Alerģiska klepus

Alerģija -  Viena no izpausmēm alerģijas pieaugušajiem un bērniem ir alerģija klepus
 hiperreaktivitāte no ķermeņa, neparasti augsts atbilde imūna pret jebkādām sekām .  Sākotnēji šī reakcija jāvalkā aizsargājošs raksturs .  Bet tā izteiksme ir tik liela, ka reakcija kļūst ļoti kaitīgas faktors .  Hiperreaktivitāte ķermeņa var būt formā izsitumi uz ādas, gļotādas tūska, klepus un elpas trūkums, alerģija Rhinoconjunctivitis .  Viena no izpausmēm alerģijas pieaugušajiem un bērniem ir alerģija klepus .  Dažādas vielas (alergēni) cēlonis hiperreaktivitāte no elpceļu (trahejas un BRONHU) .  Ziedputekšņi alergēns var būt ziedēšanas augiem, vilna, kaķiem, suņiem un citiem dzīvniekiem, sadzīves putekļi, narkotisko .  Alerģiska klepus ir izpausme dažu slimību .  Tas var būt eozinofīla bronhīts, klepus variantu astma, astmas bronhītu, alerģisku traheīts un citām slimībām .  Lai noteiktu precīzu diagnozi, ir nepieciešams redzēt ārstu, saņemt pārbaudīta .

Pazīmes alerģiska klepus

Daži simptomi alerģiska klepus, lai palīdzētu atšķirt no cita veida klepus. Alerģisks klepus raksturo lēkmju atkārtošanās pēc iedarbības uz konkrētiem alergēniem, bieži rodas nakts klepus, gandrīz pilnīgu trūkumu izdalījumi (krēpu). Bieži alerģisks klepus pavada pazīmēm bronhu spazmas, rinīts, konjunktivīts: elpas trūkums, slikta trūkst gaisa, bagātīgs iesnas, acu asarošana. Pazīmes Alerģiskas klepus bērniem ir tāda pati kā pieaugušajiem. Lai noteiktu diagnozi reizēm izrakstīt krūtīs radiogrāfijas, bronhoskopija, spirogrāfija. Simptomi Alerģiskas klepus var novērtēt terapeits tālākai izvērtēšanai dažreiz ir nepieciešams konsultēties ar alergologa, pulmonologs.

Ārstēšana alerģiskas klepus

Pirmais uzdevums, ārstējot šīs klepus ir atrast alergēnu, provocējot lēkmju šī stāvokļa. Šeit tas ir nepieciešams, lai analizētu situāciju, kurā visbiežāk notiek klepus, viņa sezonu, klātbūtnes dēļ mājdzīvnieku. Turklāt, kas īpaši izstrādāta, lai palīdzētu diagnosticēt ādas testus. Standarta klāsts alergēniem, kas tiek izmantoti šīs analīzes palīdz noteikt konkrēto cēloni klepus. Pēc tam, kad alergēns ir definēts, tas ir nepieciešams, lai izolētu pacientu no kaitīgās iedarbības. Ja šis  Lai ārstētu alerģiska klepus izmantot speciālus aerosolus
 ēdiens - izslēgt to no izvēlnes, ja dzīvnieks - būs jāsniedz pet labās rokās .  Dažreiz ietekme ir diezgan grūti, lai izvairītos no alergēnu .  Šādā gadījumā jums vajadzētu mēģināt vismaz ierobežot ietekmi nelabvēlīgiem faktoriem - vairākas reizes dienā mazgāt deguna eju ar fizioloģisko šķīdumu (pieejams aptiekās), var izmantot gaisa mitrinātāju .  Pretalerģijas ir ieteicams ievērot īpašu diētu, kas izslēdz lielas provocējot Foods (citrusaugļus, zemenes, zivis, vistas gaļa, olas, zemesrieksti) .  Pacientiem ir nepieciešams pārtraukt smēķēšanu un izvairīties no dūmiem piepildīta istabas .  Jums vajadzētu arī ierobežot kontaktus ar sadzīves ķīmijas un izmantot tikai hypoallergenic kosmētiku, tīrīšanas līdzekļi .  Ārstēšanai alerģiskā klepus pieaugušajiem un bērniem ir plaši izmanto antihistamīna līdzekļi .  Tie var būt formā, tablešu vai injekciju ievadītās .  Diezgan bieži izrakstīt pretalerģijas aerosolus .  Savā struktūrā ir antihistamīni, bronhodilatatoriem vai hormoni .  Protams, visi šie narkotiku vajadzētu izvēlēties speciālistu pacientam .  Pašārstēšanās ir bīstama un var izraisīt pasliktināšanos .  Ārstēšana alerģiskas klepus bērniem ir īpaši svarīgs uzdevums, jo ignorējot problēmu, jūs varat izraisīt attīstību bērna astmu .

Яндекс.Метрика