Hipertonija

Īss apraksts slimības

 Hipertonija

Pirmais solis ir noskaidrot izmantotie termini .  Daudzi cilvēki vienādot jēdzienus "hipertensiju" un "hipertensiju" .  Tas nav gluži pareizi, un tagad mēs paskaidrosim, kāpēc .  Patiesībā, augsts asinsspiediens - ir pārmērīga sprieguma gludās muskulatūras .  Gadījumā, ja tas arteriolu var izraisīt augstu asinsspiedienu, bet tikai cēloni .  Pašā augsts asinsspiediens vai hipertensija, tiek saukts esenciālo hipertensiju .  Tajā pašā laikā pacientam ir stabili augsts asinsspiediens .  Tas ir diezgan svarīgs punkts, jo spiediens var viegli celties un absolūti vesels cilvēks reibumā ārējiem faktoriem (stresu, intensīvu fizisko un emocionālo stresu) .  Šajā gadījumā, paaugstināts asinsspiediens, ir aizsardzības reakcija no organisma uz kairinājumiem, tomēr, ja tas ir ilgs laiks, saņemt atpakaļ uz normālo, tad mēs runājam nevis par normālu, dabisks process, un nopietna slimība .

Hipertensija - augsta asinsspiediena simptomi

Neskatoties uz tehnoloģiju attīstību un jaunu metožu diagnozi, agrīnu atklāšanu hipertensijas joprojām ir svarīga veselības problēma. Tas ir saistīts ar to, ka pirmajos posmos augsts asinsspiediens gandrīz nav izpausties un ir viegli slēpts kā pagaidu diskomfortu. Precīzi noteikt - vai jums ir hipertensija vai ne - būtu informēti par slimības formām, jo ​​tas ir atkarīgs no viņiem, kā izteikt sevi paaugstināts asinsspiediens.

  • pārejoša hipertensija - Simptomi ir izteikti kā periodiskā palielināšanas spiedienu uz dažām stundām vai dienām, kad normālā stāvoklī personas pirms jaunā uzbrukuma;
  • labila hipertensija - palielinājusi spiedienu kā uzbrukumiem, bet to atgriezt normālā ir iespējama tikai ar palīdzību narkotikām. Turklāt pacienti sūdzas par nogurumu, reiboni, diskomfortu krūtīs, un biežas galvassāpes;
  • stabili augsts asinsspiediens - ārstēšana ir veiksmīga tikai tad, ja izmanto spēcīgus medikamentus. Uzbrukuma laikā pacientam ir visas sirds mazspējas pazīmes, un paaugstināts asinsspiediens pati var izraisīt visvairāk nelielas fiziskas slodzes;
  • Novēro pacientiem - ļaundabīgu hipertensiju: ​​pastāvīgu, ļoti augsts asinsspiediens, elpas trūkums, tūska kājās, redzes traucējumi, sāpes sirds un palielinot urīna daudzumu. Krīžu laikā, pacients jūtas ļoti slikti, ciešanas un lielas sāpes un nogurumu visos slodzes apstākļos.

Ja pamanāt pie iepriekš minētajiem simptomiem, tad, visticamāk, jūs esat izstrādājuši hipertensiju. Ārstēšana tautas līdzekļiem var īstermiņā mazināt cilvēka stāvokli un lai samazinātu intensitāti sāpes, bet pie pirmās izdevības jums joprojām vajadzētu redzēt ārstu-kardiologu par pareizu diagnozi.

Hipertensijas pakāpe

Katru gadu slavenie kardioloģijas klīnikas visā pasaulē tiek rīkotas simpoziju par hipertensiju. Eksperti dalīties pieredzē, ārstējot pacientus, perspektīvas jauniem paņēmieniem un narkotikām, teiksim standarti pakalpojumu cilvēkiem.

Pamatojoties uz materiāliem simpozijos, mēs varam atšķirt šādus pakāpes hipertensiju:

I pakāpe - viegla slimības formu. Asinsspiediena ir diapazonā 140-159 / 90-99 mmHg. Pants.

II pakāpe - vidēji hipertensija - simptomi ir izteiktāki nekā vājā formā. Augstspiediena - 160-179 / 100-109 mm. Hg. Pants;

Novērtējums III - smaga hipertensija - tautas aizsardzības līdzekļiem un medicīnas narkotikas nav nozīmīga pozitīva ietekme. Spiediens virs 180/110 mm Hg. Art. Dažos gadījumos pacientiem operācija tiek norādīts.

Novērtējot risku, slimības tiek ņemti vērā un riska faktoriem, proti, izredzes attīstīt sirds un asinsvadu komplikācijas, kas var izraisīt hipertensiju. Atkarībā no šo, ārsti pielāgotu izvēlēto ārstēšanas metodi un nodrošināt seku prognozi.

Hipertensija - Ārstēšana ar tradicionālajiem līdzekļiem

 Hipertensijas ārstēšana ar tautas līdzekļiem

Visi pašlaik izmantotās metodes hipertensijas ārstēšanai var iedalīt divās lielās grupās - narkotiku un ne-narkotiku. Bijušais, kā norāda nosaukums, ir metodes, kas nozīmē saņemšanu noteiktām zālēm. Mēs ne aiztures par šo jautājumu, jo visas zāles hipertensijas (un viņi ir daudz), vajadzētu parakstīt ar ārstu. Tas ir labāk, lai runātu par to, kā tikt galā ar slimību, ko non-narkomānijas ārstēšanas a. Tā balstās uz trim "pīlāriem":

  • pareizu uzturu un svara zudums - tas ir viens no efektīvākajiem profilakses pasākumiem. Tā kā tas ir ar citām patoloģijām, sirds un asinsvadu sistēmas, hipertensija bieži izraisa aptaukošanos. Mēs zinām, ka katrs kilogramu ķermeņa masas paaugstina asinsspiedienu par 5-10 mm. Hg. Art. Tāpēc galvenais uzdevums pacientam kļūst diēta, atsakoties no treknu produktu, par uzturā lielu daudzumu augļu un dārzeņu ieviešanu;
  • veselīgs dzīvesveids - pilnīga atteikšanās no alkohola un smēķēšanas - ir ceļš uz ilgu un veselīgu dzīvi. Fakts ir tāds, ka augsts asinsspiediens, kuras simptomi ir aizvien izpaužas jauniešu vidū, aktīvi attīstās cilvēkiem, kuri lieto alkoholu un tabaku. Tādējādi, ātrāk jūs atmest sliktos ieradumus, lai ātri novest jūsu ķermeņa formas un varēs dzīvot normālu, pilnvērtīgu dzīvi;
  • Daily vingrinājums - regulāra slodze, lai samazinātu risku, ka daudzas slimības, sirds un asinsvadu sistēmas un paātrina sadzīšanas procesu. Ja persona ir diagnosticēta hipertensija, ārstēšana ir noteikt optimālo izmantošanu. Parasti, augsts asinsspiediens, ieteicams bieži pastaigas svaigā gaisā vismaz 1 stundu.

Runājot par tautas receptēm. Ja diagnoze hipertensijas, ārstēšana tautas līdzekļiem radīt gaidītos rezultātus tikai tad, ja jūs klausīties ieteikumiem ārstu. Amatieru ir pilnīgi izslēgts, jo augsts asinsspiediens - cēlonis nopietnas komplikācijas, un ir jācīnās ar viņu, ņemot vērā vairākus būtiskus nianses, tostarp organisma cilvēka īpašībām.

Яндекс.Метрика