Angiopātijas

Īss apraksts slimības

 Angiopātijas no tīklenes

Kad angiopātijas traucēta toni asinsvadiem. Tas ir saistīts ar regulēšanu nervu sistēmas traucējumi. Slimība izpaužas tendence distonijas var iedziļināties asinsvadu spazmām.

Angiopātijas visvairāk uzņēmīgi cilvēki, kuru vecums slieksnis šķērsoja zīme 30.

Angiopātijas var būt vairāku veidu:

- Hipertensija;

- Diabēta;

- Hipotonijas;

- Traumatiska

Pusaudži var būt jauneklīga angiopātijas no tīklenes.

Angiopātijas no tīklenes

Kad angiopātijas tīklenes notiek modifikācijas kuģus, kas atrodas fundus. Ja persona ir slimība, piemēram, hipertensija, tas bieži vien cieš no nestabila asinsspiediena, un uz funkcionāliem asinsvadu traucējumiem. Tas ir tas, ko var veicināt attīstību tīklenes angiopātiju komplikācijām.

Kad angiopātijas tīklenes novērota rašanos spazmas artēriju uz acs ābola var parādīties dzeltenā vietas (saukts simptoms Gvista). Turklāt, ja tīklene angiopātijas cilvēks var justies pulsācija asinsvadu fundus.

Diabēta angiopātijas

Diabēta angiopātijas ietekmē cilvēkus diagnosticēta ar diabētu. Ar šāda veida angiopātiju komplikācijām ietekmē mazos un lielos asinsvadus. Ir zaudējums kuģa sienām, traucēta hemostāzi. Lielākā daļa no šiem procesiem notiek asinsvados tīklenes, glomerulārās kapilāriem nieres, asinsvados sirds, artērijas, kas apakšējo ekstremitāšu.

Šajos gadījumos sabiezēšana pagraba membrānu, artēriju sieniņām sāk likt Mikopolisaharīdi, tas noved pie tā, ka sašaurina lūmenu kuģa un var beidzot izraisīt to bloķēšanu. Šīs izmaiņas noved pie pasliktināšanos mikrocirkulācijas, kas savukārt, noved pie audu hipoksiju.

Diabēta angiopātijas apakšējo ekstremitāšu ir savas īpatnības. Varbūt zaudēja jutība izteiktas dažādas pakāpes polineirīts (dedzināšana, nejutīgums, kāju sāpes), čūlas var rasties smagākos gadījumos diabēta angiopātijas iespējamo gangrēna pirkstiem. Bet, ja cilvēki vienkārši lūgt ārsta palīdzību, šāds iznākums faktiski likvidēta.

Hipertensiju angiopātijas

Pie sirds izmeklēšanas, ir hipertensijas angiopātijas hipertensija. Tas var tikt paplašinātas vēnas, kas vērojama fundus, zarošanos venozas petehiālu asinsizplūdumus, kas var tikt novērotas uz virsmas acs ābola.

Beigu posmā hipertensijas angiopātijas izmaiņas jau notiek audos tīklenes, petehiālu hemorrhages ar acs ābola notiek bieži, kā novēroja duļķainība tīklenes dažādās vietās. Ja hipertensijas sekas pacienta tiks likvidēti, fundus atkal iegūt normālu, veselīgu izskatu.

Ārstēšana angiopātijas

 Ārstēšana tīklenes angiopātiju komplikācijām
 Ārstējot angiopātijas izmantota medikamentu nozīmējis ārsts. Lai uzlabotu mikrocirkulāciju ārsts var pentilin, arbifleks, trental, solkoseril, puķu un citas narkotikas. Šie produkti veicina elastību sarkano asins šūnu, ir nepieciešams sarkano asins šūnu var iziet brīvi caur kapilāru.

Ārstēšanai angiopātiju komplikācijām ar paaugstinātu asinsvadu trauslumu iecelt dobesilate kalciju. Šo narkotiku uzlabo asinsriti asinsvados, samazinot asins viskozitāti, tas palīdz normalizēt asinsvadu caurlaidību.

Ārstēšanai diabētiskās angiopātiju komplikācijām, papildus narkotikām, ārsts ieceļ īpašu diētu, novēršot no jūsu diētas pārtikas produktiem, kas bagāts ar oglekli. Tā ir arī ieteicama pacientiem ietver nelielu uzdevumu. Fiziskā aktivitāte veicina patēriņu cukura muskuļus, uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu.

Papildus narkotiku lietošanu, ko izmanto, ārstējot angiopātijas fizioterapijas metodes, piemēram, lāzera starojumu, magnētiskā terapija, akupunktūra.

Ja angiopātijas ir stāvoklī nevērību, tas ir iespējams, ka tas būs nepieciešams, lai veiktu attīrīšanu asinīm ar hemodialīzi.

Яндекс.Метрика