Alopēcija

Īss apraksts slimības

Alopēcija - ir latīņu vārds, kas burtiski tulkots nozīmē "baldness". Nejauciet ar šo slimību ar matu izkrišanu, kas ir daļa no dabīgiem matiem, un atjaunināt regulāri notiek ikvienā cilvēkā. Ja Jums ir diagnosticēta ar plikpaurību, ārstēšana ir nepieciešama, jo tā prombūtnes laikā, jūs varat ļoti ātri zaudēt visus matus.

Veidi plikpaurību

 Androgēna alopēcija

Androgēna alopēcija - notiek, jo paaugstināts testosterona vai tāpēc, ka nenormāli augstu jutību pret klātbūtni matiem šī hormona. Pēdējā gadījumā, alopēcija var rasties pat ar normālu testosterona līmeni. Visbiežāk novēro androgēnu alopēcija sievietēm, it īpaši grūtniecības un zīdīšanas laikā, un menopauzes laikā. Vīriešiem, šāda veida slimība ir konstatēta daudz retāk un galvenokārt skar vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Difūza matu izkrišana - ir sekas smagas slimības vai traucējumus galvenajām ķermeņa sistēmām. Turklāt šī forma var izraisīt stress, trūkst dzelzs, un nepietiekama uztura. Difūza alopēcija ir raksturīgs ar to, ka matu iekrīt bagātīgi un vienmērīgi, kas daļēji ir pareiza diagnoze grūti.

Alopēcija areata (cits nosaukums - sievietes alopēcija) - tikpat bieži izpaužas sievietēm un vīriešiem jebkurā vecumā. Slimības simptomi ir izskats vairāku balding jomās uz galvas vai matu izkrišana citās ķermeņa zonās, piemēram, bārdu un uzacis. Galu galā prolysiny var pārvietoties vai izzust pavisam. Iemesls, ka cilvēks sāk attīstīties alopēcija areata - nav skaidrs. Pētnieki uzskata, ka ir neveiksme organisma imūnsistēmu.

Vēlreiz es vēlos atkārtot, ka mums nevajadzētu jaukt cēloņus un sekas. Tātad, piemēram, ļoti bieži diagnosticē alopēcija sievietēm nav apstiprināts gaitā noteiktā ārstēšanas, jo matu izkrišana ir saistīts ar sezonāliem faktoriem, vai ar grūtniecību un dzemdībām. Pagaidu matu izkrišana ir novērota vēža slimniekiem pēc ķīmijterapijas. Šī iemesla dēļ, androgēna alopēcija un cita veida slimības diagnosticē tikai pēc rūpīgas pārbaudes un analīzes nepieciešamo pētījumu.

Alopēcija - slimību ārstēšana

 Alopēcija areata

Ja diagnoze "alopēcija areata" pacientēm, kas saņēma imūnterapiju. Kā minēts iepriekš, šī forma tiek uzskatīts autoimūna slimība, kas ir daļēji atbalstīts augstu efektivitāti imūnmodulatori un nozīmē nespecifisku imūnterapiju jāievēro pacientiem.

Ja alopēcija ir saistīta ar traucējumiem nervu sistēmu, ir nepieciešams, pirmkārt, atbrīvoties no psiho-emocionālo pieredzi, ietekmi traumatisks smadzeņu traumas, autonomā traucējumiem. Ja nepieciešams, pacientam tiek parakstītas trankvilizatori, nomierinošie, Wegetotropona fondi, 2% šķīdumu novokaīnu. Dažreiz kurss hypnotherapy veikts.

Difūza alopēcija nepietiekama uztura, anēmiju un hypovitaminosis, apstrādāti ar biogēno stimulatoriem (phytin, alvejas vai placentas, Sīrups alvejas ar dzelzi). Labi rezultāti tiek parādīti nātrija arsenāta, kas ievada zem ādas 2-3 reizes dienā, un novokaīns risinājumu. Ļoti populārs un tautas aizsardzības līdzekļiem, piemēram, tinktūra magnolija vīnogulāju, velnu un Arāla jūru.

Bieži matu izkrišana ir saistīta ar cilvēka seboreja, eritrodermu un citiem dermatožu. Ja viņi sauc alopēcija ārstēšana ir novērst cēloņus, kas ir tieši dermatozes, pēc kura process matu izkrišana apstājas. Ievērojiet arī, ka prolysiny var radīt lietojat noteiktus medikamentus (hormonu, izoniazīds, anoreksiju pārstāvji, antikoagulantus), intoksikāciju ietekmi rentgena un biežu ilgviļņi matiem. Bērni visbiežāk redzams fizioloģisko alopēcija. Pēc noteikta laika tas neprasa īpašu attieksmi, un darbojas pati par sevi.

Smagas formas slimību, kas saistīta ar attīstības rētas un atrofiska izmaiņas ādā, praktiski nav iespējams ārstēt, jo negatīvo procesiem, kas ietekmē sistēmas atjauninājumus matus pilnībā pārtrauca savu normālu darbību. Ir izņēmumi, bet tie ir reti, un sasniegt pozitīvo dinamiku, var tikt pagarināts tikai, komplekss ārstēšana specializētās klīnikās.

Tā alopēcija sievietēm un vīriešiem bieži ir saistītas ar sliktu uzturu, pacientiem tiek piešķirts stingru diētu. Viņi ierobežot sāls daudzumu uzturā, standarta uzturs ietver daudz dārzeņiem, augļiem, aknas, zivis, piens, pupas, kartupeļi un graudaugi. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā zaudēt svaru un attīrīt organismu no toksīniem ir gurķis uzturs. Tajā pašā laikā tiek veikts, kā vietēju terapiju, kas tiek izmantots, visus iespējamos līdzekļus un ziedes, kas tiek rubbed uz centru baldness.

Яндекс.Метрика