Bubonadenitis

Bubonadenitis ir forma iekaisumu limfmezglos.  Bubonadenitis - pietūkuši limfmezgli cirkšņu apvidū
 Galvenā funkcija limfātiskās sistēmas ir aizsargāt organismu pret dažādiem ārējiem faktoriem. Tas ir paveikts, veidojot to par īpašiem imūnās šūnas, kas aizsargā organismu no visu veidu infekcijām. Tādēļ, cilvēka veselību ir atkarīga no stāvokļa limfātiskās sistēmas. Ja cilvēks nāk iekaisumu limfmezglos, tas norāda klātbūtni organisma bīstama veselībai infekcijas.

Bubonadenitis vīriešiem un sievietēm ir sekundāra slimība, kas rodas sakarā ar klātbūtni iekaisumu jebkurā ķermeņa daļā. Visbiežākais iemesls cirkšņa limfadenīts ir kāda seksuāli transmisīva slimība. Primārā iekaisums, limfmezglu palielināšanās, ir ļoti reti, un tas ir patogēni patogēns mikroflora.

Simptomi cirkšņa limfadenīts

Galvenie simptomi cirkšņa limfadenīts sievietēm un vīriešiem ir šādas:

  • zīmogs un palielināti limfmezgli cirksnī;
  • drudzis;
  • stāvoklis vispārējs vājums, vājums;
  • parādīšanās sāpes cirksnī un vēdera lejasdaļā realizācijai vai pastaigu laikā;
  • ādas apsārtums ap limfmezglos.

Tā gadās, ka bubonadenitis attiecas uz visiem limfmezglos. Ja strutaini limfadenīts ir, tas var būt rezultāts abscess, kurā sadalīšanās no asinsvadu sienām, kopā ar noturīgiem asiņošanu. Šajā gadījumā, tūlītēja ārstēšana cirkšņa limfadenīts.

Cēloņi cirkšņa limfadenīts

Ja jums ir aizdomas limfadenīts nekavējoties jāsazinās ar ārstu, kurš, savukārt, var atsaukties pacientam konsultēties ar citiem speciālistiem un pagājušo aptaujas.

Dažreiz cēlonis cirkšņa limfadenīts var būt nopietna slimība, piemēram, sifilisu. Bubonadenitis vīriešiem var būt saistīts ar metastātisku ļaundabīgu audzēju no sēkliniekiem vai dzimumlocekļa. Sievietes bubonadenitis bieži notiek, kā rezultātā olnīcu cistas, un dažādu sēnīšu slimībām.

Bērni  Strutojošu bubonadenitis sieviete
 iekaisums cirkšņos limfmezglos ir ļoti reti. Ja tā notiek, tas norāda klātbūtni ādas bojājumus virsmas apakšējo ekstremitāšu, kā rezultātā skrāpējumiem, griezumiem un traumām. Ja pēc brūču dziedēšana joprojām iekaisusi limfmezgli, steidzami nepieciešams, lai parādītu bērnu pie speciālista.

Ārstēšana cirkšņa limfadenīts

Precīza diagnoze un pamatcēlonis cirkšņa limfadenīts var noteikt tikai ārsts. Tādēļ pacienti nedrīkst pašārstēšanos un konsultēties ar speciālistu.

Ārstēšana cirkšņa limfadenīts var būt konservatīva vai ķirurģiska. Konservatīvā ārstēšana tiek piemērota agrīnā stadijā slimības. Pacienti saņēma atbilstošu antibiotiku terapiju. Ārstēšanas laikā, pacients rāda pilnīgu atpūtu un siltumu, taču ir stingri aizliegts sasildīt sevi iekaisumu limfmezglos. Heat provocē turpmāko gaitu iekaisuma procesu. Būtu arī jāatzīmē, ka limfadenīts var būt saistīts ar vēzi, un šajā gadījumā sasilšana ir stingri aizliegta, jo tā veicina vēža šūnu izplatīšanos. Par slimības ārstēšanā tiek plaši izmantotas speciālā aseptiskos mērces vietējo rīcību.

Ja bubonadenitis pārvērtās strutojošu formā, tas var izraisīt nekrozi apkārtējos audos. Šādā gadījumā ārstēšana cirkšņa limfadenīts operācijas vien. Ķirurgs tur grieztie palielināti limfmezgli, noņemiet strutas ārā un atmirušo audu tuvumā. Ar antibakteriālu un antiseptiskas preparātu ārsts veic drenāžas sadauzīja dobumā.

Ārstēšanai hronisko formu cirkšņa limfadenīts ir pirmais nepieciešams, lai noteiktu cēloni slimības. Ja iemesls ir kāda seksuāli transmisīva slimība, galvenais ārstēšana ir vērsta uz viņa izraidīšanu. Kā likums, pēc cēlonis palielināti limfmezgli ir vieni. Ja iekaisums nav iet prom, ārsts papildus rentgenoobsledovanie un piešķir ārstēšanu, kuras mērķis ir stiprināt imūnsistēmu pacientam.

Mūsdienās ārsti cenšas izmantot operācijas tikai ārkārtējos gadījumos, jo ir pierādīts, ka tas var novest pie nepareizas limfas drenāžu, kas savukārt noved pie lymphedema un elefantiāze.

Яндекс.Метрика