Atrofiska vaginīts

Diemžēl slimības simptomi, piemēram, atrofiska vaginīts, pazīstama daudziem sievietes vecums. Tās attīstību izraisa nāk sievietēm pēc menopauzes estrogēna deficīta (sievišķo dzimumhormonu).  Atrofiska vaginīts ir bez simptomiem

Atrofiska vaginīts ir vērojams gandrīz 75% sieviešu menopauzes.

Iemesli attīstībai atrofiska vaginīts

Estrogēni uzlabo asins cirkulāciju no maksts, tā atbalsta skābu vidi, kas nepieciešama dzīvības Doderlyayna pielīp - labvēlīgo baktēriju vairošanos nomāc patogēno organismu.

Menopauzes laikā estrogēnu ražošanu sievietēm ir ievērojami samazināts. Tā rezultātā, maksts epitēlijs thins maksts krokas izlīdzinās, un lūmenu maksts samazinās. Šīs atrofiskas izmaiņas rada nosacījumus par hronisku vaginīts.

Galvenie simptomi atrofiska vaginīts

Ļoti reti atrofiska vaginīts darbojas pilnīgi bez simptomiem. Bet lielākā daļa sieviešu sūdzas par sausu maksts un nieze dažāda smaguma. Inside dzimumorgāniem bieži dedzināšana un maksts sienas izlaists. Sievietes bieži ir bieža vēlme urinēt.

In atrofiska vaginīts ir asins kapilāru trausluma maksts gļotādas pieaugums. Tāpēc, iegurņa eksāmenu laikā, vai seksuālo kontaktu bieži asiņošana. Smagos gadījumos asiņošana no maksts ir pietiekami daudz laika.

Šajā jomā šuvi un kaunuma majora iezīmēja matu izkrišana, līdz pabeigtu baldness šajā jomā.

Diagnoze atrofiska vaginīts

Ja Jums ir aizdomas, ka atrofiska vaginīts ginekoloģiskā izmeklēšana veikta spoguļi no maksts un dzemdes kakla. Noteikti smērēt ņemts no dzemdes kakla dzemdes kakla citoloģiju, novēršot iespējamo vēzi. Maksts tamponu veikti bakterioloģisko analīzi.

Pirms jūs piešķirat attieksmi pret atrofiska vaginīts, ginekologs ir jāveic kolposkopija pētījumu, kas ļauj detalizēti un izpētīt visu informāciju par maksts sienas un dzemdes kakla.

Atrofiska vaginīts: Ārstēšana

Terapija  Atrofiska vaginīts rada apstākļus progresē hronisku vaginīts
 atrofiska vaginīts ir vērsts galvenokārt aizpildot trūkumu estrogēna sievietes organismā. Lai to izdarītu, iecelta hormonu aizstājterapiju, programma tiek izvēlēta ginekologs-endokrinologs. Parasti sievietes ir noteikti estrogēna narkotikas tabletēs. Hormonu aizstājterapiju atrofiska vaginīts var ne tikai atbrīvot sievietes no diskomfortu, bet arī novērš tos no nopietnas slimības, piemēram, osteoporoze attīstās.

Dažos gadījumos ārstēšana atrofiska vaginīts ir vietēji lietoti svecītēm vai ziedes, kas satur sintētiskas estrogēnu analogu. Tas sasniedz ātru likvidēšanu simptomiem, bet hormoni nav izmantot savu sistēmisko iedarbību uz sievietes ķermeņa.

Ārstējot atrofiska vaginīts nekad nav izmantots antibiotikas, kā attīstībā slimības infekcijas sastāvdaļām nav izšķiroša nozīme.

Papildus hormonu, ārstējot atrofiska vaginīts plaši izmanto metodes, fizikālo terapiju. To lieto arī multivitamīnu preparāti, ko izmanto kā stiprinātu aģents.

Яндекс.Метрика