Askaridoze

Īss apraksts slimības

 Ascaris - patogēns ascaridosis

Infekcijas slimība askaridoze ir labi zināms, ka iedzīvotājiem reģionos ar siltā un mitrā klimatā. Pašlaik askaridoze ir visizplatītākais helminthiasis. Askaridoze ir izplatīta visos kontinentos un regulāri diagnosticēti iedzīvotājiem gan jaunattīstības, gan industrializētajām valstīm. Reģionos ar sausā klimata askaridoze ir daudz retāk, ir pilnīgi izpaliek, polārā loka.

Izraisītājvielas cilvēku inficēšanās ir Ascaris - apaļa vai vārpstas formas tārpi, kas vairoties aknu, resnās zarnas, aizkuņģa dziedzera un citiem iekšējiem orgāniem. Ārstēšana askaridoze bērniem un pieaugušajiem - ir absolūti nepieciešama, jo pretējā gadījumā parazītu kolonijas var sasniegt tādus izmērus, kas izraisa zarnu nosprostojumu un citas smagas sekas. Mature sieviete roundworm paredz līdz 245000 olām dienā, un kāpuri nobriest tikai 9-20 dienas, pēc tam tie tūlīt sāk savu destruktīvo darbību.

Ķermenis saņem askaridoze norīšana nobriedušu olas. Parasti tas notiek, ēdot svaigus dārzeņus, kas nav veikta pienācīga sanitization. Liels risks, mūsdienās ir, un privātā dārza zemes gabalu, kur augsnes auglības palielināšana, ko ražo ieviešot zemes nenokārtoto cilvēku fekālijām. Kopumā neievērošana ar elementāru higiēnas noteikumiem, ir gandrīz vienmēr ir saistīta ar ilgstošu ārstēšanu askaridoze bērniem un pieaugušajiem. Paturiet to prātā, kad jūs pērkat dārzeņus no labsirdīga vecmāmiņām vai ēst garšīgi āboli, kas iepriekš bez mazgājot to siltā ūdenī.

Klīniskā aina askaridoze

No Ascaris aknās, aizkuņģa dziedzera un citu dzīvībai svarīgos orgānos iespiešanās noved pie smagām sekām. Pieaugušo tārpi ievainot gļotādu plānas, kairina nervu galiem, ir toksiska iedarbība uz ražojumiem savu dzīvi. Turklāt, ja diagnoze bieži askaridoze infekcijas simptomi liecina mehānisko un spastisko zarnu aizsprostojumus, jo kopas helminti vienkārši nosprostot iekšējo telpu zarnās, lai novērstu pilnīgu gremošanu un pārtikas pārstrādi.

Tā kā nav atbilstošu ārstēšanu roundworm migrēt, kas noved pie rašanos abscesi, pankreatīta un holangītu. Atkārtotas infekcijas simptomi ir daudz mazāk, pateicoties rašanos veida imunitāti. Neskatoties uz to, diagnostikā askaridoze jāapstrādā tikai īpaši aprīkotās infekcijas nodaļām klīnikās. Jebkuri neatkarīgas mēģinājumi tikt galā ar slimību, ir lemti neveiksmei un, turklāt, rada draudus cilvēku dzīvībai.

Askaridoze - simptomi

Lai sāktu, mēs atzīmējam, ka klīniskajā gaitā infekcijas askaridoze ir divi posmi: agri (migrējošie) un vēlu (zarnu). Attiecīgi zīmes askaridoze atkarīgas no pašreizējā attīstības posmu slimības. In sākumposmos askaridoze praktiski nav izpausties. Klīniskie simptomi ir viegli askaridoze. Pacienti var sūdzēties par:

 • sauss klepus ar nelielu krēpām;
 • crackles;
 • neliela nevēlēšanās;
 • izsitumi uz ādas atgādina nātreni.

Vēl viena lieta, ja askaridoze bērniem un pieaugušajiem pārcēlās uz zarnu posmā. Šajā gadījumā raksturīgās simptomi askaridoze parādās daudz spēcīgāka un gaišāku. Pacienti jūtas nogurums, apetītes trūkums, slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā. Arī viņi bieži ir caureja, aizcietējums un citi traucējumi vadībā. Saņemt askoridoza attīstīt simptomi nervu sistēmas:

 Balstiekārta Vermoxum efektīvai ārstēšanai askaridoze bērniem un pieaugušajiem

 • galvassāpes;
 • quick garīgo nogurumu;
 • nespēja koncentrēties uz vienu problēmu;
 • reibonis;
 • histēriski lēkmes;
 • nemierīgs miegs;
 • krampji;
 • fotofobija.

Ietekme uz sirds un askaridoze. Pacientiem ir asinsspiediena pazemināšanās, krampji, bronhīts vai astma, mērenu hipohromā anēmija. Kavējumi ārstēšanā askaridoze bērniem un pieaugušajiem izraisīt nopietnas komplikācijas: zarnu nosprostojumu, stipras sāpes, ko nevar noņemt, pat narkotikas, bieži mudināt vemt, mehāniska blokāde žults ceļu, aknu abscess, strutains pleirītu.

Ārstēšana askoridoza

In sākumposmos ārstēšanā askaridoze pacientu noteiktajā desensibilizējošu terapiju, mintezol (50 mg dienā par katru 100 uz ķermeņa masas 2-3 stundas), vai mebendazola (100 mg dienā 3-4 stundas). Ārstēšana askaridoze bērniem un pieaugušajiem tiek veikta, izmantojot attārpošanas: decaris (pēc pusdienām), kombantrina (ēšanas laikā), Vermoxum (gadījumos poliinvazii). Šo narkotiku nepārtraukta uzlabošana un palielinātu to efektivitāti noveda pie tā, ka mūsdienās prethelmintu līdzekļi spēj tikt galā ar ārstēšanu askaridoze in 85-100% gadījumu.

Яндекс.Метрика