Angioma

Angioma - labdabīgs audzējs asinsvadu audzējs sastāv no asins un limfas kuģiem ar plašām sienām. Visbiežāk Angioma ir iedzimta anomālija attīstības. Tā rezultātā, patoloģiska pieslēgšana artērijām un vēnām arteriālo asiņu, apejot kapilāru saņem tieši no artērijām uz vēnām. Angioma - sava veida dzimumzīmes. Tas ir visbiežāk konstatēts smadzenēs, bet var notikt arī citos orgānos, piemēram, augšējo un apakšējo ekstremitāšu, jo muguras smadzenes, uz ausīm. Angioma smadzeņu var augt milzīgo izmēru un aizņem daļu no smadzenēm.  Angioma - labdabīgs asinsvadu veidojums

Veidi Angioma

Kavernozs (kavernozs) Angioma - pulsējošu veidošanos tumši sarkana vai purpura krāsā, kas sastāv no dobumi piepildīta ar asinīm. Tie ir forma plankumu, stiprs virs ādas. No cita veida kavernozs Angioma dažāda sūkļveida struktūru. Šis audzēja veids visbiežāk lokalizēti zemādā un reti izaugt kaulu un muskuļu audos. Pie touch Angioma elastīgs un mīksts, viegli jāsaspiež nospiests, vienkārši ņemot primāro izskatu. Kavernozs Angioma ir tendence uz asiņošanu un čūlas. Asiņošana un čūlas - riska faktori attīstībai sekundāro infekciju. Dažos gadījumos, palielinot piegādes Angioma noved pie ievērojami palielināt izmēru tām ķermeņa daļām, uz kuriem tas ir lokalizēts.

Vēnu Angioma - mīksts veidošanās dažāda lieluma, ko raksturo pakāpeniski autonomu izaugsmi. Vēnu Angioma parasti attiecina uz labdabīgiem audzējiem.

Vēnu Angioma kavernozs iepazīstināja kopumu vairāku plānsienu dobumu, kas ir savstarpēji saistīti. Šie audzēji ir lokalizētas zemādas audos, muskuļu audos, ādā. Krāsu plankumi parasti svārstās no tumši zilas līdz brūnai.

Sazarotu Angioma - reta slimība, kas izpaužas ekstremitātēs, vismaz - uz sejas un galvas. Šis patoloģijas veida pārstāv tinumu virzieniem un dažkārt visu sapīšanos artērijās ar paplašinātām filiālēm.

Intraosālie Angioma parasti rodas uz kauliem galvaskausu. Šie veidojumi var provocēt recidīvs asiņošanu. Nosaka šo Angioma rentgenstarus.

Simptomi Angioma

Angioma Simptomi var parādīties jebkurā vecumā, bet visbiežāk tie parādās vecumā divdesmit gadiem. Visbiežāk simptomi Angioma ir smaguma sajūta locekļos, hipertrihoze, apgrūtināta rīšana un elpošana. Attīstības Angioma bieži pavada sāpīgas sajūtas jomā lokalizācijas, īslaicīgas neiroloģiski simptomi, drudzis.

Par Angioma smadzeņu simptomi ir galvassāpes, hipertensija, paaugstināts intrakraniālais spiediens, krampji, demence, insults.

Atkarībā no atrašanās vietas simptomi Angioma smadzenēs var būt muskuļu vājums, reibonis, neskaidra redze, apziņu, atmiņu, runu, koordināciju, paralīzi organismā.

Ārstēšanas metodes Angioma

Ārstēšana angiomas veikto ar dažādām metodēm. Galvenais mērķis ārstēšanas Angioma - pārtraukšana to izaugsmi caur uz patoloģisko procesu likvidēšanu un atsākt normālu darbību asinsvadu.  Hipertensija un galvassāpes - simptomi Angioma smadzenēs

Lāzerterapija ir kārtains noņemšana skarto audu. Slims audi tiek noņemts pilnībā pakļaut slāņus perfekti veselos audus. Priekšrocība lāzera ārstēšanas minimāli asiņošanu.

Radiācijas terapija tiek piemērota lielu platību Angioma un sarežģītu lokalizācijas (retrobulbārais telpa orbitālās apgabals).

Diathermocoagulation izmanto angiofibroma, vietas un Angioma asiņošanu. Šī ārstēšanas metode nevar izmantot milzīgo un nepieejami audzējiem.

Sklerozējošu terapija ir indicēta dziļi iesakņojušās Angioma mazo izmēru. Kā sklerozējošs aģents, ir spirts, kas tiek ievadīta dobumā audzēja. Šī procedūra ir diezgan garš un sāpīgs.

Hormonu terapija tiek izmantota plašiem bojājumiem, progresīva izaugsmes un attīstības Angioma, kritiskā audzēja atrašanās vietu, kombinēti bojājumi vairākos anatomisko reģionu.

Krioterapija - lieliska ārstēšanas metode izmantot jebkurā atrašanās Angioma. Šī metode tiek plaši izmantots bērnu ķirurģija. Priekšrocība metodi savā nesāpīga, skaidri norobežot patoloģisko fokusu, ja nav asiņošanas.

Ķirurģiska ārstēšana Angioma tiek izmantota dziļu vietu audzēja asinsvadu. Angiomu mēģināt viegli noņemt pilnībā izvairīties no kaitējošām piegulošā veselos audus ap to.

Яндекс.Метрика