Achalasia

Achalasia no barības vads - slimība, ko raksturo tas, ka nav refleksu atvēršanas Cardia norīt. Slimība ir pievienots samazināšanās toni krūšu kurvja barības vada un zarnu kustīguma traucējumi. Achalasia - nav reflekss atklāšana Cardia rīšana

Slimība pirmo reizi tika aprakstīta 1672. Saskaņā ar statistikas datiem, slimība skar 1 cilvēkam no 100 tūkstošiem. Visbiežāk saskārās barības vada Achalasia vecumā no 40-50 gadiem. Achalasia barības vada bērniem - reta parādība, un tas ir apmēram 3, 9% no visiem gadījumiem. Sievietes mēdz ciest no slimības dažās reizes biežāk nekā vīrieši.

Visbiežāk cēloņi ahalāzija

Precīzs iemesls ieguldījumu rašanos barības vada ahalāzija nav zināma. Visbiežāk cēloņi ir infekcijas, ārējo kompresiju barības vads, iekaisuma procesus, ļaundabīgi audzēji, infiltratīva bojājumi uc

Bērniem, Achalasia barības vada visbiežāk diagnosticēta pēc piecu gadu vecumā. Uz izskatu pirmajiem simptomiem, parasti neviens pievērš lielu uzmanību, tāpēc slimība tiek diagnosticēta vēlu. Visbiežāk sastopamie simptomi barības vada ahalāzija bērniem ir rīšanas traucējumi un vemšana uzreiz pēc ēšanas.

Raksturīgākie simptomi ahalāzija

Disfāgija ir galvenais simptoms ahalāzija. Disfāgija notiek gandrīz visus pacientus ar slimību. Raksturīgi, laika intervāls starp sākuma pirmajām slimības pazīmes un laiku, lai apmeklētu ārstu svārstās 1-10 gadiem.

Otrs biežākais simptoms ahalāzija ir atvilnis pārtikas atliekām bez piemaisījumiem skābo kuņģa sulas un žults rezultātā stagnācija satura barības vads. Tas noved pie tā, ka pacienti bieži vien saskaras nakts astma vai klepus.

Simptomi ahalāzija ietver arī grēmas un sāpes krūtīs. Sāpes ir lokalizēta galvenokārt krūtīs, valkā constricting vai saspiežot un bieži dod uz muguras, žokļu vai kakla. Dažreiz, ja dedzināšana nevis barības vada Achalasia pacients misdiagnosed, piemēram, kuņģa-barības vada refluksa. Tomēr nav grēmas in Achalasia pēc ēšanas, gan subsīdijas, piemērojot antacīdiem.

Komplikācijas ahalāzija barības vads

Achalasia barības vada izraisa neatgriezeniskas pārmaiņas nervu un citu ķermeņa sistēmām.

Visbiežāk komplikācijas slimības ir:

 • strutains perikardīts;
 • plakanšūnu karcinomas no barības vada;
 • Bezoāri barības vadu;
 • Peel submukozālās slānis barības vadu;
 • plaušu slimība;
 • apjomīgs izglītība kakla
 • barības vada vēnas;
 • diverticula no distālās barības vadu;
 • pnevmoperikard et al.

Kad ilgi esošās barības vada Achalasia atliekta būtiski paplašināties, kā rezultātā retināšanas tās sienām, tādējādi radot iepriekš minētos sarežģījumus slimības.

Apmēram 85% pacientu ar ahalāzija bijis ievērojams samazinājums ķermeņa svara.

Diagnoze barības vada ahalāzija

Dažādos posmos Achalasia CARDIA obstrukcijas ir tikai niecīga dilatācija proksimālajā daļā. Ar slimības progresēšanu var uzskatīt par rentgena stariem raksturīgas iezīmes: paplašināšanos barības vads, apakšējā daļā klīnisko ierobežojumiem mazā mērā no coracoid pagarinājumu uz vietas sašaurināta departamentā. Neskatoties uz to, ka klīniskā aina diezgan tipiski, bieži pacientiem, kas vecāki par 50 gadiem, tas var sajaukt ar barības vada vēzi, īpaši agrīnā stadijā. Disfāgija - galvenais simptoms ahalāzija

Lielākais ieguvums diagnostikā ahalāzija ir esophagoscopy. Apstiprinājums par klīnisko izpausmju ahalāzija ir pētījums par motora funkcija barības vads. Barības vads tiek konstatēta zemspiediena dilatāciju tās lūmenu un neesamību peristaltika pēc norīšanas. Visā barības vads Pēc norīšanas aizņem spiediena paaugstināšanos. Laikā rīšana barības vada sfinktera neatklāj, kas ļauj runāt par precizitāti diagnozes ahalāzija.

Dažiem pacientiem ar kustīguma traucējumi barības vads kļūst difūzās spazmas, un atbildot uz akta rīšana notiek atkal spēcīgas spazmas.

Ārstēšana ahalāzija

Achalasia no barības vads ir ļoti slikti ar ārstniecību. Narkotiku ārstēšana ahalāzija izmanto, izņemot, lai atvieglotu slimības simptomus. Pacients tiek ievadīts ar saudzējošas diētu, nomierinošus līdzekļus, vitamīnus, antispastiki. Raksturīgi, narkotiku terapija dod tikai īslaicīgu atvieglojumu.

Paātrināta paplašināšana Cardia ir iespējams, pateicoties piemērošanu mehānisko, pneimatisko vai hidrostatisko paplašināšana. Visplašāk izmanto pneimatisko paplašināšana kā drošākais.

Saskaņā ar rentgenu kontroli ievada kuņģa caurulīti ar balonu uz beigām. Kuņģa balona lūmens tiek piepūsts ar gaisu un tiek izvilkta. Tas ļauj paplašināt lūmenu barības vads. Trūkumi vai gļotādas sienu barības vadā, var rasties, ja, izmantojot elastīgo paplašināšana par 1%, savukārt izmantošana mehānisko procentu pieaugumu līdz 6. Aptuveni 80% no dilatācijas ir pozitīva ietekme veiksmīgi rids pacientam simptomu sāpīgu ahalāzija.

Ja dilatācija nedod pozitīvu rezultātu var piemērot ķirurģisku ārstēšanu ahalāzija. Visbiežāk mūsdienu ķirurģiska ārstēšana ahalāzija barības vads ir divvirzienu kardiomiotomiya. Operācija sastāv no garenvirziena griezumu muskuļu slāņos distālās barības vads. Dažreiz tas ir pietiekami tikai kardiomiotomii priekšā.

Pēc šīs operācijas, apmēram 90% ir izārstēta pacientus. Neapmierinoši rezultāti galvenokārt ir saistītas ar rētas ar ilgtermiņa periodā. Šī operācija ir vēlamā metode ārstēšanai barības vada ahalāzija bērniem fāzēs.

Яндекс.Метрика