Bazālo šūnu karcinoma, ādas

Īss apraksts slimības

 Bazālo šūnu karcinoma, ādas

Bazālo šūnu karcinoma vai bazālo šūnu karcinoma ādas - audzējs epitēlijā ādas raksturo zvīņaini rozā plankumiem dēļ, galvenokārt uz sejas. Bazālo šūnu karcinoma (vai audzējs) ir vienots sarkanīgi mezgliņš, stiprs virs ādas virsmas.

Apdraudēts ir vecāka gadagājuma cilvēkiem ar gaišu ādu un cilvēkiem, kuri regulāri pakļauj sevi saules starojuma. Dažreiz dārznieki tik atkarīgi ennoblement jūsu vietā, viņi nepamana dedzinošas saules aizsardzības krēmi un nolaidību, un platām malām cepures. Un velti! Tas ir pilns ar izskatu vēža audzēju - basaliomas. Arī iespējamība audzēju, tai skaitā bazālo šūnu karcinomas, palielinās vairākas reizes, ja jūs bieži sazināties ar arsēna un naftas produktus, kas satur lielu daudzumu kancerogēniem. Starp bērniem un pusaudžiem risks bazālo šūnu karcinomas ir gandrīz izslēgta.

Par bazālo šūnu karcinoma, ādas simptomi

Slimība notiek virsmas formas. Par bazālo šūnu karcinomas ādas pēc pirmā acu uzmetiena neuzkrītošs, lai vecāka gadagājuma cilvēkiem simptomi ir grūti atpazīt agrīnā stadijā. Sākumā tās attīstību, bazālo šūnu karcinoma ir neliels (ne vairāk kā 1 cm diametrā), un izskatās kā neliels pūtīte uz sejas vai kakla. Tad tas ir mezgliņi, dzeltenīgi pelēks vai matēts balts, nesāpīgs, izraisot nelielu niezi. Vairāki no šiem mezgliņu, sakausē kopā, lai veidotu bazālo.

Par gadiem, mezgliņi var lēnām augt un attīstīties, neradot jums neērtības. Bet rezultāts ir vienmēr tas pats - paceļas virs ādas virsmas bazālo šūnu karcinomas audzējs. Tas var būt vairāku veidu:

 • Knot. Tā ir maza, neliela nieze un asiņošana.
 • Surface. Izskatās, gludu spīdīgu rozā bazālo šūnu karcinomas, ir viegli ārstējamas
 • Dzīvoklis. Sarkanīgi plāksne ar cieto asām malām, piemēram rullīti. No bazālo šūnu karcinoma zvīņaina virsma, raupja. Atdalot pārslas var piešķirt maza daudzumu asinīs.

Jums jāapzinās, ka bazālo šūnu karcinoma aug ļoti lēni, bet īpaši smagos gadījumos tā var iznīcināt tuvumā audus, ieskaitot skrimšļu un kaulu, kas ir pilns ar stiprām sāpēm. Biežāk nekā bazālo šūnu karcinoma veiksmīgi ārstēti ar vienu no šādām metodēm.

Ārstēšana bazālo šūnu karcinoma, ādas

Smaga bazālo šūnu karcinoma ir bīstams, jo tas iznīcina dziļākās ādas slāņus un sasniedz kaulus, kas izraisa sāpes. Mūsdienu medicīna piedāvā daudzus veidus, kā ārstēt bazālo šūnu karcinomu. Jums vienkārši nepieciešams konsultēties ar savu ārstu, uz skatuves un to struktūru, audzēju noteikt visefektīvāko no visām metodēm.

Ir seši veidi, lai ārstētu audzējus, tai skaitā bazālo šūnu karcinomas un ārstēšana:

 • Radiācijas. Šis terapijas veids ir saistīts ar iedarbību uz ādas bojājumu īss-fokusa rentgenstarojumu kopā ar attālo gamma-terapijas un tiek izmantots, lai ārstētu bazālo šūnu karcinoma, ir tikai sākuma stadijā.
 • Laser. Šī metode tiek uzskatīta par vienu no visvairāk progresīva un efektīva. Viņš ir absolūti nesāpīga un labi panes vecāka gadagājuma cilvēkiem.
 • Glitsifonovaya ziede kā ārstēšanas bazālo šūnu karcinomas
 • Ķirurģija. Noņemot basaliomas ķirurģiski ir līdz šim populārākais, un pat ekspertu vidū, tas ir visvairāk uzticas. Ir vērts atcerēties, ka šāda veida ārstēšanu var izmantot tikai nelielos daudzumos bazālo šūnu karcinomas, vai vietās, kur pēcoperācijas rētas nav acīmredzama.
 • Narkotiku. Jums var piešķirt citostatiska, ti, pretaudzēju narkotikas. Izmantojiet tos tikai pēc konsultēšanās ar savu ārstu un neiesaistās ārstēšanā bazālo šūnu karcinoma pieder!
 • Kriogēnās. Uz ietekmē bazālo šķidro slāpekli, tādējādi iesaldējot to. Šī procedūra ir nesāpīga un ātri, tāpēc tas ir pietiekami vienkārši viena procedūra un bez anestēzijas. Vēl viens šīs metodes priekšrocība - neuzkrītošs rētas.

Ārstēšana bazālo šūnu karcinomas mājās neeksistē tikai tāpēc, ka tas ir - vēzi, un, lūdzu, ņemt to nopietni.

Novēršana bazālo šūnu karcinomas ādas

Cilvēki "vecumā" ir jāatceras novēršanu bazālo šūnu karcinomas, un to struktūras vairāk nekā citi, kuriem ir raksturīgas biežas saaukstēšanās un citām slimībām, tostarp bazālo šūnu karcinomas ādas. Padariet to noteikums daži vienkārši padomi, lai palīdzētu jums palikt veseliem daudzus gadus uz priekšu:

 • Vasarā, mēģiniet nedrīkst iziet uz stundu maksimālās saules aktivitātes (11: 00h - 16: 00h). Vai, dodoties ārā, uz atklātās ādas speciālu krēmu, necaurlaidīgu UV stariem, ar aizsardzības faktoru vismaz 20 vienības. Esiet īpaši piesardzīgi, lai aizsargātu sejas un kakla - bazālo šūnu karcinoma bieži parādās tur.
 • Sekojiet savu uzturu, patērē pēc iespējas mazāk dzīvnieku olbaltumvielām. Būs noderīga tikai augu izcelsmes olbaltumvielas, kas ietverti sēklu, riekstu un dažādas pupiņas. Ēd vairāk dārzeņu.
 • Nesavainotu vecās rētas. Ja tie ir vietās, kur visu laiku pakļauti berzes un citiem efektiem, konsultējieties ar ārstu.
 • Intensīvi čūlu ārstēšanai un čūlas, kas nav dziedēt. Nekaitīgs pēc pirmā acu uzmetiena, tas var provocēt bazālo šūnu karcinomas ādas.
 • Esiet piesardzīgs, strādājot ar eļļu.

Un visbeidzot, daži statistikas dati: vidēji 100000 cilvēku Krievijā veido 26 gadījumos bazālo šūnu karcinomas vīriešiem un 21 sievietēm. Novērš izskatu bazālo šūnu karcinomas, lai netiktu apdraudēta.

Яндекс.Метрика