Cardialgia

Vispārīga informācija par sāpēm kreisajā pusē krūšu

 Simptomi kardiolgii

Sāpes sirdī (kreisajā pusē krūšu) sauc kolektīvi cardialgia. Sirds sāpes rodas dažādu iemeslu dēļ. Daudzas no tām ir saistītas ar asinsvadu, kas veic asins un skābekļa tiek piegādātas dažādās sirds slimībām. Medicīniskajā praksē, tiek pieņemts, ka šādas sāpes ir potenciāli dzīvībai bīstamus stāvokļus, jo tie var būt simptoms stenokardijas, insulta, miokarda infarkta un citām nopietnām slimībām. No otras puses, bieži sāpes nav saistīts ar koronāro artēriju bojājumiem. Šajā gadījumā, ārsti saka, ka pacientam ir neto kardialgiya, simptomi, kas neapdraud cilvēka dzīvību.

Cēloņi cardialgia

  • sirds slimības, izņemot asinsvadu bojājumi;
  • iekaisums - perikardīts, miokardīts;
  • vielmaiņas traucējumi;
  • slimības mugurkaula un ribu;
  • Dažas no sirds hipertrofija;
  • osteohondroze;
  • krūtīs trauma;
  • gremošanas sistēmas slimības

Tātad, kā jūs varat redzēt, viltus stenokardija (apraksts slimības simptomus var atrast mūsu rakstu), var rasties dažādu iemeslu dēļ. Ir svarīgi saprast, ka sāpes sirdī - ne vienmēr vēstītu par smagas komplikācijas, bet arī uz pašārstēšanos, mēs neiesakām jums too. Labākais variants - vērsties pie pieredzējuša kardiologa, kas nolemj, kāpēc tur kardialgiya, vai simptomi ir drauds pacientam un ka tas būtu nepieciešams, lai atbrīvoties no diskomforta.

Cardialgia - izpausmju apraksts

 Simptomi kardiolgii

Kā jūs zināt, kādu sāpes kreisajā pusē krūšu tiek uzskatīta par kardialgiya līdz precīzu diagnozi, protams, ja ir pietiekams iemesls aizdomām sirdslēkme vai insults. Parunāsim par biežākajiem iemesliem un simptomiem sāpju sindromi.

Nereti pazīme kardialgiya neurocirculatory distoniju. Slimība raksturo ilgstošas ​​sāpes, nogurumu, sajūtu mazvērtības ieelpojot. Pieejami arī galvassāpes un pastāvīga trauksme par visvairāk nenozīmīgiem iemesliem. Nitroglicerīns neatbrīvo pacientu no nepatīkamām sajūtām, kas ir gluži dabiski, ja tas tiešām ir nepatiesa stenokardija (slimības simptomi nav saistītas ar sašaurināšanās asinsvadu, un tāpēc būs neefektīvas nitroglicerīns).

Sāpes kreisajā pusē krūšu var izraisīt osteohondrozes un starpskriemeļu disku trūces. Par sajūtām intensitāte nav atkarīga no apjoma fizisko aktivitāšu, un pastiprināta tikai noteiktos amatos un kustībām roku vai galvu. Vissmagākā sāpes rodas miega laikā, kad cilvēki refleksīvi noņem viņa rokas aiz muguras un izplatās to intervālu. Protams, šāds kardialgiya nekāda sakara ar sirds slimībām, un iemesls tās rašanās ir novērst ortopēds.

Kakla un plecu sindroms izraisa kompresijas no subclavian vēnās un artērijās. Kā rezultātā, cilvēks jūtas sāpes kreisajā ķermeņa pusē, kad valkājot smago svaru jūsu rokās vai rokās, kad pacēla. Arī pacientiem ar izteikti samazinās ķermeņa temperatūra, plaukstu, pazemina asinsspiedienu. Nav jābaidās, jo tas atkal ir nepatiess stenokardija, simptomi, kas norāda klātbūtni patoloģiskā hipertrofiju, vai papildu kakla ribas.

Bieži vien sāpes krūtīs, ko izraisa starpribu neiralģija, jostas roze, vai neiroma saknēm. Pēdējais slimība izraisa attīstību tādā smagas sāpes, kas nav palīdzēt pacientiem, pat morfīns. Tas, starp citu, ir netiešs pierādījums par pareizu diagnozi.

Jo cilvēkiem virs 40 gadu vecuma bieži attīstās Tietze sindroms, vai pacēlumi no ribas skrimšļa. Tāpat kā visos iepriekš minētajos gadījumos, šīs slimības pavada viltus stenokardijas (apraksts slimības simptomus padara to viegli identificēt reālo avotu sāpes). Nepatīkamas sajūtas aiziet, uzņemot ibuprofēnu vai dipyrone Brufen.

Ja jūs ciešat no aptaukošanās, tie nedrīkst būt pārsteigts, ja jūs pēkšņi būs kardialgiya. Noteikti tikties ar viņu, un cilvēki vadošais mazkustīgs dzīvesveids. Raksturīgi, sāpes rodas uzreiz pēc ēdienreizes, un bieži sajaukt tos ar stenokardiju. Precīza diagnoze palīdzēs kompetenti savākti vēsturi.

Sāpes sāpes un durošas raksturu kreisajā pusē krūšu ir parastā biedrs plaušu hipertensijas, pleirīts, miokardītu un perikardīts. Atkal, tie bieži vien jauc ar cardialgia, jo raksturs pamatslimību noved pie šāda secinājuma. Palīdzība tad var tikai pilnīga izskatīšana pacienta un ārsta pieredzi.

Tā vietā, lai noslēgtu

Sajūta no saspiežot krūtīs kopā ar menopauzi vecākām sievietēm, kā arī traucējumi, gremošanas sistēmas, traumas, infekcijas, un desmitiem slimībām. Visos šajos gadījumos, cilvēks jūtas sāpes sirds, nemiers, depresija un bailes. Šķiet, ka dzīve ir beigusies, ka viņa "motors" un strādāja viņu vajadzības nopietna ārstēšana. Vai nav Pārlēkt uz secinājumiem! Pieredze rāda, ka apmēram 60% no kardiologa diagnozes kardialgiya un nosūta pacientu konsultēties ar citiem ekspertiem.

Яндекс.Метрика