Barking klepus

Iemesls riešana klepus ir klātbūtne patoloģiskā procesa augšējo elpceļu - balsenē vai traheja.  Barking klepu bērniem - ir simptoms garais klepus

Barking klepus kā simptoms garais klepus

Strong hakeru klepus visbiežāk novēroja maziem bērniem (līdz pieciem gadiem). Vairumā gadījumu tas ir pazīme infekcijas slimībām - garo klepu.

Garais klepus mikrobs ir Bordetella pertussis, kas tiek pārraidīts pa gaisa pilienu. Viņa dzīves organismā inficēto personu rezultāts ir izskats toksīnu kairinot klepus centru un pārkāpj integritāti gļotādām elpošanas sistēmu.

Pirmajās septiņās dienās pēc inficēšanās laikā pacientam ir simptomi, piemēram, iesnas, apsārtums augšējo elpošanas ceļu, drudzis. Sākumā otrajā nedēļā slimības parādās neproduktīvs riešana klepus ir aizsardzības reflekss reakcija.

Īpaši grūti klepus rodas zīdaiņiem un cilvēkiem virs vecuma grupā (pēc 65 gadiem). Viņš var pavadīt asiņošana, krampji, pneimonija, sarežģītu un pat izraisīt nāvi.

Ārstēšana riešana klepus ar garo klepu tiek veikta, izmantojot antibiotikas. Tie nosaka kompleksu ar antihistamīna līdzekļiem, kas palīdz mazināt pietūkumu gļotādu elpošanas traktu.

Telpa, kurā pacients ar garā klepus ir regulāri ventilēts, un gaiss tiek mitrināts. Labs efekts ir novērots regulāri ieelpojot, kas ir vislabāk izdarīt, izmantojot inhalatoru - īpašu inhalatoru, kas sniedz izklaidus (ultra zema) izsmidzināšanas šķidrumu.

Var aizsargāt pret garā klepus vakcīnas, caur kuru civilizētajās valstīs, arī mūsu valstī, starp obligāta.

Parakoklyush un rej klepus

Ilgstoša uzbrukumus riešana klepus, nav kopā ar drudzi, var būt simptoms parakoklyusha. Parakoklyush arī akūta infekcijas slimība bakteriālās izcelsmes, kas bieži skar bērnu vecumā no trim līdz sešiem gadiem. Klīnisko ainu, etioloģijas un patoģenēzi parakoklyusha ir līdzīgas garo klepu, un slimība ir maigāks. Abas slimības ārstē līdzīgi, bet ar parakoklyushe redzams ejot ārā uz 1, 5-2 stundas. Tie labvēlīgi ietekmē stāvokli slimu bērnu.

Barking klepus kā simptoms bronhiolīta

Bronhiolīts ir vīrusu slimība, kas pavada elpas trūkums, īpaši izelpošana. Tas notiek visbiežāk zīdaiņiem un var būt raksturs epidēmijas.

Bieži bronhiolīts izstrādāta kā sekundāro infekciju pēc SARS. Elpošana ir apgrūtināta bērns, un tās biežums palielinās. Šo procesu pavada sirdsklauves, kā arī straujas un skaļu riešanu klepus. Samazināta gāzu apmaiņa fona augstas temperatūras, miegainība un dehidratācija, un smagos gadījumos, klātbūtne vienlaikus sirds slimības nepieciešama hospitalizācija.  Barking klepus - viens no simptomiem bronhiolīta

Slimnīcā pacientam, kam nepieciešama nodrošinot piespiedu ventilāciju un skābekļa padevi. Lai novērstu dehidratāciju izrakstīt infūzijas terapija. Ārstēšanai riešana klepus iecelts bronhodilatatoriem un pretvīrusu zāles.

Strong riešana klepus ar citām slimībām

Kad difterija kādā bērns var attīstīties nopietns stāvoklis - graudaugi - kopā ar Barking klepus. False krustiem var novērot dažādos SARS un gripas; Viņš ir arī kopā ar izskatu Barking klepus. Vakcinācija pret difteriju iekļauti obligātajā vakcinācijas grafiku, un visaptveroša ārstēšana riešana klepus ar krustiem ietver lietošanu spazmolītisku narkotiku un hormonālo un iecēla individuāli ārstējošais ārsts.

No Barking klepus, sāpīgi kakla cēlonis un ripped off var būt dažādas laringīts un traheīts. Vakcinācija palīdzēs novērst viņus no pneimokoku izraisītām slimībām un gripu.

Яндекс.Метрика