Alerģijas grūtniecības laikā

Alerģija - paaugstināta jutība pret noteiktiem vides faktoriem (alergēni). Alerģija nav slimība, un reakcija imūnās sistēmas uz vielu, ko ņem organismā. Simptomi Alerģiskas reakcijas var būt rinīts, asarošana, aizdusa, un bronhu spazmas, izsitumi un plankumi, galvassāpes un citi. Alerģija grūtniecības raksturo paši simptomi. Nosliece uz alerģiskām reakcijām, paaugstināta jutība ķermeņa neattiecas uz medicīnisko korekciju. In paasinājumi alerģisku reakciju simptomātiska ārstēšana tiek izmantoti, izvēlas ārstējošais ārsts katrā individuālā gadījumā. Augļa attīstību grūtniecības laikā alerģija neietekmē

Alerģija Grūtniecība: Vispārīga informācija

Alerģija grūtniecības laikā notiek nekad novērota paaugstinātas jutības reakcijas uz vielu aptuveni 35% sieviešu pirms ieņemšanas brīža. Dažos gadījumos, alerģiskas reakcijas interpretēts kā agrīnās pazīmes grūtniecību.

Parasti alerģijas grūtniecības laikā nav nekādas ietekmes uz augļa attīstību (antigēnu un antivielu nevar iekļūt caur placentu) un grūtniecības laikā pati, tomēr, var ievērojami pasliktināt stāvokli sievietēm. Daži no alerģiskas reakcijas izpausmes joprojām var būt negatīva ietekme uz augli. Tā, piemēram, bronhiālā astma, var veidot augļa hipoksiju.

Alerģiskas reakcijas var attīstīties grūtniecības laikā sakarā ar lielo hormonālās izmaiņas organismā, kas parasti ir normalizēta līdz 12-14 grūtniecības nedēļās.

Kad pazīmes alerģijas grūtniecēm nav ieteicams veikt jebkādus pasākumus, kuru mērķis ir novērst simptomus, pat tad, ja pirms grūtniecības narkotikas un tautas ārstēšanu bija labi panes organismā.

Ir 4 veidu alerģijas grūtniecības laikā:

 • Grūtniecība izraisa alerģisku reakciju pirmais - šajā gadījumā iespējami drīz uzrunā alergologa alerģijas testu un izvairīties no kontakta ar alergēnu;
 • Grūtniecība neietekmē gaitu alerģija - šādās situācijās arī ir jākonsultējas ar alergologa, kas dos padomus par narkotisko vielu lietošanu;
 • Grūtniecība pastiprina alerģijas simptomus - ļoti retus gadījumus, ir nepieciešama tūlītēja ārstēšana pie ārsta, lai normalizētu grūtnieces;
 • Grūtniecība uzlabo alerģijas simptomus - grūtniecības sievietes organismā laikā palielina ražošanas hormona kortizola, kas ir anti-alerģiskas efektu, kas izskaidro vieglāk alerģiskas reakcijas grūtniecības laikā.

Sezonas alerģijas grūtniecības laikā: simptomi, novēršanas metodes

Sezonas alerģijas grūtniecības laikā nepieciešama rūpīga medicīniska uzraudzība. Ja sieviete ir pirms grūtniecības cietuši alerģiskas reakcijas, pastāv liela iespēja, ka grūtniecības laikā alergēnu iekļūšanu organismā un izraisīt alerģisku reakciju. Zinot to, ko alergēni izraisa sezonālās alerģijas, grūtniecība var viegli novērst izpausme alerģisku reakciju. Tātad, ja ir alerģija pret ziedputekšņiem, uzplaukumu konkrētu augu, tad ārsti iesaka bez alerģijas zāles ierobežot ietekmi uz alergēnu organismā:

 • Izslēgt apmeklējot vietas ar augstu koncentrācijas ziedputekšņiem gaisā (dārzos, parkos, dārza zemes gabalu, braucienu ārpus pilsētas);
 • Izvairieties no saskares ar vielām, kas satur alergēnus;
 • Lielākā mitrā tīrīšana mājā;
 • Izslēgt iekļūšanu alergēnu uz māju, zaveshivaya mitrās marles logi un ventilācijas atveres likvidāciju, noņemt paklāji, aizkari, mīkstās rotaļlietas, savākt putekļus.

Ja sezonas alerģijas izpaužas 1-2 mēnešus, plānojot grūtniecību, ieteicams izslēgt iespēju alerģiskas perioda.

Lai gan sezonas alerģijas grūtniecības laikā ir nepieciešams ievērot noteikumus personīgo higiēnu, kas ievērojami palīdz mazināt simptomus: pietvīkums no deguna gļotādas un acis, nāsis attīrīšanās.

Alerģija grūtniecības laikā: ārstēšanas vadlīnijas profilaksei

Alerģija grūtniecības sarežģī fakts, ka ne visi alerģija (antihistamīni), narkotikas ir atļauts. Alerģijas grūtniecības laikā ir jāizturas pārraudzībā esoša alergologa un ginekologa uzraudzībā. Ja alerģija izpaužas grūtniecības laikā pirmo reizi, vispirms vajadzētu noteikt alergēnus, kas izraisa reakciju. Pēc tam, kad alergēnu ir nepieciešams analizēt situāciju un izvairīties no saskarsmes ar alergēnu par grūtnieci. Visbiežāk alerģiskas reakcijas pret noteiktiem pārtikas produktiem, kosmētikai, sadzīves ķīmijas.

Ja ir alerģija grūtniecības, ārstēšana ar aktuāls un jāveic tikai konsultējoties ar ārstējošā ārsta.

Tātad, lai samazinātu izteiksmi vairāku simptomus un mazināt alerģijas grūtniecība vitamīni palīdz laikā: Vitamīns B12 - dabisks antihistamīna ārstēšanai alerģijas grūtniecības laikā

 • C vitamīns palīdz samazināt elpošanas alerģijas uzbrukumiem, un novērstu anafilaktisku reakciju;
 • Vitamīns B12 ir dabisks antihistamīna kas mazina astmas simptomus, dermatīts, jutīgums pret sulfīti;
 • B5 vitamīns (pantotēnskābe) palīdz tikt galā ar alerģisko rinītu;
 • PP vitamīns (nikotīnamīds) atvieglo uzbrukumus alerģija pret ziedputekšņiem;
 • Cinks samazina izpausme reakciju uz alergēnu, kas ietverti mājsaimniecības produktiem, kosmētikai, smaržas;
 • Zivju eļļa, linolskābe kavē iekaisuma procesus pret alerģiskām reakcijām.

Jāatceras, ka vitamīnus var darboties arī kā alergēniem. Pirms papildus vitamīnus grūtniecības alerģijas ārstēšanas laikā ir arī vienoties ar savu ārstu.

Tabletes no alerģijām grūtniecības laikā: izlietot kontrindikācijas

Alerģijas grūtniecēm laikā ir ieteicams atturēties no tādu narkotiku. Ja alerģijas grūtniecības laikā ir saistīta ar viegliem simptomiem, tas var palīdzēt viņiem tikt galā ar izslēgšanu uz tiešu alergēnu. Smagi simptomi (deguna tūska, astma, kas paredz iespējamību augļa hipoksija), jākonsultējas ar ārstu, kurš izrakstīs pretalerģijas tabletes grūtniecības laikā. Tātad, tautas zāles alerģiskas reakcijas Difenhidramīna var izraisīt dzemdes kontrakcijas, un narkotiku Tavegil nelabvēlīgi ietekmē augļa attīstību.

Ņemot tabletes no alerģijām grūtniecības laikā, jums vajadzētu pastāvīgi uzrauga to efektivitāti. Ārstējot alerģijas medikamentu zāles grūtniecības laikā veikti, devas būtu minimāla. Term narkotiku lietošana ir jābūt pēc iespējas īsākam. Izvēloties antialerģiska narkotikas ir labāk dot priekšroku pierādīts narkotikas, nevis tikai hit tirgū.

Яндекс.Метрика