Gardnerellez

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi baktēriju vaginosis

Bakteriālā vaginoze ir diezgan izplatīta infekcijas slimība. To izraisa baktērija Gardnerella vaginalis, dabūja uz maksts gļotādas. Neliels skaits šo mikroorganismu var novērot veselām sievietēm. Ar izpausme simptomu gardnerellёza ved tikai pieauga baktēriju koncentrāciju Gardnerella vaginalis makstī.

Bakteriālā vaginoze tiek pārraidīts seksuāli un ir atrodams aptuveni 20% sieviešu fertilā (reproduktīvā vecumā). Veicinošie faktori tiek uzskatīti bakteriālā vaginoze grūtniecību, hormonālā līdzsvara traucējumi, cukura diabēts un citas endokrīnās sistēmas traucējumi. Inkubācijas periods no inficēšanās izpausmes Gardnerella vaginalis Pirmie simptomi baktēriju vaginosis ir 3-10 dienas. Vīrieši vaginoze notiek ne mazāk, bet tāpēc, ka asimptomātiska slimības diagnosticēt novirzes agrīnā stadijā, ir daudz grūtāk.

Simptomi baktēriju vaginosis sievietēm

Vislabvēlīgākā augsne baktērijām Gardnerella vaginalis ir maksts. Bakteriālā vaginoze sievietēm sākas ar masu reproducēšanu organisma un pakāpenisku nomaiņu baktērijas, kas veido normālu vidi maksts. Nenormāla maksts microbiocenosis noved pierādīt galvenos simptomus baktēriju vaginosis: ginekoloģiskas iekaisumu, bagātīgs pelēcīgi zaļas sekrētu ar īpašu neticams smaržu, nieze, dedzināšana.

Simptomi bakteriālā vaginoze sliktāk pēc dzimumakta. Uzlabotas gadījumos baktēriju vaginosis sievietēm var attīstīties hemorāģisko cistīta vai pielonefrīts. Grūtniecēm slimība bieži izraisa dzemdes asiņošana, sākumā plīsumu membrānu un priekšlaicīgas darba, pēcdzemdību endometrīta un mazu svaru jaundzimušo.

Bakteriālā vaginoze vīriešiem

Bakteriālā vaginoze vīriešiem tiek uzskatīts īpašs slimību pārnēsā tikai caur seksu. Šīs slimības īpatnība ir tā, ka vīrietis ķermenis vairumā gadījumu baktērija Gardnerella vaginalis ir labdabīgs. Nopietnas reproduktīvās veselības problēmas var rasties ar baktēriju vaginosis vīriešiem, bet ar ievērojami samazinātu imunitāti vai augstas koncentrācijas patogēniem. Medicīna gardnerellёza zināmi gadījumi vīriešiem, kas noved pie uretrīts, prostatīts un epididimītu (iekaisums sēkliniekos). Tomēr visi šie nopietnas komplikācijas baktēriju vaginosis Vīriešiem izņēmums, nevis norma. Raksturīgi, vīrietis ķermenis galā ar patogēna 2-3 dienas. Dažreiz attīsta pārvadātājs Gardnerella vaginalis baktērijas, neuzrādot nekādus simptomus baktēriju vaginosis vīriešiem.

Diagnoze baktēriju vaginosis

Diagnosticēšanai baktēriju vaginosis sievietēm piemērots laboratorijas pētījumu izdalījumi un uzpūsts šūnas maksts gļotādu. Slimības klātbūtne liecina par pieaugumu skābuma maksts vidi vairāk nekā 4, pH 5, pozitīvu amīnu tests, kas apliecina to skaita pieaugumu anaerobās baktērijas, kā arī atklāt mikroorganismu Gardnerella vaginalis sevi uzpūsts šūnās maksts epitēlija. Pats par sevi, ka patogēnās baktērijas nav simptoms baktēriju vaginosis, kā nelielu izraisītāja, un ļāva vesels cilvēks.

Visvairāk informatīvs metode kvantitatīvai noteikšanai baktēriju vaginosis sievietēm tiek uzskatīta tehnoloģiju PCR (polimerāzes ķēdes reakcija). To var izmantot arī diagnostikā baktēriju vaginosis vīriešiem par analīzei urīna, spermas, kasīšanas uroģenitālā trakta un prostatas sekrēciju. Ar šo metodi līdz 100% jutību.

Ārstēšana baktēriju vaginosis

 Essential kapsula ārstēšanā baktēriju vaginosis

Ārstēšana baktēriju vaginosis sievietēm - komplekss, ietver vienlaicīgu skaita samazināšanos patogēnos mikroorganismus strīdu vērtspapī- maksts lactobacilli un imunitāti vispārēju pieaugumu. Destruction Gardnerella vaginalis notiek parasti izmantojot vietējo antibiotiku terapiju. Imunitāte stiprina iecelšanu imūnmodulatori. Visgrūtākais un laikietilpīgs solis ārstēšanā baktēriju vaginosis sievietēm tiek uzskatīta iedzīvotāji maksts labvēlīgo baktēriju. Šim nolūkam piemērota eubitotiki ar dzīvu baktēriju kultūrām.

Par attieksmi pret baktēriju vaginosis efektivitāte sievietēm, pamatojoties uz kontroles testiem, kas tiek veikti ik pēc 4-6 nedēļām rezultātiem. Ārstēšana gardnerellёza vīrieši - vietējie, parasti neizmantojot antibiotiku terapiju. Lai izvairītos no atkārtošanās infekcijas nepieciešama ārstēšana abu seksuālo partneru. Par visu laiku ārstēšanas bakteriālā vaginoze pacientiem ir ieteicams lietot kontracepcijas barjermetode.

Novēršana baktēriju vaginosis

Novēršana slimības vīriešiem ir lietot prezervatīvus laikā gadījuma seksa, kā arī agrīna diagnostika un ārstēšana baktēriju vaginosis sievietēm - regulāru seksuālo partneri. Lai izvairītos attīstību baktēriju vaginosis sievietēm ir iespējams caur veselīgu dzīvesveidu un saudzīgu attieksmi pret veselību: ar barojošu pārtiku, pietiekami daudz miega, hipotermija un trūkst regulāras vizītes ginekologa.

Яндекс.Метрика