Emocijas - tas, kas padara mūs cilvēcīgus. Mēs izsakām jūtas sejas izteiksmes, žesti, intonācija, un, redzot tos pašus signālus spriest emocionālo stāvokli citiem. Bērni ar Aspergera grūti izteikt emocijas un ir grūtības sazināties ar vienaudžiem, dodot nelielu interešu loku un vaļaspriekiem. Tiek uzskatīts, ka šī slimība bija tādiem izciliem cilvēkiem kā Īzaks Ņūtons un Alberts Einšteins. Tālāk mēs apspriestu ārstēšanu un galvenie simptomi Aspergera sindromu.

Aspergera sindroms - Simptomi

Aspergera sindroms - kopīgas attīstības traucējumi, kas raksturojas ar grūtībām sociālo mijiedarbību, un ierobežojot interesēm un aktivitātēm nedaudz stereotipisku repertuārs. Ārēji šī slimība var līdzināties autisms, bet atšķirībā no pēdējā jaudu runas un zināšanu saglabājas.

Par Aspergera sindromu simptomi ir apvienojušies raksturīgu "triāde":

  • Pārkāpumi komunikācijas;
  • Uzturēšanā sadarbības grūtības;
  • Sociālā iztēle.

 Aspergera sindroms
 Pārkāpumi komunikācijas nozīmētu grūtības izprast žestus, sejas izteiksmes un intonācijas, izvēloties tematus saruna. Bērniem ar Aspergera nevar sākties un beigties sarunu, nesaprotu jokiem un metaforas, nešķiro nozīmē sarežģītos vārdus un frāzes, lai gan tie var tos izmantot.

Šie puiši ir grūti uzturēt draudzīgas attiecības, nesaprotu ētikas standartiem, bieži vien rāda nepareizu uzvedību un, šķiet atsaukts, apātiski, vienaldzīgi un savrup.

Attiecībā uz iztēli, tad šie bērni ir bagāta un daudzveidīga, bet lai parādītu savus rezultātus apkārt ir grūti. Tie ne vienmēr saprast viedokli par citiem cilvēkiem kļūdaini interpretē savas jūtas, rīcību un domas. Raksturīga iezīme Aspergera sindroms: lomu spēlē spēles ir grūti, bet labi apguvis spēles loģiku.

Kopumā slimība raksturojas ar trauksme un nemiers dzimumakta, apsēstība ar aizrautību, ar vēlmi pēc pasūtījuma, nedabisks runas, bieži vien viss kopā ar maņu orgānu traucējumiem laikā. Ja kāds no šiem simptomiem, jāpārbauda Aspergera sindromu.

Aspergera sindromu un komunikācijas grūtības

No dzimšanas līdz trīs gadiem, saprotamu iemeslu dēļ nav pazīmes Aspergera sindromu, bet parādās brīdī socializācijas. Tā kļūst vienmuļa un novājināta sejas izteiksmi - saldēti balss - maiga un asa, un diapazons intereses aprobežojas ar šauru kopumu atkārtojas vingrinājumi. Par bērnu raksturo aktīvs, bet īstermiņa uzmanību, skats paliek izpostīti.

Visi šie simptomi ir to ietekme uz bērna personības. Pēc konkursa vecumā bērns var būt pārāk klusi vai pārāk aizkaitināmība, kam ir grūtības aizmigt un kaprīza pārtikas vēlmēm. Kad runa ir laiks, lai apmeklētu bērnudārzu, bērni ir grūti pielāgoties komandai, nevēlas šķirties ar saviem vecākiem, un tiek izslēgti no citiem bērniem.

Piedzīvo stresu, sazinoties, bērni bieži slimo un zaudē brīdī slimības ar vienaudžiem kļuvis vēl atsvešināti. Tā rezultātā skola saasināja simptomus Aspergera sindromu.

Skolā, bērni bieži ir izstumtie, un nav grūti saprast, kāpēc tas notiek. Nespēj izteikt savas emocijas, studenti ar Aspergera klasesbiedriem šķiet nepietiekami, savtīgi, raupjš, kas nav pārsteigums, ņemot vērā to, ka šie bērni nereaģē labi pieskarties citiem cilvēkiem izvairīties meklē savu sarunu biedru acīs, nelietojiet citu cilvēku idejas. Un, lai gan tas var likties, ka tie nav tiecas uz sociālo kontaktu un vientulības šādi bērni cieš ar grūtībām.

Features inteliģence

Simptomi Aspergera sindromu kavē socializāciju, bet tie neietekmē inteliģenci. Garīgās attīstības, šādi bērni ne tikai nav atpalikt vecuma normu, taču bieži vien pārsniedz to. Kā likums, viņi ir fenomenāla atmiņa un zināšanas par pasauli ir patiesi enciklopēdisks, tomēr praksē šīs zināšanas tiek piemērots ar grūtībām.

Kā jau atzīmēts, loks interešu šo bērnu, kā likums, ir ierobežots, bet sakarā ar spēju koncentrēties uz sīkumiem viņu mīļākie spēle viņiem sasniegt satriecošus panākumus. Parasti tās ir iespaidoja tādiem priekšmetiem kā matemātika, filozofija, vēsture, ģeogrāfija.

Bērniem ar Aspergera sindromu nav gatavi komunicēt, bet tas nav problēmas ar runu. Viņi veidot gramatiski pareizus teikumus, bet izrunāt tos monotonu un nedabisks balsi, un runas pati šajā grāmatā var likties pārāk un veidnes. Tomēr, rakstot šādiem bērniem izteikt savas domas labāk nekā sarunā.

Motoriku un organoleptiskās īpašības

Bērniem ar Aspergera sindromu, ko raksturo pedantisms - viņi dod sakārtotu dzīvi un rutīnu, un jebkuru spontānu iejaukšanos parastajā režīmā provocēt trauksmi. To var izteikt to, ka bērns atsakās izmēģināt jaunus ēdienus, jutīga uz dažādiem negaidītiem stimuliem - spilgtās gaismas, trokšņu automašīnu, taustes kontakts ar citiem cilvēkiem.

Ja parastie bērni baidās no tumsas, no svešiniekiem vai nevēlas būt vienatnē, kad Aspergera sindroms ir diezgan atšķirīgi fobijas, piemēram, bailes no vēja, lietus, skarbu skaņas uc Un, tomēr, par pašsaglabāšanās instinkts un nepieciešamība piesardzību potenciāli bīstamās situācijās, šie bērni nav savdabīgs.

Attiecībā uz motoru, kad bērni ar Aspergera sindromu attīstītu darba koordināciju. Tas ir acīmredzams šādām vienkāršām darbībām kā pogājams pogas, sasaistot kurpju saites, tā paša iemesla dēļ viņi cieš rokrakstu. Kopumā šie lempīgs bērni, tie var būt pārkāpums gaita un stāja, ir stereotips obsesīvi kustība.

Par Aspergera sindromu un ārstēšanas tests

 Diagnosticēt slimības, izmantojot testu Aspergera sidra
 Tas var likties, ka pazīmes Aspergera sindromu - tikai rezultātu nepareizas audzināšanas, bet patiesībā traucējumi ir saistīti ar specifiskām izmaiņām smadzeņu attīstību. Iespējamie cēloņi ir ģenētiska nosliece slimību, vīrusu infekcijām pirmajos grūtniecības mēnešos.

Diagnosticēt slimības, izmantojot testu Aspergera sidru, psihologi izstrādāto Kembridžas centra pētījumu par autisma un citu neiropsiholoģisko pētījumiem. Dažreiz, tomēr kritums aptaujas rezultāti ir diezgan adekvāti un emocionāli cilvēki. Papildus testēšanas metodēm, ko izmanto Aspergera sindroms bērnu monitoru, aptauju vecākiem un skolotājiem, kā arī neiroloģisku diagnostikas metodes, kas ļauj jums, lai izslēgtu organisku smadzeņu bojājumus.

Specifiska ārstēšana Aspergera sindromu neeksistē. Vieglākos gadījumos novirzes tiek kompensētas ar darbu skolotāju un psihologu. Komplekss - nepieciešams antipsihotiskie līdzekļi, psihostimulatoriem un antidepresanti, kā arī apmācību, fizioterapija un logopēdiskās nodarbības. Kā likums, problēma bērnam ar Aspergera sindromu nevar atrisināt pilnībā, bet pieaug, tas var radīt ģimeni un sasniegt lielākus panākumus jomās, kas interesē viņu.

Яндекс.Метрика