Apsēstības sauc uzmācīgiem domas, idejas vai viedokļus, spontāni notiek dažādos laika intervālos. Fiksācija uz šādām iekārtām ir persona distress (negatīvais stress garš).

 Kā tikt galā ar apsēstības - profesionālas konsultācijas
 Apsēstības pastāv tīrā veidā vai arī kopā ar nepārvaramas, kas ir piespiedu uzvedību. Dažreiz fona obsesīvi valstīm attīstīt fobijas vai neracionālas bailes.

Iemesli apsēstības

Nav būtisku iemeslu, kas varētu izskaidrot izcelsmi uzmācīgas domas šobrīd neeksistē. Tomēr ir vairākas hipotēzes, kas izgaismot rašanos apsēstības:

 • Bioloģiskā. Tā ietver slimībām un anatomiskās īpatnības veģetatīvo nervu sistēmu un smadzenes;
 • Ģenētiskā. Šajā gadījumā, pamatojoties uz apsēstības palielināta ģenētisko saskaņa (klātbūtni dažu pazīmju abiem dvīņiem);
 • Psiholoģiskā. Saskaņā ar šo hipotēzi apsēstības parādās pie aktsentautsiyah (it īpaši) rakstura vai personības, reibumā ģimenē, seksuāla vai ražošanas faktoru, kā arī ar socioloģisko un kognitīvo teoriju ietekmi (piemēram, smagums audzināšanas baznīcā).

Apsēstības var pastiprināt pēc fiziskas slimības, gripa, dzemdībām un laktācijas. To izskats, kā likums, pēkšņi, un garums svārstās no īstermiņa uz ilgstošu paasinājumu hroniskas slimības.

Pazīmes un simptomi apsēstības

Lai atbrīvotos no apsēstības ir pareiza un savlaicīga diagnostika šādos apstākļos. Šeit ir galvenie simptomi, kas norāda uz iespējamu klātbūtni cilvēka apsēstības un idejām:

 • Apsārtums vai bālums ādas;
 • Auksti sviedri;
 • Bradikardija un tahikardija;
 • Elpas trūkums;
 • Bieža reibonis;
 • Poliūrija;
 • Palielināts zarnu peristaltiku;
 • Ģībonis.

Kad apsēstības maina ne tikai raksturu, bet arī personību pacienta kopumā. Pacienti kļūt nemierīgi, hypochondriac, neizšķirts, kautrīgs, jūtīgs, kautrīgs, kautrīgs, nedrošs.

Ārstē apsēstības cieši saistīta ar garīgām slimībām, piemēram, šizofrēniju vai psihoze, kā obsesīvi sindroms bieži notiek ar viņiem. Atšķirīgās iezīmes šizofrēnijas ir pēkšņs, unmotivated un skaidrs saturs izdarījuši darbību.

Kā tikt galā ar apsēstības

Atbrīvoties no apsēstības padara piemērotu ārstēšanu, kas ietver etioloiskā (novērš cēloņus, traumatiska pacientu) un pathogenetic (spēkā ar patofizioloģiskajās saites) terapiju.

Viens no labas ārstēšanai apsēstības nāk no kognitīvās uzvedības terapiju. Viņš ir cilvēks, kas būtu skaidrs, ko viņa bailes un bažas ir pamatotas, un kas ir absolūti nepamatotas. Šī tā sauktā analīze obsessional attēlus un domas, un to diferenciāciju uz reāla un izraisa slimības. Laika gaitā, pacients var atbrīvoties no apsēstības.

 Apsēstības - kā atbrīvoties no obsesīvi-kompulsīvi traucējumi
 Starp citu ārstēšanu var atzīmēt paskaidrojošs psihoterapiju, hipnoze, Autogēnais treniņš, kā arī metodes, ierosinājumu un auto-ierosinājumu. Es esmu ļoti labs un psihoanalīze.

Narkotiku ārstēšana apsēstības ietver antidepresantus (citalopramu, fluoksetīnu), trankvilizatori (diazepāms, Phenazepamum) un antipsihotiskos līdzekļus (kvetiapīna risperidons).

Pacienti parādīts fizioterapijas: noslaukot suni, siltās vannas, vēdināmā telpā, atdzesē Kompreses uz viņas galvas, elektroforēzes, peldēšanās jūras ūdenī, darsonvalization.

Obsesīvi sindroms ieteicams darba terapiju, ceļojumu, interesantus pasākumus, pienācīgu atpūtu, un vitamīnus un minerālvielas.

Lai risinātu ar apsēstības parasti jūs varat iemācīties kontrolēt savus simptomus, lai gan tas ir grūti, un mācīšanās grūtībām kontrolēt stāvokli notiek kā pacientiem paši vai no ārstiem.

Яндекс.Метрика