Atrioventrikulāra blokāde

Atrioventrikulāra blokāde sauc pārkāpumu elektrisko impulsu caur atrodas  Veidošanās atrioventrikulāro blokādi mehānisms
 kambarus sirds starp ātrijos un atrioventrikulārā mezglā.

Klīniskie simptomi atrioventrikulāro blokādi

Atrioventrikulāra blokāde, atkarībā no konkrētā pārkāpuma elektrisko impulsu ir sadalīta vairākos līmeņos:

  • Kad atrioventrikulāra blokāde no 1 grādu ar palēninot tempu paveikto;
  • Atrioventrikulyarnayablokada 2 grādiem sauc periodisku impulsu;
  • Pilnīgi nav elektrisko impulsu noved pie attīstības atrioventrikulāra blokāde 3. pakāpes.

Kad atrioventrikulāra blokāde 1 grādu pulss ceļo no Atria uz sirds kambarus ar kavēšanos milisekunžu. Šāda kavēšanās ir klīniski nav izpausties un var atklāt tikai laikā EKG sirds. Šī pakāpe atrioventrikulāra blokāde bieži notiek pilnīgi veseliem cilvēkiem - pusaudžiem, sportistiem un cilvēkiem ar lielu uzbudināmību no klejotājnervs nervu. Bet tā arī var rasties cilvēkiem, kas cieš no reimatisma, sarkoidoze. Atrioventrikulāra blokāde no 1 grādu dažkārt izraisa dažu medikamentu.

Pie 2 pakāpes atrioventrikulāro blokādi, ne visi impulsi nāk no ātrijos sasniedz sirds kambarus. Kā rezultātā, kambarus sāk slēgt līgumus nepareizā ritmā un retāk nekā ātrijos. 2. pakāpes atrioventrikulāra blokāde bez savlaicīgas ārstēšanas var progresēt ātri un doties uz 3 grādu atrioventrikulāro bloku, kas ir viens no visbīstamākajiem veidiem sirds aritmijas.

Kad atrioventrikulāra blokāde pakāpes 3 kambaru ritms ir dota tieši sirds kambarus, kā elektriskais impulss no ātrijos tiem neiziet cauri atrioventrikulāro mezglu. Tā rezultātā, kambarus vismaz 40 reizes vienas minūtes, sūknēšanas funkcija sirds ir ievērojami traucēta.

Kad šī slimība pacientiem novērota bradikardija (samazināšanos sirdsdarbība), smagas reibonis un ģībonis, asinsspiediens parasti samazinās, pat tad, ja ir maz fiziskas slodzes aizdusu.

Cēloņi atrioventrikulāro blokādi:

  • Slimības sirds (koronārā sirds slimība, miokarda infarkts, miokarda infarkts, sirds slimība, kardiomiopātija, miokardītu, un citi.);
  • Ņemot noteiktas zāles (intravenozas injekcijas papaverīns risinājuma, sirds glikozīdi, antiaritmiskas narkotikas, beta blokatori);
  • Intensīva vingrinājums.

Diagnostika

Slimības diagnoze ir balstīta uz tās klīnisko simptomu. Lai apstiprinātu diagnozi sirds tiek veikta elektrokardiogrāfija (EKG).

Ārstēšana atrioventrikulāro blokādi

Terapija  Uzbrukums atrioventrikulāra blokāde
 šāda veida sirds aritmiju, tiek veikta atkarībā no pakāpes slimības.

1. pakāpes atrioventrikulāra blokāde, pat gadījumos, kad tas ir saistīts ar attīstību, jebkura slimība sirds, neprasa ārstēšanu.

Pakāpes atrioventrikulāra blokāde 2 vairumā gadījumu neprasa no terapijas. Tikai neliela daļa pacientu ir nepieciešams instalēt elektrokardiostimulatora.

Ārstēšana atrioventrikulāra blokāde 3. pakāpes ir implantācijas no elektrokardiostimulatora. Kritiskās situācijās, izmantojot pagaidu elektrokardiostimulatora, un pēc tam stabilizējot sirds ritmu un uzlabot vispārējo stāvokli pacients tiek veikta operācija, lai instalētu pastāvīgs. Dažos gadījumos, pēc atveseļošanās otzabolevaniya, izraisa attīstību atrioventrikulāra blokāde, sirds ritms ir pilnībā atjaunota. Bet lielākā daļa bolnyhnuzhdaetsya mūža izmantošana elektrokardiostimulatora.

Яндекс.Метрика