Principi aterosklerozes ārstēšanā

Pārskats

Ja apstiprinājums no diagnozes aterosklerozes, ārstēšana ietver turot daudz sarežģīts, ilgstošs un laikietilpīgas procedūras. Sīkums šajā gadījumā nav un nevar, tāpēc, pacientam vajadzētu būt garīgi un fiziski sagatavoties īstenot visus ieteikumus ārsta. Pašlaik ateroskleroze izārstēta caur diētu, īstenošanu un medikamentiem. Īsumā apsvērt nianses katra tehniku.

Diēta

 Ateroskleroze

Kopš aterosklerozes no ekstremitātēm un smadzeņu bieži saistīta ar noguldījumiem tauku asinsvadu sieniņām, pacientam ir ēst labi. Galvenais noteikums šeit - lai samazinātu patēriņu enerģijas bagātu pārtiku. Pirmkārt, pacientam ir jāatsakās dzīvnieku tauki, gaļa (izņemot vistas), daži piena produkti (piens, tauku biezpiens, krējums) un olu dzeltenumus. Visi šie produkti - galvenajiem avotiem holesterīna. Bez tam, tie break kvalitatīvajām īpašībām ir asins, ogļhidrātu metabolismu un radīt trombooobrazovaniyu. Tā arī vajadzētu ierobežot apjomu augu eļļu, jo tie samazina koncentrāciju augsta blīvuma lipoproteīnu, kas ir iemesls, kāpēc bieži vien attīstās aterosklerozes no apakšējām ekstremitātēm. Ieteikto produktu saraksts ir šāds:

  • pārtikas produkti, kas izgatavoti no kviešu miltiem - ietverts saistošs holesterīna pārtikā, izdalīt nitrātus, nitrītus, smagos metālus un kancerogēnas vielas;
  • jūras veltes - ēdieni kalmāri, mīdijas, jūras aļģēm. Tie satur organisko jodu, kas novērš aterosklerozes un vitamīnu B6, ir aktīvi iesaistīti procesā tauku vielmaiņu;
  • cepti kartupeļi, dilles, maurloki, pētersīļi, žāvētas plūmes, banāni, upeņu un citu pārtikas bagāta ar kalcija sāļiem;
  • Auzu vai kukurūzas pārslas, jogurts, sojas pārtika;
  • svaigi dārzeņi un augļi, izņemot vīnogas un sulas no tā.

Ievērojiet arī, ka pašreizējā attieksme pret aterosklerozi ir saistīta ar standarta devu sadali uz pāris ēdienreizēm. Ideāli - ēst 5-6 reizes dienā, ar pēdējo uzņemšana būtu ne vēlāk kā 19 stundas. Attiecībā uz saldējumu, konfektes un alkoholisko dzērienu. Kopš ateroskleroze, kuras simptomi ir aizvien novēro gados jauniem pieaugušajiem ir saistīts ar samazinājumu lūmenā asinsvadu, pacienti stingri aizliegts izmantot šokolādes, saldie kūkas, spirtu, kokteiļus un saldējumu.

Grūts diēta iecelts uz laiku no 3-4 mēnešiem. Šajā laikā pacients ir pastāvīgā uzraudzībā. Ja ateroskleroze no aorta turpina attīstīties, tā kļūst stingrāka diētu. Tajā pašā laikā pacienti saņēma farmakoloģisko ārstēšanu aterosklerozi.

Zāles efektīvs, ārstējot aterosklerozi

Tikai gribu teikt, ka, izmantojot noteiktā fondiem ir ļoti ilgu laiku, un daudzos gadījumos - uz mūžu. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams vērsties pie izvēli narkotikas, lai mazinātu iespēju blakusparādību. Pašlaik ārstēšana ar apakšējo ekstremitāšu ateroskleroze un smadzenes ir izgatavots ar:

  • statīni - aktīva grupa, holesterīna līmeni pazeminošu aģentu, kas bloķē veidošanos holesterīna cilvēka aknām. Pazīstamākie šīs grupas pārstāvji - lovastatīns, simvastatīns, Pravastatīna un fluvastatīna. Tie visi samazina holesterīna daudzumu un novērstu veidošanos aterosklerotisko plāksnīšu;
  • fibrātus - kartona skābi atvasinājumi, kas palielina summu, augsta blīvuma lipoproteīnu un kopējā holesterīna samazināšanos. Pēdējos gados, ārsti pastāvīgi strīdēties par to, vai tas ir lietderīgi, lai ārstētu smadzeņu aterosklerozes fibrāti un cita veida slimības. Daži kategoriski pret to izmantošanu blakusparādību dēļ, bet citi uzskata, ka bez fibrātu nav vērts ārstēšanas uzsākšanas. Patiesība, kā tas parasti notiek kaut kur pa vidu. Kad nekontrolēti saņem fibrātus patiesībā var būt bīstama, tāpēc visi terapijas shēmas, ir jāsaskaņo ar speciālistu kardiologa. Par narkotiku šajā grupā ietilpst: klofibrāta, fenofibrāts, bezafibrate un gemfibrozilu.
  • nikotīnskābe -, kā arī fibrātiem palielina saturu lipoproteīnu, kamēr pazemina triglicerīdu. Nikotīnskābes lietošana ir pamatota gadījumos, kad ateroskleroze ir saistīta ar paaugstinātu holesterīna saturu augsta blīvuma. Narkotiku paplašina asinsvadus, bet tas rada ādas apsārtums, tāpēc ņemt to piesardzīgi un regulāri uzrauga ārsts. Viens no jaunajiem zāļu formu nikotīnskābes ir enduratsin, atbrīvots no lielākās daļas blakusparādības oriģinālā produkta.

Starp holesterīna līmeni pazeminošu medikamentu kolestipolu arī jāatzīmē, neomicīnu, probucol, guāra lipostabil, benzaflavin un Eiconol. Tiem ir dažāda ietekme uz ķermeņa, bet beigās nolemj dalīties zhezadachi: zemāks holesterīna līmeni, normalizē vielmaiņu, bloķēt veidošanos aterosklerotisko plāksnīšu.

 Zāles, ko izmanto aterosklerozes ārstēšanā

Vispārīgie principi aterosklerozes ārstēšanā

Kopā ar diētu un medikamentiem, aterosklerozes un apakšējo ekstremitāšu un smadzeņu ārstēšanas un ietver korekciju riska faktoriem. Sekundārā profilakse komplikācijas ir: svara zudums, smēķēšanas atmešanu un alkoholu, regulāras fiziskās aktivitātes. Visi šie notikumi dos redzamu efektu nav uzreiz, bet tas tiks atlikta uz vairākiem mēnešiem. Tomēr šajā gadījumā, lai runātu par laiku ārstēšana ir bezjēdzīga, jo mēs esam redzējuši iepriekš, ka daži pacienti cenšas atbrīvoties no aterosklerozes visā pieaugušo dzīvē.

Яндекс.Метрика