Slimības auss

Šobrīd mēs zinām daudz ausu infekcijām. Tomēr visbiežāk tas ir iespējams tikties ar diviem: iekaisuma process vidējā vai ārējā auss un sensorineirāla dzirdes zudumu. Attiecīgi, simptomi ausu infekcijām arī būt dažāds.

Vidusauss iekaisums vai ausu infekcija

 Slimības auss var rasties sakarā ar infekcijas
 Vidusauss iekaisums - iekaisums ir lokalizēts auss. Infekcijas aģenti no ausīm slimības var būt hemolītisko streptokoku, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, kā arī sēnes un mikobaktēriju, kas izraisa tādas nopietnas slimības kā tuberkuloze auss.

Vidusauss var būt galvenais. Tomēr tas visbiežāk notiek kā komplikācija iekaisumu citos orgānos, kur infekcija caur asinīm, limfas nonāk auss. To sauc par vidusauss sekundārs. Visticamāk atrašanās galvenā uzmanība iekaisuma ir struktūras aizdegunes. Bieži sarežģīti: iekaisis kakls, skarlatīnu, gripa, sinusīts, pieres sinusīts, uc infekcija.

Riska grupā ir pacienti, kas agrāk bija microtrauma ausu traucējumi, vispārējās vai samazinātu lokālo imunitāti, alerģisku nosliece, nepareiza higiēnas ausis, iedzimta pārāk izteikti dziedzeri auss kanālā, kas noved pie rašanos ausu sērs.

Pacientiem, kuri iepriekš ārstēti ar narkotikām vairākām farmakoloģisko grupu, ir arī risks. Visbiežāk kad piemēro izraisīt komplikācijas, piemēram aminoglikozīdu antibiotikas.

Saskaņā ar mikrotraumām saprast, kā mehāniska iedarbība uz ausīm (pūš, nobrāzumi, kodumi) un ietekmes siltuma, ķīmijas, akustiskai (īss vai garš spēcīga skaņas), vibrāciju, un barotraumu kas rodas, kad pēkšņas izmaiņas atmosfēras spiedienu.

Bērni veicina rašanos uz ausīm dažādiem ārvalstu struktūrām slimībām: oļiem, pogas, zirņi uc Biežāk šādas preces var palikt auss vairākas dienas, un tikai tad, kad vidusauss tiek konstatēta viņu klātbūtne.

Pieaugušajiem, svešķermeņi auss bieži krist pārkāpjot higiēnas noteikumiem. Tas ir vraka spēlēm, vilnas, vismaz - kukaiņi.

Simptomi ausu infekcijām

Visbiežāk simptoms no ausīm slimībām - tas ir sāpes. Tās intensitāte ir ārkārtīgi atšķirīga no viegla tirpšana ekstrēmām intensitāti, miega traucējumi pacientam. Sāpes var dot acu, žokļu, templis, un izraisīt difūzo galvassāpes pusē skartās auss. Sāpju sindroms var dramatiski pieaugt, kad pastaigas, rīšanas, košļājamā.

Mazāk sastopamie simptomi, piemēram, apsārtums. Tas nav manāms, apskatot iekaisums ārējā auss.

Ja iekaisuma process auss var rasties obscheinfektsionnye simptomi: drudzis, vājums, chilliness, ēstgribas zudums, nogurums un miega traucējumi zaudējumus.

Kad vidusauss mediju pacientiem var justies slampāt asins pārliešanas vai šķidruma auss dobumā, īpaši izteikts, kad pozīciju galvas.

Vēlākajās gadījumos, ausu infekcijas var izraisīt noplūdi dažāda rakstura: pretīgs, strutains, asiņaina, serozs.

Simptomi ausu infekcijām var būt šādi:

  • dzirdes zudums;
  •   sajūta par trokšņa auss;
  •   syringmus (uztvere skaņu savas balss auss ieķīlātā);
  •   kurlums jebkurā frekvencē;
  •   kurlums;
  •   reibonis.

Pēc ārējā pārbaudē atklājās, pietūkums, apsārtums ārējā auss, garoza vai mazu burbuļu ārējā auss kanālā, pēdas skrāpējumiem.

Palpācija ar spiedienu uz tragus vai mastoīda piedēklim bieži sāpīga.

Ārstēšana ar ausīm slimībām

Lai ārstētu iekaisuma auss iecelts aktuālu antibiotikas un antiseptiķi. Krasā pārkāpjot vispārējo stāvokli, tālu nākt process un ja vidusauss iekaisums ir sekundārs, noteikt sistēmiskas antibiotikas. Antibiotiku terapijas izvēle būtu iesaistīti speciālists.

Sēnīšu infekcijas ausīm

Patogēnu sēnīšu infekciju ausīm bieži rauga līdzīgi sēnītes. Daudzos gadījumos, sastopamība sēnīšu slimībām ausīm ir bāka, kas organismā ir noteikta veida imūndeficītu.

Visbiežāk sūdzības auss mikozes ir šķidrums atdalīšana balta, dzeltena, zaļa. Pacienti bažas par troksni ausīs, niezi, sajūta auss aizlikuma. Sāpes, parasti ir klāt. Tur var būt dzirdes zudums uz skarto pusē, un reibonis.

Iemesli, kas rada noslieci uz izskatu mikozes ir līdzīgas iemesliem, kas veicina attīstību vidusauss iekaisums.

 Ārstēšanai izrakstīto ausīm antibiotikas un antiseptisko slimībām
 Ārstēšanai sēnīšu slimībām, ir svarīgi definēt ausis sēņu sugas specifiku. Pēc tam paredzēts pretsēnīšu medikamentus amfotericīnu B, Natamycin, itrakonazols, flukonazols, ketokonazols, terbinafīns. Tajā pašā laikā tas ir jāpiešķir antihistamīna jo Daudzas sēnes ir ļoti alergēni.

Ārstējot sēnīšu slimību ausīm jāatceļ antibiotikas, kā arī rīcību immunokorrektiruyuschuyu un stiprinot terapiju.

Sēnīšu infekcijas ir nosliece uz atkārtotu kursu, un pēc klīniskā izārstēt ieteicams veikt atkārtotu mikoloăisko izpēti.

Яндекс.Метрика