Alcheimera slimība

 Alcheimera slimība

Alcheimera slimība pirmo reizi tika aprakstīta un pētīta detalizēti vācu psihiatrs Alois Alzheimer.

Alcheimera slimība ir vienota veidlapa demenci, kas rodas cilvēkiem, kas vecāki par 65 gadiem.

Slimība raksturo šūnu nāves smadzeņu nespēju radīt jaunus neironu savienojumi, kas nopietni ietekmē atmiņu un intelektu pacienta, kā arī viņa uzvedību un pasaules uztveri.

Simptomi Alcheimera slimības

Pirmie simptomi Alcheimera slimību var uzskatīt par jau 40 gadus, bet cik daudz cilvēku viņi nastorozhat? Tādējādi, slimība turpina progresēt, un simptomi var parādīties tikai epizodiski: tad parādās, tad pazūd.

Pēc 65 gadiem, slimība liek sevi manīt, un kļūst skaidrs, noturīgi simptomi Alcheimera slimības plaguing ne tikai pacientu, bet arī viņa ģimene.

Katrs cilvēks primārie simptomi Alcheimera slimību var būt jūsu pašu. Viens cilvēks iet, skatoties spogulī, nevar atzīt sevi pirmajās sekundēs. Otra atmiņa var pasliktināties vai sapinušies pagātni un tagadni. Šie simptomi neirologi noteikt stadiju Alcheimera slimību.

Parasti pirmais posms Alcheimera slimību nebija būtiskas izmaiņas uzvedībā un apziņas personas. Kad medicīnisko apskati dziļas atmiņas deficīts netiek atklāts, bet cilvēks pats tikai reizēm var sūdzēties par apātiju.

No otrā posma Alcheimera slimības simptomus var sajaukt ar parastajām vecumu saistītās izmaiņas. Šis posms ir raksturīga nelieliem traucējumiem atmiņu un uzmanību, uzmanību. Vecāka gadagājuma cilvēks var aizmirst objektu atrašanās vietu mājā. Pēc medicīniskās apskates, šie pārkāpumi nav konstatēti.

Trešajā posmā Alcheimera slimības sīks pārbaudē konstatētas novirzes uzmanību un atmiņu. Pacientam sākas komunikācijas grūtības, sakarā ar to, ka daži vārdi ir aizmirsts un jāaizstāj ar citiem, bez atbilstoša nozīmes. Ir grūtības uztveres un atceroties jaunu informāciju; vairāki pacients nomākts un sajaukt. Šajā posmā, parasti diagnosticē agrīnā stadijā Alcheimera slimību.

Kad medicīniskā apskate pacienta ceturtajā posmā Alcheimera slimību konstatēja izteiktas pārkāpumus. Sabiedrībā, pacients jūtas sajaukt, nomākts. Viņš nezina, ko darīt konkrētajā situācijā, jauc notikumus nespēj plānot savu darbību, pārvaldīt finanses.

Piektais posms Alcheimera slimību - vidējais. Vēl jo vairāk nepieciešama kļūst palīdzība, lai veiktu pamata darbības. Piemēram, kleita par laika apstākļiem un nostipriniet visas pogas pareizi. Medicīniskā pārbaude atklāj, ka pacients vairs nespēj atcerēties svarīgu informāciju par viņa biogrāfija. Var būt grūtības ar orientāciju telpā un laikā.

Sestais posms no Alcheimera slimības iznīcina personības. Pacientam ir dažādas murgiem, nepamatotas aizdomas un bailes. Izpaudies alkas klaiņošanas. Tāpat ir depresija ar bouts agresijas un halucinācijas. Šajā posmā pacientam ir nepieciešama pastāvīga aprūpe un palīdzību, jo pat tad, ja tualetes lietošanas, viņš var būt grūtības. Viņš joprojām atceras viņa vārdu, bet saka, ka gandrīz neko, vai tikai reizēm runā dažus vārdus un frāzes.

Septītais posms - vēlākais, ļoti grūti. Tur izmantot tualeti pacients nevar; urīna nesaturēšana bieži notiek. Viņš gandrīz nekad saka nē pasmaida un vairs nespēj saglabāt savu galvu. Viņš bieži ir, jo staigāt un sēdēt bez palīdzības nevar.

Cēloņi Alcheimera slimību

Alcheimera slimība ir vairāk tendētas sieviešu nekā vīriešu. Tas ir saistīts ar to, ka dzīves ilgums vīriešiem sevišķi neļauj viņiem sasniegt vecumu, kurā parādās slimība.

Daži uzskatīja, ka slimību uzņēmīgi cilvēki slikti izglītoti. Daļēji tas ir taisnība, jo cilvēki ar zemu intelektu smadzeņu savienojums ir vājāka.

Man jāsaka, ka zemo intelekta - tas nav rādītājs. Nozīmīga loma attīstībā Alcheimera slimības spēlē iedzimta faktors, kas palielina saslimšanas risku ievērojami.

Galvenie iemesli Alcheimera slimības ietver arī hipertensija, cukura diabēts un aterosklerozi. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai novērstu un ārstētu šo slimību laikus, kamēr tie nav radījuši kaut ko vairāk šausmīgs un nopietna.

Ārstēšana no Alcheimera slimības

Narkotikas spēj apstāšanās šīs slimības vēl nav pieejama. Ārstēšana no Alcheimera slimības ir tikai vērsta uz simptomu samazināšanai.

Ar biežiem uzbrukumiem agresijas lai samazinātu uzbudināmība parasti izmanto, trankvilizatori un pretkrampju.

Lai uz kādu laiku, lai panāktu, ka pacientam no nomākts tas ir iespējams izmantot nefarmakoloģiskus metodes. Tas var būt jebkas, kas izraisa pozitīvas emocijas pacientam; visu, ko viņš reiz mīlēja. Iecienītāko mūziku, tuvi draugi, patīkamu aromātu, un pat sauļošanās - tas viss stabilizē garastāvokli un atvieglot slimības.

Trauksme un halucinācijas raksturīga pacientu var ārstēt ar antidepresantiem. Būtu lietderīgi, lai aizsargātu pacientu no grūstīšanās un hassles un piedāvāt viņam ikdienas dienasgrāmata, kas kompensēs atmiņas zudumu sākumposmā Alcheimera slimību.

Novērst Alcheimera

 Simptomi Alcheimera slimības

Līdz šim aptuveni 30% no visiem cilvēkiem, kas vecāki par 65 gadiem, ir pakļauti riskam, un galu galā tie būs 2-3 reizes vairāk. Tātad tagad jums ir nepieciešams uzdot sev jautājumu: ko es esmu darījis, lai vecumdienās nebūt skaita gadījumos?

Alcheimera novēršana pierādījuši, ka Omega 3 taukskābes lašu un citu trekno zivju, palēnināt sākums slimības un mazināt savu gaitu.

Tomēr šī slimība nav galvenokārt provocēt neveselīgs uzturs, un garīgā "neaktīvs", zems intelekts. Spēlējot šaha, valodas, mācīšanās jaunu mūzikas instrumentu - tas viss padara smadzenes veidot visu jauno neironu savienojumi. Tas nozīmē, ka palielina iespējamību, ka Alcheimera slimības jūs un jūsu mīļajiem netiks ietekmēta.

Яндекс.Метрика