Cardiosclerosis

Īss apraksts slimības

 Simptomi cardiosclerosis

Slimības nosaukums, "sirds" ir atvasināts no diviem grieķu vārdiem: «KARDIA» - sirds un «sklerosis» - zīmogu. Šī slimība skar miokarda audiem. Attīstībā patoloģijas tos aizstāj ar šķiedrainu saistaudu rētas. Turklāt sirds deformējas sirds vārstuļi. Aizvietotājterapijas un roņu miokarda audu process ir sekas miokardītu, miokarda distrofija, koronārās sirds slimības un sirdslēkmes.

Atkarībā no atrašanās vietas un intensitātes patoloģijas, izolētu fokusa un difūzā cardiosclerosis. Pirmais ir raksturīga ar to, veidojot skaidri noteiktiem bojājumiem dažāda izmēra. Galvenie iemesli to izskatu - miokarda infarkts, vai jebkādi iekaisuma procesi.

Atšķirībā no fokusa, difūzu kardiosklerosis izplatīts pa visu virsmu miokarda, t.i., tas vienlīdz skar dažādas porcijas sirds kameras un nav acīmredzamas robežas. Tas attīsta, parasti pēc sakāves sirds muskuli.

Cardiosclerosis - cēloņi un klasifikācija

Pašlaik, saskaņā ar klasifikāciju, ko kurš ierosināja, izolēta postmiokardichesky, aterosklerotisko un miokarda infarktu. Apskatīsim katru no tiem sīkāk.

Postmiokardicheskaya forma attīstās vietā, kur tas tika ierakstīts miokradita iekaisumu. Replacement audu izraisa destruktīvās izmaiņas miocītiem un eksudatīvais procesiem. Vairumā gadījumu, postmiokardichesky sirds redzams jauniešiem. Tās raksturīgākā iezīme ir klātbūtne bojājumu un vienlaikus alerģiskām vai infekcijas slimībām. Izmērs sirds - palielināta, gandrīz vienmēr ir sirds mazspējas simptomi un asinsrites traucējumi labajā kambaru tipa.

Aterosklerotisko cardiosclerosis - simptomi attīstīties lēnām, jo ​​to, kas paliek trūcīgos klīniskos simptomus, uz ilgu laiku. Par aterosklerotisko formās ir raksturīgi: izkliedētu izmaiņas, pakāpenisku deģenerācija šķiedru, vielmaiņas traucējumi un atrofiju dažās miokarda. Gandrīz vienmēr aterosklerotiska kardio pavada sirds mazspējas simptomi - tūska, elpas trūkums, sirdsklauves un tūska dobumos. Bieži vien tas noved pie formas bradikardija un attīstības aortas stenozes.

Miokarda infarkts - apstrāde patoloģijas tiek pieprasīts pēc miokarda infarkta. Slimība ir fokusa raksturs, kas izpaužas kā rezultātā nomaiņu sirds muskuļu audu mazuļu saistaudu. Klīniskie simptomi ir līdzīgi aterosklerotiskās formā. Pirmkārt, tie ir jāiekļauj sirds ritma traucējumus un vadāmību.

Cardiosclerosis - simptomi

Slimības pazīmes, mēs apsvērsim, atkarībā no slimības veida. Visbiežāk miokarda kardiosklerosis izpaužas kā aritmijas, sirds vadīšanas traucējumiem un hronisku sirds mazspēju.

Aterosklerotisko cardiosclerosis izraisīt vārstuļu un stenokardija. Turklāt, process rezerves audu noved pie attīstības sirds aneirismu. Slimība - lēns, progresīva.

Cardiosclerosis - ārstēšana un prognoze

 Ārstēšana kardoskleroza

Terapeitiskās pasākumiem jābūt vērstiem risinātu pamatslimību, kas izraisīja sirds. Pacienti noteikti līdzekļus atjaunot funkciju sirds aritmiju un blokādēm, kā arī zāles, kas novērš sirds mazspējas simptomi, un uzlabo stāvokli, miokarda šķiedras. Ja cilvēks ir bijis smags, darbojas sirds, ārstēšana var prasīt implantāciju elektrokardiostimulatora.

Ņemiet vērā, ka ir nepieciešama veiksmīga ārstēšana, lai ierobežotu izmantošanu, sekojiet ārsta un ēst. Pacienti rāda šādus ierobežojumus pārtikā:

  • ierobežošana sāls un bezmaksas šķidrumu;
  • izņēmums parastajā uzturā pārtikas produktus, kas satraukt sirds un asinsvadu sistēmu un centrālo nervu sistēmu (alkohola, stipra tēja, kafija, kakao);
  • noraidīšana gaļas un cepta pārtika;
  • ierobežojot patēriņu sīpoli, redīsi, redīsu un ķiplokiem;
  • pilnīga noraidīšana pārtikas, meteorisms (kāposti, piens, pupas);
  • Vēlams, lai samazinātu izmantošanas olu dzeltenumu, dzīvnieku iekšējos orgānus un citus pārtikas produktus, kas satur lielu devu holesterīna.




Яндекс.Метрика