Bursīts

 Bursīts locītavu - ārstēšanu, simptomi, diagnostika

Bursīts slimība ir akūta vai hroniska iekaisuma gļotādu periartikulāri Bursa. Parasti, bursīts izraisa infekcijas iekaisuma procesu, vai kā rezultātā traumatisks ietekmi uz kopīgo (bursīti locītavu tik bieži diagnosticēta sportistiem un cilvēkiem vadošajiem ļoti aktīvu un veikls veselīgu dzīvesveidu).

Veidi bursīts

Vietā lokalizāciju iekaisuma nākamā veidu Bursīts locītavām:

1. Bursīts no elkoņa

Vairumā klīnisko gadījumu bursīts no elkoņa ir rezultāts mehāniskās (traumatiska) ietekmi uz locītavām, pēc tam pievienojot infekciju. Kā rezultātā traumas elkoņa kaula locītavu kapsulā ir ievērojami palielinājies izmēros, jo elkoņa veido pietūkumu puslodes formas. Re-pievienojot infekciju izraisa pieaugumu vispārējā un vietējā temperatūru, lokalizēts ādas apsārtums pār cietušās apgabalā, asas sāpes un kustību ierobežojums, uz kuru attiecas locītavu iekaisumu.

2. Bursīts no pleca locītavas

Visizplatītākais slimības - bursīts no pleca locītavas. Raksturīga iezīme šāda veida bursīts ir periartikulāri bojājums somas, kas nav tieši saistīti ar kopīgo dobumā (subdeltoid, zemādas acromial, subacromial). Platība trauma bursīts no pleca locītavas ir ekstrēms sāpes, tiek ievērojami uzlabota, mēģinot nolaupīšanu vai rotācija cietušajai augšējās ekstremitātes.

3. Bursīts hip

Šis bursīts veids ir ļoti smago raksturu, slimības. Bieža komplikācija gūžas bursīts ir papildinājums sekundāro strutaina infekcija aptver visu locītavu vēlāk. Gūžas locītava ir ļoti sāpīgi, tas vienmēr ir izliekts maz iekšā-ārā stāvokli, tāpēc pacients tiek ierobežota kustība ar kājām.

4. Bursīts ceļa

Pie ceļa bursīts bieži cieš pirms un suprapatellaris nepaziņojot tieši ar ceļa locītavas (zemādas, podsuhozhilnaya un podfastsialnaya). Bursīts no ceļa ir akūta, ar smagu vietējo tūsku, svārstībām, ķermeņa temperatūras paaugstināšanās, bieži vien ir ievērojams pieaugums reģionālajos limfmezglos.

5. Bursīts potītes

Bieži vien ir sugas - potītes bursīts, kas atrodas starp papēdi un Ahileja cīpslu, tā saukto Ahileja bursīts. Vairumā gadījumu, potītes bursīti rodas tāpēc traumatisks ietekmi uz Bursa nepareiziem apaviem. Diagnostikā bursīts no potītes locītavas ir nepieciešams, lai atšķirtu to no iekaisuma, ko izraisa papēža Spurs.

Simptomi bursīts

Visbiežāk simptomi bursīts ir šādi:

- Ierobežots mobilitāti kopīga;

- Sāpes;

- Elastīgs elastīgs tūska jomā locītavas (dažāda izmēra);

- Dažreiz piedzīvoja lielāku vietējo un vispārējo ķermeņa temperatūra;

- Ādas apsārtums jomā iekaisušas locītavas;

- Gadījumā, ja hroniskas bursīts visiem iepriekš minētajiem simptomiem var būt neskaidri frāzes.

Diagnoze bursīts

Diagnoze bursīts, īpaši virspusēja, neizraisa nekādus sarežģījumus. Ja nepieciešams, bursīts diferencēšanu no citu locītavu slimību pacienti saņēma papildu instrumentālo pārbaudes - ultraskaņas vai rentgena locītavu. Vēl viens diagnozes bursīts metodi needling skarto locītavu kapsulu par imunoloģisko un bakterioloģisko pārbaudi tās saturu.

Ārstēšana bursīts

 Ārstēšana bursīts
 Akūtai Bursīts ārstēšana jāveic medicīnas slimnīcā. Kopīga taktika pacienta ir iecelšana gultas režīms, ar platību iekaisušas locītavas spiedes pārsējs piemērots. Esiet parasti redzams ne ilgāk kā desmit dienas, vairāk noteiktā gaismas vingrinājums (flexor-extensor raksturs) saglabāt mobilitāti locītavu.

Arī iecelts pretiekaisuma zāļu terapiju, ja bursīts infekcijas etioloģijas, tiek izmantotas antibiotikas.

Dažos gadījumos, lai uzsūkšanās iekaisuma perēkļu hroniska bursīti attieksmi pret tautas līdzekļiem tas ir ļoti efektīvs. Jūs varat ieteikt izmantot bioloģiski noārdāmo nākamā kompresi:

- Veļas ziepes (1 ēdamkarote rīvētu);

- Medus (1 ēdamkarote)

- Sīpolu (1 ēdamkarote rīvētu).

Sagatavo maisījumu iepriekš minēto sastāvdaļu, veikt atbilstošu izmēru plastmasas gabals, gulēja virsū viņam tīru kokvilnas audumu, kas ir izklāstīts vārītu svaru. Tad, veikt kompresi uz platību iekaisuši locītavas un wrap viņam pat silts, vēlams tīru vilnu, drānu.

Lai iegūtu labākos rezultātus, ārstējot bursīts var panākt, piemērojot aktīvu komprese katru dienu 7 dienas. Pirms ārstēšanas ar bursīts tautas līdzekļiem, jākonsultējas ar ārstu.

Яндекс.Метрика