Alkoholisms

Īss apraksts slimības

 Alkoholisms

Alkoholisms - nopietna sociāla problēma. Viņas pirmsākumi, kas sabiedrības demoralizācija un personīgajām problēmām: nespēja notiks profesionālo un ģimenes dzīvi, nedrošību par nākotni. Vairāk hronisks alkoholisms - nopietna slimība. Un ļaujiet viņa zemisks iemeslus, un ir izteikti sistemātiski dzērumu, jo daudzi ļaunumiem - alkoholiķis ģimene, tomēr pacientiem ar alkoholismu, kā arī pacientiem ar citām slimībām, ir nepieciešama atbilstoša ārstēšana un profilakse alkoholisma. Otrais punkts ir vienlīdz svarīgi, pirmkārt, kā jūs varat turpināt būt alkoholiķis, pat ja pēdējā shot degvīna bija piedzēries pirms 10 gadiem.

Posmi alkoholisma

Saskaņā ar slimības smaguma atšķirt 3 posmus alkoholisma.

Pirmais posms alkoholisma

To bieži sauc par iekšzemes dzeršanas. Alkoholiskie pacienti šāda veida var dzert alkoholu ikdienā, ar ne daudz piedzerties un pat lepns pretestība organisma alkohola. Paģiras joprojām trūkst, bet sāk veidot garīgo atkarību no alkohola. Man kaitina, dusmīgs, ja viņš nevar dzert glāzi šo minūti vai divas. Pacientiem ar alkoholismu šajā posmā reti meklēt medicīnisko palīdzību. Viņi neatzīst sevi un citus klātbūtnē problēmu, bet, ja pirmais posms alkoholisma pēdējos gados, tas stāsies kvalitatīvi atšķirīgu slimības formu.

Otrais posms alkoholisma

Simptomi iepriekšējā slimības formu pievienojas hungover, viņš izstāšanos. Slimība ir izteikts nozīmē vājums, sāpes pa visu ķermeni, murgi, slikta apetīte, kas prātīgs stāvoklī. Uzņemšana alkohols palīdz samazināt izskatu daļu no šiem simptomiem. Pacientiem ar alkoholisma otrajā posmā pamazām sāk mainīt personību un garīgās spējas. Jau šajā posmā alkoholismu var būt pirmā izpausme komplikāciju slimības - delīrijs vai delīrijs. Otrais posms alkoholisma var ilgt vairākus gadus.

Trešais jeb pēdējais posms alkoholisma

Nopietnas slimības aizkuņģa dziedzera un aknu alkoholiķu samazināt viņa organisma toleranci pret alkoholu. Man tagad bieži alkoholu mazās porcijās, un viņa organismā uzkrājas neatgriezeniskas izmaiņas. Pazīmes trešajā posmā alkoholisma ir nopietnas somatiskām un neiroloģiskās slimības: hepatīts, ciroze, nekroze no aizkuņģa dziedzera, kuņģa čūlas, polineirīts, uc Pēdējais posms alkoholisma ilgst ne vairāk kā 3 gadus un beidzas ar nāvi.

Alus alkoholismu

Viena no akūtām problēmām masu alkohols alus alkoholismu tiek uzskatīts. Modes alus ražotājiem kultivēto zemu alkohola dzērienu. Alus kā veids, kā veldzēt slāpes alus noskaņojumu laba kompānija, alu matu skaistumu un izturību nagiem ... alus alkoholismu kļūst cēlonis daudzām nopietnām veselības problēmām, ko rada ne tikai lietojot regulāru nelielu devu alkohola, bet arī neierobežotu lietošanu šķidruma dzērienu un pēc viņa. Tas nav noslēpums, ka alus ir piedzēries bieži mazliet cukura ar sāls zivīm, čipsi, krekeri un citiem pārtikas produktiem, kas izraisa badu.

Medicīnas aprindās, ir termins "alus sirds", lai norādītu, patoloģiju pavada alus dzeršanu. Sistemātiska pārplūdes šķidrums asinsrites sistēma cilvēkiem izraisa paaugstinātu asinsspiedienu, paaugstinātu slodzi uz sirdi, izplešanās dobumu un orgānu hipertrofiju.

Alus alkoholismu - viss ir diezgan aizskaroši parādība. Papildus sirds slimību personai, kas regulāri dzert alu, biežāka iekaisumu barības vadā un kuņģī, ko izraisa saskarsme ar kobaltu, kas nodarbojas ar apreibinošu dzērienu sastāvā. Alus alkoholisms noved pie agrīnas nodilumu nieres un aizkuņģa dziedzera, ievērojami samazina potenci un auglību (mēslojuma spēju) no vīriešu.

Sieviete alkoholisms

Sieviešu alkoholisms - pat asāka sociālās problēmas un nopietna slimība. Select sieviešu alkoholisms, kā atsevišķa slimība, iedzimta izraisa sliktu toleranci alkohola sievietes organismā. Clinic sieviešu alkoholisms un tās komplikācijas būtiski atšķiras no vīriešu alkoholisma.

Piemēram, ja cilvēks ņem līdz 10 gadiem regulāru dzeršanu kļūt alkoholiķis, sievietei ir pirmais posms alkoholisma ilgst ne vairāk kā 3 gadus. Un tad tur ir paātrināta pieaugums simptomi un pazīmes, kas saistīti sieviešu alkoholisma komplikācijas: hepatīts, aizkuņģa dziedzera nekroze, aknu ciroze. Ātri vieta un personības izmaiņas: attīstīt aizvainojumu, ļaunprātību, histērija, seksuālo juceklis. Tagad sieviete alkoholisms ir mazāk izplatīta nekā vīrieši, bet nevēlamās sociālie apstākļi, spēcīgas emocionālas satricinājumiem, strādājot dzērienu tirgošanas iestādēs vai alkohols varmākām radiniekiem, sieviete kļūst alkoholiķis ļaužu.

Ārstēšana un profilakse alkoholisma

 Ārstēšana alkoholisma

Tāpat kā jebkuru citu slimību, alkoholisma nepieciešama ārstēšana. Jo ātrāk tas ir sākusies, efektīvāku rezultātu. No alkoholisma ārstēšanas problēmu sarežģī nevēlēšanos pacientiem bieži paši ir atbrīvotas no atkarības. Šādos gadījumos ārstēšana alkoholiķu notiek zem ģimenes spiediens vai administratīvo pakalpojumu. Tā tiek veikta narkomānijas ārstēšanas slimnīcas un sastāv no vairākiem posmiem.

Sākumā terapiju, lai palīdzētu pacientiem ar alkoholismu medikamentu, lai atbrīvotos no paģirām. Izolēšana narkomānijas šajā gadījumā ir nepieciešams, lai likvidētu minimālo varbūtību pacientu saskarē ar alkoholu. Otrais solis, ārstējot alkoholismu ilgst mēnešus vai pat gadus, un ir atjaunot vispārējo veselību, bojāti regulāru dzeršanu. Šajā fāzē ārstēšanas alkoholisma laikā parasti tālāk izmanto dažādas kodēšanas paņēmienu - implantē zem ādas narkotikas, kas izraisa nepatiku pret alkoholu. Un trešais solis ir sociālā rehabilitācija alkoholiķu izmanto psihoterapeita un atturības sabiedrību, un ar atbalstu ģimenei.

Diemžēl veiksmīgs atgūšana no alkoholisma ne vienmēr dod 100% garantiju pret recidīvu. Novēršana alkoholismu cilvēkiem, ir tās vēsturē diagnozi alkohola atkarības, turpinās visu dzīvi, un uzņemas pilnu atteikumu alkohola.

Alkoholu novēršana veseliem cilvēkiem, jo ​​īpaši jauniešu vidū - uzdevums valsts, sabiedriskās organizācijas, veselības aprūpes iestādēs, ģimenes, skolas. Cīņā pret bīstamo slimību visas labas metodes, kā novērst alkoholisma: paskaidrojošu sarunas, veicinot veselīgu dzīvesveidu, ierobežojumus attiecībā uz spirta pārdošanai, uc

Яндекс.Метрика