Asinsrites neveiksme

Īss apraksts slimības

Kā zināms, galvenā funkcija asinsrites aparātu - sniegt orgānus un audus tiem produktiem, kas tiem nepieciešams normālai darbībai, un tajā pašā laikā, lai novērstu ķermeņa kaitīgu vielu. Cerebrovaskulāru nepietiekamību vai problēmas ar piegādi asinis uz sirdi notikt gadījumā, ja iepriekš minētais vienība vairs tikt galā ar saviem uzdevumiem. Vairumā gadījumu, kas balstās uz asinsrites traucējumiem, ir sirds mazspēja, t.i., komplekss no simptomiem, kas izpaužas disfunkcija vienas vai abu kambaru.

Asinsrites neveiksme - slimību klasifikators

 Asinsrites neveiksme

Kā smaguma simptomu un biežumu uzbrukumi ir akūta un hroniska sirds mazspēja. Pirmajā gadījumā slimība, ko izraisa traucējumi miokarda kontraktilitāti un šķiet ļoti smagas klīniskās pazīmes: akūts plaušu tūska, plaušu dekompensētu sirds un kardiogēno šoku. Neatkarīgi no klīniskās formas, akūta asinsrites mazspēja ir nopietns drauds cilvēka dzīvībai, tāpēc pacientam rāda steidzami korekciju valsts, kas noveda pie šādas nopietnas komplikācijas.

Hroniska sirds mazspēja - tas ir parasti rezultāts citu slimību, sirds un asinsvadu sistēmas. Ietekmējošie patoloģiju ir atkal pārkāpums saraušanās funkciju sirds kambarus. Iemesli var būt: miokarda un aterosklerotiska cardiosclerosis, sirds muskuļa bojājumu, ja miokardīts, iedzimtu defektu, perikardīts un dažas citas slimības. Attīstībā patoloģijas pakāpeniski palēnina asins plūsmu uzkrāt oksidē produktus metabolismu, novirzot skābes bāzes līdzsvaru skābes pusē. Ja ārstēšana asinsrites mazspēja neregulāras un neatbilst pieņemtajiem standartiem, pacients ieņem pakāpenisku samazināšanos funkcijām visu orgānu, kas var izraisīt nāvi.

Asinsrites mazspēju un simptomiem katrā posmā pakāpe

Mūsdienu medicīnā tas ir sadalīts trīs posmos slimības, kas tiek noteikta, pamatojoties uz smaguma simptomus, pacientu sūdzībām un klīnisko pētījumu rezultātus. Turklāt, kad galīgo diagnozi tiek ņemta vērā smagumu pamatslimību ved uz sirds mazspēju.

  • Stage I - sākotnējie - pacienti sūdzas par sliktu miegu, nogurums, sirdsklauves. Pārmērīgi augsta sirdsdarbība un elpas trūkums parādīties pat pēc nelielas fiziskas aktivitātes. Tur ir visas pazīmes pamatslimību sirds;
  • II posms - attīstīt asinsrites mazspēja - simptomi ir daudz spēcīgāka: palielinātu sirds, ir nemainīgs tahikardija, aizdusa notiek daudz ātrāk. Turklāt pacienti pietūkušas pēdas un kājas, samazināta urīna izdalīšanās, pieaugumu aknu lielumu. Piemērota ārstēšana asinsrites neveiksmes, un gultas režīms ievērojami samazinās simptomu smagumu, bet viņi nekad pazūd pavisam (atšķirībā no pacientiem ar attiecīgi I);
  • III posms - uzsāka hroniskas asinsrites mazspēja - aizdusa atzīmēja pat miera stāvoklī, pieauga cianoze, tur ir spēcīga pietūkums. Patoloģija progresē, lai pacienti var tikai gulēt tipiskā pus-sēdus pozīcijā. Daudzi pacienti ir slikta dūša, straujš kritums apetīte, samazināta liesās ķermeņa masas, ievērojami palielināt sirds lielumu. Pie III pakāpes asinsrites mazspēja jābūt ārkārtas režīmu, jo pacients var nomirt no slimības augošajiem parādībām.

Ārstēšana asinsrites mazspēju un aprūpi slimiem cilvēkiem

 Ārstēšana asinsrites mazspēja

Pacienti tiek piešķirts pasākumu kopumu, kas palīdzētu samazināt uz sirds-asinsvadu sistēmas slogu un ļauj jums izveidot optimālus dzīves apstākļus normālas dzīves cilvēku uzturēšanai. Atkarībā pakāpes asinsrites mazspēju, pacienti, norādot dažādus medikamentus, kas paredzēti, lai atjaunotu ūdens un elektrolītu vielmaiņas un sirds muskuli.

Ja persona ir diagnosticēta ar asinsrites nepietiekamības I pakāpes, cilvēks var iesaistīties fiziskiem vingrinājumiem un sporta disciplīnās, neprasa būtisku spriegumu. Ja Jums ir II posms slimība, tiek izslēgti smags fizisks darbs un uzdevums. Gadījumā, ja attīstās hroniskas asinsrites mazspēja III pakāpi, pacients rāda polupostelny režīmu, atspirdzinošu miegu un pilnīgu noraidījumu jebkuras fiziskās aktivitātes. Neatkarīgi no skatuves, pacientiem vajadzētu ierobežot uzņemto sāls, kā arī, lai pilnīgi novērstu no uztura šo pārtikas produktu, kas stimulē sirds - kafiju, stipru tēju.

Narkotiku terapija uzlabo saraušanās funkciju sirds un savlaicīgu izņemšanu no organisma lieko ūdeni. Pacienti ar asinsrites mazspēju izrakstīt sirds glikozīdi, uzpirkstītes preparātiem (digoksīns izolanid) strophanthin Korglikon un akūtu paasinājumu slimības. Lai noņemtu lieko ūdeni, tas ir vēlams izmantot diurētiskie līdzekļi, bet deva jāpiekrīt vienoties ar ārstu. Starp citu, tie ir radīti optimāli apstākļi tajās jomās, kur slims cilvēks pavada lielāko daļu laika. Tas attiecas gan uz temperatūras bilanci (20-22 grādi pēc Celsija) un mitruma. Gaisa nedrīkst būt pārāk sauss. Dzīvojamā istabā jūs varat pakārt slapjās lapas, kas absorbē lieko siltumu.

Яндекс.Метрика