēšana periodontīts

Atkarībā no tā, cik abscess notiek, ārstēšana tiek veikta ar divām metodēm - konservatīvo un operatīvo. Izmantojot jebkuru no metodēm ir saistīts ar slimības smaguma, tās forma un attīstību. Ja zobs abscess ir saistīta ar iekaisuma procesu, optimālāko - operācijas. Zobārsti iegriež skartajā zonā, injicēt drenāžu drenāžai strutas. Gadījumā, kad akūta abscess izraisa slimu zobu, zobu tiek noņemts.

Papildus šiem pasākumiem pacientam jāsaņem antibiotikas un pretsāpju līdzekļus, fizioterapijas kursu. Sāpes jomā iekaisums ir noņemts un auksta komprese.

Periostitis, ārstēšanas laiks tiek veikta efektīvi un pareizi, kā likums, nedod blakusparādības. Full atgūšana notiek vienu nedēļu (7 dienas) ietvaros.

Novēršana periodontīts

Brīdinājuma periostitis no žokļa tiek veikta ar tiem pašiem līdzekļiem un metodēm, kā arī profilaksei zobu slimībām. Preventīvie pasākumi ietver: mutes dobuma higiēnas, dzeramā ūdens un pārtikas bagāta ar vitamīniem un citām minerālvielām.. Bez tam, jums ir nekavējoties jāuzsāk un sekot ārstēšanu zobu slimībām, piemēram, kariess vai pulpitis.

Neaizmirstiet vissvarīgākā lieta - sistemātisku apmeklējot un zobu checkups, ka laiks, lai paziņojuma un novērstu attīstību slimību.

Яндекс.Метрика