Angioedēma

Īss apraksts slimības

 Angioedēma Sejas
 Slimība ir zināms, ka mums kā Kvinkes tūsku - tas ir nekas, piemēram, smagas alerģiskas reakcijas uz ārējiem stimuliem. Slimība izpaužas plaša un, pats galvenais, pēkšņs ādas pietūkums, muskuļu, zemādas audu un šķiedrām. Īpaši bīstami ir tas, ka angioedēma, kuras simptomi parādās jebkurā vecumā, nereti radot dzīvībai bīstamu stāvokli un, ja nav avārijas cilvēks var nomirt.

Daži vārdi par to, kas ir alerģijas. Kā likums, viņi saprot, kā jebkurš no procesiem, kas ir organisma reakcija uz kaut ko ārvalstu, piemēram, ziedputekšņiem, indes ieviešanu ievadītās BITE kukaiņiem vai atsevišķiem pārtikas produktiem. Visi alerģiskas reakcijas iedala tūlītēja un aizkavēta. Angioedēma ārstēšana jāveic nekavējoties, Otrais veids, tas ir, tas ir ļoti bīstami. Pēc saskares ar stimulu, pacients sāk ražot milzīgas summas histamīna. Viņš, savukārt, izraisa stipras pietūkumu audu un daudziem pārkāpumiem pamata sistēmu.

Angioedēma - cēloņi slimības

Alergēni izraisīt audu tūska, paaugstināts asinsvadu caurlaidību un intensīva atbrīvošanu mediatoru (histamīna, citokīni, prostaglandīnu un vairākiem citiem). Kā alergēnu var padarīt pārtikas produktiem, putekļiem, ziedputekšņiem, narkotikām, auksti vai spilgtā saules gaismā. Tas ir tāpēc, ka daudzveidības izgulsnējot faktori angioedēma pieaugušajiem un bērniem ir lielas briesmas dzīvībai, jo neviens nevar paredzēt, kas viņa ķermenis reaģēs nākamreiz.

Angioedēma - simptomi

Sākotnēji tur ir pietūkums audu lūpām, plakstiņiem, vaigiem, mutes gļotādas un sēkliniekos, ti vietās ar vaļēju zemādas audos. Pats tūska - saspringts un nav nospiests, kad uzklikšķināt, kas ir saistīta ar augstu saturu proteīna šķidruma aizpildot to. Vairumā gadījumu, veidošanās notiek 2-3 dienas pēc parādīšanās. Izņēmums ir tad, kad pietūkums audiem noved pie traucējumiem iekšējiem orgāniem. Piemēram, tūska, parādās kaklā (tā veido vairāk nekā 30% no ziņotajiem gadījumiem traumas), kam pievienots "riešana" klepus, aizsmakums, elpas trūkums, ādas krāsas maiņa. Ja laiks nav palīdzēt Kvinkes tūsku, pacients var nomirt no nosmakšanas.

Angioedēma - ārstēšana slimības

Tā kā organisma alerģiska reakcija notiek ļoti strauji un neparedzami, tas ir ļoti svarīgi, cik ātri pacients palīdz. Sagaidiet ierašanos "pirmais" bieži vien nav laika, tāpēc jums vajadzētu precīzi zināt, kas jādara pirms ierašanās profesionāļiem. Pre-slimnīcas ambulance pie Kvinkes tūsku ietver šādas darbības:

  • novērst kaitīgo ietekmi uz alergēnu;
  • Pārliecināt pacientu, noņemt emocionālo stresu, sniedz psiholoģisku palīdzību, jo tas ļaus efektīvāk tikt galā ar pēkšņu uzbrukumu;
  • Nodrošiniet svaigu gaisu, noņemiet persona jostas un kaklasaite, atpogāt drēbes no vārtiem, ja tas ir pārāk cieši pie rīkles;
  • atslodzes piemērot aukstu kompresi uz tūskas zonā;
  • pilēšana deguns pilieni asinsvadu sašaurināšanos, piemēram, Naphthyzinum.

 Suprastin - narkotiku ārstēšanai angioedēma,
 Par nākotni ir jārūpējas ārstiem. Ja diagnoze Kvinkes tūsku, ārstēšana tiek balstīta uz ņemot antihistamīni (difenhidramīnu iet suprastin). Ja pietūkums izplatās caur ķermeni pārāk ātri, un var redzēt, skaidrs apgrūtināta elpošana, tad pacientam tiek ievadīts glikokortikoīdu steroīdus. Pēc normalizētu personas tiek hospitalizēti. Kā likums, angioedēma pieaugušajiem un bērniem ārstēti specializētos LOR birojos. Ja tur ir tūska rīklē pacienta tiek nodota intensīvās terapijas nodaļā vai intensīvās terapijas nodaļā.

Angioneirotiskā tūska, kas izraisa ļoti daudzveidīgs, tā tiek apstrādāta stingri hipoalerģiska diētu. No standarta diētu izslēdz olas, kvieši, piens, rieksti, zivis, šokolādi, citrusaugļu un tomātus.

Profilakse slimības

Uzziniet, kad tieši slimība radīs savu nākamo hit nav iespējama. Vienīgā metode profilakses ir izvairīties no alergēniem, no kuras persona, kas jau cieta pagātnē. Ja jūs uztraucaties par savu veselību, nav slinks, lai nodrošinātu stabilu informācijas karti, kas ietver: nosaukums pacienta, ārsta telefonu, visticamāk, alergēnus un cita svarīga informācija. Šī karte palīdzēs medicīnas komanda, lai sniegtu visefektīvāko palīdzību Kvinkes tūsku, ja nepatikšanas atrod jums gatavs.

Яндекс.Метрика