Atmiņas zaudēšana

Amnēzija ir slimība, kas saistīta ar daļēju vai pilnīgu zaudējumu atmiņas kā spontānu un pagaidu vai ilgtermiņa un pārtrauktā tipa. Atmiņas var atgriezties hronoloģisko principu spilgtāko atmiņām. Amnēzija - atmiņas zudums

Cēloņi un simptomi amnēzija

Iemesli amnēzija ir divi galvenie veidi - bioloģisko un psiholoģisko. Organiskie cēloņi ir saistīti ar traumām, smadzeņu un nervu sistēmas, alkoholismu, narkomāniju, kā arī ietekmi anti-nomācošiem slimībām, miegazāles un psihotropo vielu.

Psiholoģiskie cēloņi slimības ir psihogēnisko raksturs, un parasti ir saistītas ar traumām un stresu.

Cēloņi amnēzija var būt traumatisks smadzeņu traumas, encefalīts, insults, intoksikācija un nosmakšana, saindēšanās, toksiskas gāzes, išēmijas un hipoksija.

Ja slimība ir pakāpeniski pieaug raksturs, tas var būt saistīts ar patoloģiskiem traucējumiem un deģeneratīvām procesiem smadzenēs un attīstību audzēju un izpausme garīgās slimības. Īstermiņa atmiņas zudums bieži rodas sakarā ar insultu, epilepsija, un akūtu migrēnas.

Amnēzija var būt simptomi kā neatkarīgu un kopā ar citām slimībām. Simptomi amnēzija parasti ir pēkšņs vai pakāpenisks atmiņas zudums, apjukums, koordinācijas zudums, dezorientācija laikā un telpā, trūkst spēju atpazīt cilvēkus. Pazīmes amnēzija var izpausties vairākos minūtes, stundas vai gadiem.

Ilgstoša amnēzija izraisa pilnīgu zudumu atmiņas un dezorientācija, bet ar pareizu ārstēšanu pacients var saņemt pilnīgu atgūšanu.

Bieži vien iemesls amnēzija akūtas formā ir smaga alkohola atkarība. Šajā gadījumā, šķiet WERNICKE sindroms, kas ir saistīta ar akūtu apjukums, traucējumi smadzeņu funkciju un trūkumu pašidentifikācijas.

Simptomi amnēzija sindroms WERNICKE ir miegainība, redzes un dzirdes traucējumi, slikta koordinācija, muskuļu spazmas un paralīze.

Veidi amnēzija

Pašlaik zāles ir vairāki pamatveidi amnēzija:

 • anterograde zaudējums spēju uzglabāt notikumus un cilvēkiem;
 • Reakcionārs ar nav atmiņu uz saslimšanas sākuma;
 • traumatisks, kas radās pēc tam, kad kaitējuma sastopamību un ietekmi;
 • fiksācija ar atmiņas traucējumiem pēc dažām minūtēm;
 • atdalāms, kas ir sekas traumas;
 • Korsakova sindromu, kas rodas smagas atmiņas zudums ar ilgstošās, pamatojoties uz alkoholismu;
 • lokalizētas pārkāpjot vienu vai vairākiem aspektiem atmiņas saistīta ar bojājumiem noteiktu smadzeņu daļām, un apvienojumā ar zaudējumu atmiņas par vārdiem, motoriku un mācību priekšmetiem;
 • selektīvs atmiņas zudums pie konkrētu notikumu, kas nes raksturs psihisko un stresu;
 • disociatīvs ar nopietnām sekām un pilnīgu zudumu piemiņai viņa pacienta personības un fonu;
 • Bērni, kas saistīti ar dzimšanas traumu un vecuma, emocijas, stress, kā arī aizkavēta vai pārtraukt attīstību smadzenēs. Piracetam ir - viens no zālēm, kuras lieto, ārstējot amnēzijas

Ārstēšana amnēzija

Gada pirmajos periodos slimības nav progresija amnēzija ārstēšanu veic ar metodēm neiropsiholoģiski rehabilitācijas pacientiem. Ārstēšana sastāvs ietver zāles, kas uzlabo darbību smadzenēs, piemēram, piracetam, semaks, encephabol uc gliatsitin

Ja slimība ir traumatiska rakstura, terapija ir vērsta uz ārstēšanai galvenajām sekām fiziskas traumas.

Kad kopā ar amnēzija sindromu WERNICKE gaitā tiamīna ievada intravenozi, lai atjaunotu darbību smadzenēs. Ārstēšana ir steidzams, jo slimība ir beigu posmā bieži ir letāla.

Efektīva ārstēšana amnēzija psiholoģiskā veida ir veikt hipnoze sesijas, iecelšanu psihoterapijā, kā arī rīcību ar antipsihotiskie līdzekļi.

Яндекс.Метрика