Cardiopsychoneurosis

Īss apraksts slimības

 Cardiopsychoneurosis

Mūsdienās cilvēki cieš no dažādiem defektiem uz sirds un asinsvadu sistēmu. Dažas no tām var raksturot tikai diviem vai trim vārdiem, un citi - ir vajadzīgs ilgs un detalizētu stāstu. Cardiopsychoneurosis ietilpst vienā no šīm slimībām. Lai aprakstītu to pēc pāris teikumos nestrādās, jo šajā gadījumā, kāds apraksts cietīs no neprecizitātes un trūkuma pilnīgumu. Tas ir saistīts ar to, ka diagnoze slimības simptomi cardiopsychoneurosis kuriem piemīt daudzām citām slimībām.

Patiesībā - tas ir visu negatīvas izmaiņas dabā, spilgts piemērs kopīgu traucējumu organismā summa. Lai pārbaudītu derīgumu šiem vārdiem ir pietiekami, lai iepazītos ar skatu paši pacienti. Lielākā daļa no viņiem apgalvo, ka neurocirculatory distoniju sāp viss. Tas ir, pat tad, ja cilvēks jūtas spēcīgs sāpes sirdī, bet ne jūtas citu nelabvēlīgu izmaiņu, tas nenozīmē, ka viņš attīstās cardiopsychoneurosis. Galvenā iezīme slimības - dažādas izpausmes. Taču mēs runājam par tiem nedaudz mazāka, bet tagad ļaujiet mums apsvērt, kādi cardiopsychoneurosis un kas tas ir slikti.

Kopumā, saskaņā ar neurocirculatory distonijas nozīmē variantu veģetatīvās-asinsvadu disfunkciju. Visbiežāk patoloģija skar jauniešus, kuri galu galā kas izteiktas dažādas slimības uz sirds un asinsvadu sistēmu. Fakts, ka cardiopsychoneurosis bieži diagnosticē jauniešiem ir saistīts ar to, ka jaunā paaudze pastāv neatbilstība fiziskajai attīstībai un lēnā rašanos neiroendokrīnās sistēmas. Attiecībā uz slimību cēloņus, tie ietver: intoksikācija, akūtas un hroniskas infekcijas, nogurums, miega trūkums regulāri, nepareiza diēta, fiziskā pārslodze, bieža maiņu seksuālo partneru un slodzēm. Turklāt, daži pacienti neurocirculatory distonija izpaužas reibumā sliktu iedzimtību.

Cardiopsychoneurosis - simptomi un klīniskā aina

Kā minēts iepriekš, klīniskās slimības izpausmes ir ļoti daudzveidīga, tāpēc mēs pieminēt tikai galvenās pazīmes:

  • nevrozopodbnoe valsts;
  • vājums, nogurums;
  • uzbudināmība, miega traucējumi;
  • elpas trūkums ar nelielu fiziskas slodzes;
  • sāpes sirdī.

Tagad tas ir pieņemts piešķirt trīs veidu distonija neurocirculatory: sirds, hipertensijas un hipotensija. Cardiopsychoneurosis sirds veida nerada nozīmīgas izmaiņas asinsspiediena, bet izraisa sirdsklauves, elpas trūkums, neregulāra sirds darbība. Arī pacientiem ir: skaidra tendence tahikardiju, nepiemēroti izmaiņas sirds ritmā, supraventrikulāras aritmijas un citas novirzes darbībā sirds. EKG šīs izmaiņas izpaužas kā samazināta sprieguma vai augsta T-wave.

Atšķirībā no sirds formā cardiopsychoneurosis hipotensīvo veids, kas saistīts ar sirds mazspējas simptomiem: zemāks sistoliskais asinsspiediens, samazināts sirds indekss un simptomātisku aktivitāti. Pacienti sūdzas par nogurumu, galvassāpes, muskuļu vājums, ortostatiska traucējumiem, salīgs kājām un rokām. Vairumā gadījumu, cardiopsychoneurosis hipotensīvo veids novērotas cilvēkiem astēniski physique. Tajā pašā laikā tie ir bāla āda, rokas ir auksti, ir asinsspiediena pazemināšanās.

Cardiopsychoneurosis hipertensijas tipam raksturīga pārejoša asinsspiediena paaugstināšanās. Gandrīz visi pacienti nav saistīta ar izmaiņām tiek konstatēti un tāpēc diezgan vēlu, ikdienas medicīnisko pārbaužu laikā. Papildus, lai uzlabotu asinsspiedienu, cardiopsychoneurosis hipertensijas veida izpaužas sirdsklauves, nogurums, galvassāpes. Kopumā simptomi šīs formas sakrīt ar pazīmēm hipertensiju, tāpēc precīzu diagnozi prasa rūpīgu pārbaudi pacientu, lietojot modernu medicīnisko aprīkojumu.

Cardiopsychoneurosis - ārstēšana slimības

 Cardiopsychoneurosis

Pēdējos gados, priekšrocība saņēma ārpus ārstēšanas metodēm neurocirculatory distonija. Starp viņiem mēs vēlētos uzsvērt šādas darbības:

  • normalizācija dzīvē;
  • Regulāras rūdīšanai procedūras;
  • fiziskās audzināšanas nodarbības un individuālo sporta (vieglatlētika, peldēšana);
  • Labs uzturs;
  • izvairoties no kaitīgas ieradumus.

Turklāt, plaši izmanto: balneoterapijas, fizioterapija, spa ārstēšanu. Ja diagnoze cardiopsychoneurosis simptomi izpaužas pārāk grūti, un izraisīt pastāvīgu aizkaitināmība vai miega traucējumi, pacientiem tiek ieteikts nomierinošus līdzekļus - valokardin, izstrādājumus no baldriāna, nozepam un vairākas citas trankvilizatori. Cardiopsychoneurosis hipotensijas tips ir jālabo ar izmantošanas, vingrinājums kāju muskuļus un vēdera.

Izvērtējot stāvokli pacienta, ārsts arī var izrakstīt medikamentus, kas satur alkaloīdus vai kofeīnu un Phethanolum lai novērstu ortostatiskos traucējumi. Kad neurocirculatory distonija hipertensijas veida lietderīgi ņemt beta-adronoblokatory un narkotiku rauvolfijas.

Яндекс.Метрика