Anēmija

 Anēmija

Vairumā gadījumu, samazināto hemoglobīna koncentrācija asinīs ir saistīta ar dzelzs deficīta organismā. Šo stāvokli sauc par anēmiju, un oficiālās medicīnas statistika, tā tiek diagnosticēta gandrīz 20 procenti iedzīvotāju.

Vidējais hemoglobīna saturs organismā pieaugušo veselam cilvēkam nosaka šādas robežas: 115-145 g / l sievietēm un 132-164 g / l vīriešiem.

Kopā ar hemoglobīna līmeņa samazināšanos anēmijas notiek, kā skaita samazināšanos sarkano asins šūnu (sarkano asins šūnu skaits).

Anēmijas cēloņi

Galvenie cēloņi dzelzs deficīta anēmija un turpmāko slimības ir ievērojamas asins zaudējumi, kas radušies no intensīvas ekspluatācijas, kuņģa, dzemdes, deguna asiņošana; kā arī pastāvīgo ziedojumu.

Papildus ilgstoša asiņošana, kopā ar bagātīgu asins zudums, anēmijas cēloņi var kalpot par akūtu un hronisku kuņģa un zarnu slimības, kurā cilvēka ķermenis tiek traucēts funkcija dzelzs uzsūkšanos.

Periodi paaugstināta ķermeņa vajadzība pēc dzelzs papildināšanai ir arī kopā ar hemoglobīna līmeņa samazināšanos asinīs. Bieži vien šis nosacījums notiek sievietēm grūtniecības, dzemdību un zīdīšanas bērnu laikā.

Cēloņi anēmija var nepārprotami saistīt - garš veģetārismu, neveselīgu uzturu, stingri ievērot ar badošanās diētu. Visas šīs nepilnības un kļūdas uzturā ievērojami palielina risku, anēmijas, pat veselam cilvēkam.

Anēmijas cēloņi bērniem ir ietvertas vairāk fizioloģiski nenobriedušu asinsrades sistēmu bērnam. Progressive anēmija bērniem uz fona tas pats, iepriekš negatīvi faktori, kas pieaugušo populācijā.

Par anēmijas pakāpe

 Anēmijas simptomu

Eksperti identificēt trīs galvenās pakāpes anēmija, kas iedala vieglas, vidēji smagas un smagas. Noteikt īsumā, neizmantojot laboratorijas testu, lai kāda anēmijas pakāpe ir īpašs gadījums no slimības, ir ļoti grūti, pat medicīnas speciālistiem. Fakts, ka galvenais kritērijs pakāpes anēmija ir hemoglobīna līmenis un noteikt tās līmeni ir iespējams tikai, pamatojoties uz analīzi par pacienta asinīs.

Easy, pirmā pakāpe anēmija raksturo nenozīmīgu hemoglobīna līmeņa samazināšanos līmeņos ar šādiem parametriem - 100-120 g / L vīriešiem un 90 -110 g / l sievietēm.

Raksturīgi, pacientiem rodas nekādas izmaiņas savā stāvoklī. Tā kā šāda veida anēmija, ieteicams uzturā un pārtikas patēriņu ar augstu dzelzs saturs.

Otrajā vidējais anēmijas pakāpe, hemoglobīna līmenis ir būtiska samazinājuma līmeni - 70-80 g / l. Šī valsts ir raksturīgs ar šādiem simptomiem anēmijas un sūdzības: galvassāpes, reibonis gaismas utt Šajā gadījumā korekcija nav pietiekami daudz pārtikas, un piešķirtās zāles dzelzs bagātinātājiem.

Heavy, trešā pakāpe anēmiju jau ir uzskatāma par bīstamu cilvēku dzīvībai. Hemoglobīna līmenis tiek pazemināts līdz 70 g / l vai mazāk. Novērotās pārkāpumus sirds un asinsvadu sistēmas, ir atšķaidīšana asiņu, daudz sliktāk vispārējo veselību.

Anēmijas simptomu

Vispārīgs raksturīgs no šādiem anēmijas simptomu. Pacienti parasti sūdzas par nogurumu, vājums, trīce (drebuļu), un pastāvīgs reibonis. Ar tālāku slimības progresēšanu un anēmija var rasties ģībonis.

Izskatu, anēmiju cilvēki ir viegli nosaka ārējo pārbaudi. Ar šiem pacientiem āda ir sausa un ļoti bāls, dažreiz zilgani toni, gļotāda - un nedabiski bāla krāsu.

Pat neliela vingrinājums izraisa anēmiju cilvēks spēcīgs elpas trūkums un sirdsklauves. Bez savlaicīgi ārstējot anēmiju pacientiem var attīstīties simptomi sirds išēmiskās slimības.

Anēmijas ārstēšanai

 Ferlatum - par anēmijas ārstēšanai
 Regulāra patēriņu dzelzs saturošu pārtiku var ieteikt kā primārais nozīmē sevis anēmijas ārstēšanai un nepieļautu tā parādīšanos. Šie instrumenti ietver sarakstu ziņā pieejamas augu produktiem, ko audzējis par mūsu vietējiem gultas.

Burkānus, bietes, skābenes, selerija, ķirbis, kālis, rāceņi - šie dārzeņi katru dienu ēst kā salātus vai svaigi spiestas sulas, kļūt par uzticamu šķērsli rašanos šādu nopietnu slimību, piemēram, anēmija.

Papildus dārza dārzeņiem var ieteikt lietot, lai ārstētu anēmiju uzlējumu un novārījumu dažu savvaļas augu. Ziedi āboliņš, pienenes sakne, nātres un daudzi citi dabīgie produkti efektīvi palīdzēs jums paaugstināt hemoglobīna līmenis asinīs.

Яндекс.Метрика