Aritmija

Beats ir aritmijas visizplatītākais veids, kas rodas sakarā ar priekšlaicīgu kontrakcijas sirds muskuļa (extrasystole). Sit ir visizplatītākais veids aritmijas
   Tas ritma traucējumi notiek tāpēc heterotopiskā uzbudinājuma miokarda un ir atrodams gandrīz 90% no cilvēkiem, kas ir vecāki par 50 gadiem. Atklāt tas nav grūti: tas ir īstermiņa nogrimšana sirds.

Simptomi aritmijas

Visbiežāk simptomi aritmijas - taustāms traucējumi sirdī, kas var izpausties kā neparasti spēcīgas aftershocks šajā sirds reģionā, bieži kopā ar vēl vienu pauzi vai īsā palēninājuma (bradikardija) / sirdsklauves (tahikardija) ritma sirds. Grūdieni var pavadīt veģetatīvo un neiroloģiski simptomi: traucējumi elpošana, elpas trūkums, sajūta trauksmi un bailes, bāla āda, svīšana pastiprināta; trīce var būt ne tikai spēcīgs, bet arī vāja.

Vairumam cilvēku, simptomi ir galvenokārt pirms gulētiešanas, kad guļ gultā pacients jūtas negaidītus triecienus. Ir gadījumi, kad pacients jūtas trīce, guļot uz vienu pusi, bet, kad viņš pagriežas uz otru pusi, trīce vai ierobežotām caurlaide.

Klasifikācija aritmijas

Beats ir sadalīts:

 • funkcionālas;
 • organisks.

Funkcija ir biežāk uz fona depresijas, veģetatīvās-asinsvadu distonija un neiroze ar jauniešiem. Cilvēks jūtas simptomus bieži pirms gulētiešanas, miera un pēc pamošanās. Tā var arī just tos lasot, un strādājot pie datora. Simptomi aritmiju nenotika slodzes laikā. Slimība rodas sakarā ar:

 • nervu stress;
 • smagas emocionālas ciešanas;
 • smēķēšana;
 • kofeīns;
 • alkohols.

Simptomi parasti var pāriet, ja aizstāt ar emocionālo fonu.

Organiskie sitieni parasti skar cilvēkus, kuri ir vecāki par 50 gadiem. Simptomi šķirnes slimības parādās pēc izmantošanas, un pacienti bieži nepamana tos. Viņiem praktiski nav redzamas miera stāvoklī.

Organisko sitieni klātbūtne bieži norāda endokrīno sistēmu un sirds slimības cilvēkiem.

Cēloņi aritmija

Cēloņi aritmija var būt:

 • traucējumi neirogēnu izcelsmes;
 • organiskais miokarda bojājumiem;
 • intoksikācija.

Veselīga Piešķirot ārstēšanas Beats apsvērt formu un atrašanās vietu slimības
 cilvēks dienā nedrīkst būt vairāk nekā divi simti ārkārtas likme. Beats var notikt pilnīgi veselam cilvēkam, kad smēķēšana, alkohols, kafija, stipra tēja, stress, psiho-emocionālo un veģetatīvi traucējumi, smagas fiziskas slodzes. Cēloņi aritmija patoloģiskā rakstura var būt sirds slimības: kardiomiopātija, vārstuli, koronārā sirds slimība, miokardīts. Tur extracardiac slimības, kas nelabvēlīgi ietekmē sirds muskuli: neoplazmas procesus, saindēšanās, hipertireoze, intoksikāciju infekcijas, alerģiskas reakcijas laikā.

Ārstēšana aritmijas

Piešķirot ārstēšanas Beats apsvērt formu un atrašanās vietu slimības.

Ja Beats ir rets un izraisa sirdsdarbības traucējumiem, ārstēšanā tiem nepieciešams. Dažreiz, lai atvieglotu simptomus pietiekami, lai atmest smēķēšanu, dzeršanu caffeinated dzērienus un alkoholu, kā arī samazināt stresu. Tajos gadījumos, kad aritmija rodas tāpēc sirds muskuļu slimības, endokrīnās un gremošanas sistēmas, terapija jāsāk ar pamatslimību.

Ja aritmija ir neirogēnu izcelsme, ir nepieciešams apmeklēt neirologu. Viņš iecels maksas klusums (tinktūra peonijas, citronu balzams un Motherwort) vai narkotikām ar nomierinošu efektu (relanium, rudotel). Ja slimība, ko izraisa narkotikas, to izmantošana ir stingri aizliegta.

Zāles ir parakstītas tikai tad, ja katru dienu skaits priekšlaicīgas sitieni pārsniedz divi simti, pacientam ir sirds patoloģiju un subjektīvās sūdzības. Formulējumi izvēlēts atkarībā no aritmiju un sirdsdarbība veidu. Deva jāievada atsevišķi. Ārstēšanai aritmija ir efektīva izmantošana prokaīnamīdu, lidokaīns, hinidīns, Cordarone, meksilena, sotalols, diltiazēmu. Arī kopējā stiprināšanai sirds izrakstītājiem, kas satur kāliju un magniju.

Ja medicīniskās ārstēšanas divu mēnešu laikā, sitieni nenotiek, deva zāles samazināt vai pat atcelt savu uzņemšanu. Citos gadījumos, ārstēšana ilgst vairākus mēnešus, un klātbūtnē ļaundabīgas kambaru veidlapas noteikta kalpošanas izmantošanu antiaritmisko narkotikas.

Profilakse

Novēršana aritmijas ir novērst slimības, kas izraisa tās attīstību: myocardiodystrophy, miokardīts, kardiomiopātija. Ir nepieciešams, lai izvairītos no medikamentu, pārtikas vai ķīmiskajā intoksikāciju, kas arī izraisa aritmija. Vispārējā profilakse ir uzturēt veselīgu dzīvesveidu, vidēji izmantot, un nav smēķējamā tabaka, kofeīnu un alkoholu.

Яндекс.Метрика