Orhīts

Tā aicināja orhīts iekaisums sēklinieku. Šī slimība ir uroloģiskā praksē nav nekas neparasts, bet tas parasti nenotiek vienatnē, bet ir rezultāts komplikāciju kopīgu infekcijas procesiem, kas notiek organismā.  Orhīts - iekaisums sēklinieku

Iemesli orhīts

Visbiežākais iemesls orhīts ir izplatība seksuāli transmisīvo infekciju (STI) ar citiem orgāniem uroģenitālā sistēmas olu. Šie patogēni ietver gonoreju, Trichomonas, hlamīdijas, mikoplazmas, Ureaplasma. Otrs biežākais cēlonis orhīts - ienāk asinsritē infekcija bieži izraisa orhīts ir epidēmiskā parotīta vīrusa, tautā sauc par cūciņu. Papildus iniciatoram parotīta orhīts var kalpot cēloni un gripas vīrusu, un varicella zoster vīrusu un Streptococcus pneumoniae, un citi. Dažos gadījumos, orhīts rezultāti autoimūnu procesu, piemēram, reimatoīdā artrīta. Arī orhīts var rasties kā rezultātā traumas vai sēklinieku kā komplikācija pēc operācijas ārējā vīriešu dzimumorgānu.

Simptomi orhīts

Ar raksturs plūsmas ir akūta un hroniska orhīts orhīts, iekaisums parasti notiek ar vienu roku, bet apmēram 10% gadījumu orhīts simptomi izpaužas abos sēkliniekos.

Akūta orhīts ir pēkšņs sākums. Pirmais simptoms ir stipras orhīts sāpes sēkliniekos, pasliktina kustība, ola vienmērīgi palielinās izmēros, āda maisiņā ir izstiepts pār to, tā kļūst gluda, karsts un pārslogotas, touch izraisa asas sāpes. Akūta orhītu kopā ar vispārējo pasliktināšanos ķermeņa temperatūru palielinās līdz 38-40 ° C, pievienojas drudzis, galvassāpes, un ir muskuļu sāpes, vājums. Veicot aktīvas ārstēšanas pasākumi simptomi orhīts ir 7-10 dienas, ja slimība ir neārstē, ir trīs iespējas, kā attīstības procesa: self-sadzīšana var rasties 2-3 nedēļu laikā, slimība var kļūt hroniskas vai attīstīt abscess (strutains iekaisums) olas.

Hroniska orhīts var rasties no neapstrādātas akūtu orhīts vai būt primārais hroniska, proti, infekcijas process notiek, kā hronisku uzreiz, parasti tipisks orhīts, ko izraisa STI. Šajā gadījumā, simptomi orhīts var neierasties, un slimība ir konstatēta nejauši eksāmena neauglību, kas bieži rada hroniskas orhīts laikā. Tikai simptoms orhīts tās hroniskā formā, parasti ir nelielas sāpes sēklinieku, kas parasti parādās kādā noteiktā stāvoklī ķermeņa vai sajūtu.

Diagnoze orhīts

No orhīts diagnoze tiek likts uz, pamatojoties uz medicīnisko vēsturi (pagātnes slimībām, traumām uc), vizuāli ārējo dzimumorgānu un ultraskaņu. Liela nozīme tiek piešķirta identifikācijas izraisītājvielas, jo tas ietekmē attieksmi pret orhīts, tāpēc veica pētījumu, lai identificētu STI; arī veikt vispārēju analīzi par asins un urīna analīzes, ko veic ar punkcijas sēklinieku laboratorija studiju punktveida.

Ārstēšana orhīts

Orhīts ārstēšana akūtām un hroniskām formām nedaudz atšķirīgs, tomēr, un ka abos gadījumos galvenais notikums jānovirza izārstēt pamatslimību, kas izraisa orhīts.

Akūtas orhīts piešķirts perkusijas gaitā antibakteriālās terapijas, kurā izmanto plaša spektra antibiotikām, kā to prasa ātru pieņemšanu enerģisku pasākumu, un nav iespējams gaidīt no baktēriju sētu rezultātiem. Kopā ar viņiem un ieceļ nesteroīdiem pretiekaisuma pretsāpju līdzekļus. Pacients ir noteikts gultas režīms, un gadījumā, ja motora darbībai nepieciešamo nēsāt jockstrap - īpašs lencēm, kas atbalsta olu pie noteiktu pozīciju. Pie krasi izteiktas sāpes sindroms tēriņu blokādi spermatic auklas, injicējot anestēzijas līdzekļus. No ēšanas periodu ārstēšanas izslēgti trekna, cepta un pikantu pārtikas, un alkoholu.

Hroniskas orhīts jāsaskan un noturīgi kā hroniska orhīts ir grūti ārstēšanu, bet tas var izraisīt vīriešu neauglību. Kā, lai ārstētu akūtu orhīts ieceltiem antibakteriālo līdzekļu, tomēr tās tiek rūpīgi atlasīti saskaņā ar šiem baktēriju pētījumiem. Parasti, hroniskas orhīts vajadzīgi vairāki dažādus kursus antibiotiku terapijas medikamentu kombinācijā ar hormonālo pretiekaisuma līdzekļiem. Paralēli fizioterapijas metodes tiek izmantotas plaši: UHF-terapija, magnētiskā terapija, lāzera terapija, karstā komprese un siltas SITZ vannas. Tās pašas terapeitiskās pasākumi, kas paredzēti, lai ārstētu akūtu orhīts stadijā iekaisums mazinājies, bet zemākas likmes. Hroniskas orhīts prasa arī ievērošanu uzturu un atmest sliktos ieradumus.

Komplikācijas orhīts

Visbiežāk komplikācija ir attīstība akūtas orhīts piotsele - strutaina iekaisuma, kas noved pie kušanas vai olas, vai veidošanos fistulas. Šādas komplikācijas ārstē ķirurģiski, par kuru tiek atvērta ola, mazgā ar antiseptiķi un aizplūšanu. Gadījumā, ja veidošanās fistula ir izgriezts un sutured to. Ja strutaini fusion bija pilnīgs olas, veica operāciju, lai novērstu to - orhiektomiju.

 Aparāts kvantu terapijas ārstēšanai orhītu Menslyuks

Orhīts ir komplikācija hroniskas neauglības dēļ samazinoties sekretoro funkciju olām, dažos gadījumos, hronisks process var izraisīt sēklinieku atrofija vai hidrocēle - hidrocēle. Undertreated hronisks orhīts noved pie citiem iekaisumiem Uroģenitālās sistēmas, un kā pastāvīgu lecekts hroniskas infekcijas, kas samazināta imunitāte ar visām tā sekām.

Prognoze orhīts

Akūta orhīts ir labvēlīgāka prognoze nekā hroniska, lai vēl vairāk vīriešu veselību. Kā likums, veicot savlaicīgus ārstēšanas pasākumus, akūts orhīts iet neievērota. Hroniska orhīts apstrādā ar lielām grūtībām, tā prasa neatlaidību gan no ārsta un pacienta, bet dažreiz pat tad, ja pilnīga izārstēt sēklinieku sekretoro funkciju var ievērojami samazināt. Īpaši bīstami šajā ziņā, divpusēja orhīts nodota bērnībā un pusaudža gados. Kā novērst slimības ir svarīgi savlaicīgi iespējami agrīnā ārstēšanai orhīts.

Яндекс.Метрика