Asinsvadu nepietiekamība

Īss apraksts slimības

 Asinsvadu nepietiekamība
 Asinsvadu mazspēja - pārkāpšana vietējā vai sistēmisku cirkulāciju, pamatojoties uz nepietiekamību asinsvadu, savukārt izraisa pārkāpjot savas caurlaidību, samazinot tonis, asins daudzums, kas iet caur tiem.

Trūkums var būt sistēmiska vai reģionālā (vietējā) - atkarībā no tā, kā izplatīšanos nodarījumu. Atkarībā tempu slimības var būt akūta un hroniska asinsvadu nepietiekamība.

Pure asinsvadu nepietiekamība ir reti, bieži vien vienlaikus ar asinsvadu mazspējas simptomi izpaužas sirds muskuļu mazspēja. Jaunattīstības sirds-asinsvadu nepietiekamība, jo fakts, ka sirds muskuļu un muskuļi asinsvadu bieži ietekmē tos pašus faktorus. Dažreiz sirds asinsvadu mazspēja un sekundāro sirds patoloģija rodas sakarā ar slikto muskuļu spēku (trūkumu asinīs, zems asinsspiediens artērijās).

Cēloņi

Slimības cēlonis parasti asinsriti vēnās un artērijās, ko izraisa dažādu iemeslu dēļ.

Galvenokārt akūta asinsvadu nepietiekamība radusies kraniocerebrālā traumām un vispārējiem, dažādām sirds slimībām, asins zudumu patoloģijām, piemēram, akūta saindēšanās, smagas infekcijas, plašiem apdegumiem, organisko bojājumiem, nervu sistēmas, virsnieru mazspēja.

No asinsvadu nepietiekamības simptomi

Izpaužas akūta asinsvadu nepietiekamība, kā ģībonis, šoks vai sabrukumu.

Ģībonis - visvairāk viegla forma slimības. Simptomi asinsvadu nepietiekamības kādā noģībt: vājums, slikta dūša, tumšāki acīm, ātra samaņas zudums. Pulss vāja un reti, spiediens tiek samazināts, bāla āda, muskuļi ir atvieglinātas, nav krampji.

Kad jūs sabrukt un šoks pacients ir vairumā gadījumu prātos, bet viņa reakcija nomāca. Ir sūdzības par vājumu, samazināta temperatūra un spiediens (80 / 40mm.rt.st vai mazāk), tahikardija.

Galvenais simptoms asinsvadu mazspēju ir asas un straujš kritums asinsspiediens, kas provocē attīstību un visus citus simptomus.

Hroniska asinsvadu mazspēja bieži izpaužas kā hipotensija. Tradicionāli, diagnozi var veikt ar šādiem simptomiem: vecākiem bērniem - sistoliskais spiediens zem 85 30 litriem. - Spiediens zem 105/65, pacientiem vecākiem - zem 100/60.

Diagnoze slimības

Posmā no eksāmena ārsts, izvērtējot simptomus asinsvadu nepietiekamības, atzīst, ko veido acīmredzamu mazspēja, ģībonis, šoks vai sabrukumu. Spiediena līmenis nav kritisks diagnostikā, vajadzētu pētīt vēsturi slimības un uzzināt iemeslus uzbrukumu. Svarīgi stadijā pārbaudi, lai noteiktu, kāda veida mazattīstīta: sirds vai asinsvadu kopš kopšanu ārkārtas gadījumos šīm slimībām ir atšķirīgs.

Ja izpaužas sirds-asinsvadu nepietiekamība, pacients ir spiests sēdēt - guļus viņa stāvoklis ir daudz sliktāks. Ja tas tiek attīstīta asinsvadu mazspēja, pacientam ir atgulties, jo Šī nostāja ir labāks Kopā ar asinīm, viņa smadzenes. Āda pie neveiksmes sirds - sārti, asinsvadu - bāla, dažreiz ar pelēcīga nokrāsa. Arī asinsvadu nepietiekamība ir atšķirīga ar to, ka vēnu spiediens ir palielināts, vēnām ap kaklu gulēšanai, nepārvietojas robežas sirds, un nav sirds patoloģijas plaušu sastrēgumu īpašība.

Pēc iepriekšēja diagnoze, balstoties uz vispārējo klīnisko ainu tiek veikta, pacientam pirmās palīdzības, ja nepieciešams hospitalizēti izrakstīt izskatīšanu asinsrites sistēmu. Šajā nolūkā tā var iecelt nodot kuģus auskultācija, elektrokardiogrāfiju, sphygmography, venography.

Ārstēšana asinsvadu nepietiekamības

Medicīniskā aprūpe sirds un asinsvadu slimībām ir jāpiešķir nekavējoties.

Visos akūta asinsrites mazspēja pacientam formām jāpaliek guļus stāvoklī (citādi varētu būt letāls).

 Pirmā lieta, ārsts veic diagnostisko analīzi - subkutāni vai intravenozi risinājumu kofeīna ar nātrija benzoāts 10%
 Ja jūs zaudēja samaņu, jums ir atbrīvojiet apģērbu ap kaklu cietušā, uzsitiet viņam uz vaigiem, krūtīm un sejas aerosols ar ūdeni, ļauj smarža amonjaku, izvēdiniet telpu .  Šo manipulācijas var veikt to pašu, parasti pozitīvs efekts nāk ātri, pacients atgūst samaņu .  Pēc pārliecinieties, lai izsauktu ārstu, kurš veica uz vietas vienkāršus diagnostikas testus, noteikt subkutāni vai intravenozi risinājumu kofeīna ar nātrija benzoāts 10% - 2 ml (ar fiksētu pazemināta spiediena) .  Ja tas ir redzams, bradikardija atropīnu tālāk 0, 1% 0, 5-1ml .  Ja zems asinsspiediens un bradikardija saglabājas intravenozi orciprenalīnu sulfātu 0, 05% - 0 5-1ml vai šķīdums adrenalīns 0, 1% .  Ja pēc 2-3 minūtēm pacients joprojām ir bezsamaņā, pulss, asinsspiediens, sirds toņi netiek konstatēti nekādi refleksi sāk ieviest šīs zāles ir intrakardiālu un mākslīgās elpināšanas, sirds masāža .

Ja pēc ģībonis nepieciešama papildu reanimācijas vai cēloni ģīboni palika neskaidrs, vai arī tā bija pirmā reize, vai pēc spiediena no pacienta, lai saskaņotu to apziņā tiek samazināts, tā ir hospitalizēti tālākai izskatīšanai, ārstēšanai. Visos citos gadījumos hospitalizācija nav norādīta.

Pacienti ar sabrukuma, ir šoka stāvoklī, neatkarīgi no iemesla, ko izraisa šo valsti, nekavējoties nogādāts slimnīcā, kur pacients ir pirmā palīdzība, lai uzturētu spiedienu un sirds darbību. Ja jūs vēlaties pārtraukt asiņošanu (ja nepieciešams), citas procedūras veic simptomātisku terapiju, koncentrējoties uz apstākļiem, izraisīt krampjus.

Ar sabrukuma kardiogēns (bieži attīstās sirds un asinsvadu slimības) novērstu tahikardija, priekškambaru plandīšanās apgriezts: izmantot atropīnu vai izadrin adrenalīna vai heparīnu. Lai atjaunotu un uzturētu spiedienu subkutāni mezaton 1%.

Ja sabrukums izraisa inficēšanās vai piesārņojuma, subkutāni kofeīns kokarboksilazu, glikozes, nātrija hlorīds, askorbīnskābi. Ļoti efektīva šāda veida sabrukuma strihnīns 0, 1%. Ja šī terapija nav devusi rezultātus, mezaton injicē zem ādas, uz vēnu prednizolongemisuktsinat atkal ievadīts nātrija hlorīda 10%.

Profilakse slimības

Labākais novēršana asinsvadu mazspēju ir profilakse slimībām, kas var izraisīt to. Ieteicams kontrolēt stāvokli kuģu, patērē mazāk holesterīna, iziet regulāras pārbaudes un asins apgādi sirds. Dažos gadījumos gipotonikam noteikto profilaktisko kursu, lai uzturētu spiedienu zāles.

Яндекс.Метрика