Urīna nesaturēšana bērniem

Ir zināms, ka urīna nesaturēšana bērniem ir daudz biežāk nekā tiek apspriesta, jo jutīguma problēmai. Šis patoloģija bieži ir medicīniska rakstura un prasības atbildīgajām vecākiem. Lai palīdzētu savam bērnam, lai pārvarētu to vajadzētu atbrīvoties viltus un neērts cieši sadarboties ar savu ārstu.  Lag attīstībā nervu sistēmas - viens no iemesliem nesaturēšanu bērniem

Cēloņi urīna nesaturēšanas bērniem

Sistemātiska pieeja jautājumam ir nepieciešama izpratne - primārā vai sekundārā enurēze notiek šajā konkrētajā gadījumā. Atkarībā no situācijas tas ir noteikts ar īpašu pieeju rezolūcijā.

Visbiežāk primārā enurēze bērniem. Lai noteiktu cēloni var prasīt ģimenes vēsturi. Jādomā Primārā enurēze notiek ar bērniem, kuru vecāki ir bērns cietis līdzīga problēma.

Dažos gadījumos, primārās nakts enurēze bērniem var būt saistīts ar nelielu nokavēšanos attīstībā nervu sistēmu. Tātad, ar pilnu urīnpūsli smadzeņu gulēšanas bērnam būtu signāls urīnpūšļa iztukšošanas aizliegumu. Kavējot attīstību CNS šāds signāls var būt nepietiekams.

Tas ir daudz mazāk izplatīta sekundārā enurēze bērniem, un iemesls, kas izraisīja tās izskatu, parasti ir stress vai trauma.

Modern pieeja urīna nesaturēšanas ārstēšanai bērniem

Kvalificēts terapija, pamatojoties uz kvalitātes diagnozi. Lai precizētu diagnozi, parasti tiek pieprasīts

  • detalizēta medicīniskā vēsture,
  • Analīze urīnā,
  • somnological pētījumi (miega uzraudzība).

Ja bērns cieš no hronisku aizcietējumu, viņa urīnpūslis var būt pastāvīgu spiedienu no zarnās, izraisot piespiedu urinēšana. Pieejamību uroloģiskie infekcijas vai paaugstināts glikozes līmenis urīnā var arī izraisīt nesaturēšanu bērniem. Bieži vien, reģistrēts laboratorijas somnological apnoja - īslaicīga pārtraukšana elpošana - ir iemesls bedwetting bērniem.  Stress - cēlonis sekundāro enurēzi bērniem

Arī vidējais gultas slapināšana bērniem var izraisīt spēcīgu nervu šoks. Šādos gadījumos palīdzību kvalificētu bērnu psihologs.

Arsenālā mūsdienu medicīnā par urīna nesaturēšanas ārstēšanai bērniem ir īpašas mitruma sensori. Tie ir paredzēti, lai palīdzētu atrisināt problēmu slapināšana gultā bērniem. Šī tradicionālās metodes - piemēram, izejot mazulim trīs stundas pēc aizmigt, un piedāvāja iet uz tualeti - nav zaudējušas savu efektivitāti.

Ja dienas laikā mazulis kļūst pietiekami daudz šķidruma, tad vakarā ir labāk, lai ierobežotu skaitu dzērieniem. Tāpat ir nepieciešams konsultēties ar savu ārstu par vēlamību iecelšanu īpašas zāles, kas samazina ražošanu urīna nakti. Ļoti ieteicams lamāt bērnus par bedwetting. Gluži pretēji, bērnam ir veicināt un atbalstīt, uzticību viņa uzvaru pār problēmu.

Dienas nesaturēšana bērniem ir ne tikai patoloģija pirms jaunāki par 4 gadiem, meitenēm un līdz 5 gadu vecumam zēniem. Vēl pieaugušajiem, tas var norādīt uz asimptomātisku epilepsiju. Situācija prasa konsultācijām ar bērniem epileptologist kuri jāieceļ EEG smadzenes.

Pilna laika enurēze bērniem var attīstīties pirmajos skolas gados. Šajā periodā, urinēšanas reflekss joprojām nav stabila. Ja skolotājs aizliedz skolēniem dodas uz tualeti nodarbībās, cik nepieciešams laikā, receptori zaudē jutīgumu urīnpūsli, kas arī var izraisīt nesaturēšanu bērniem. Šis jautājums būtu jāapspriež ar skolotāju iepriekš.

Яндекс.Метрика