Caureja

 Caureja

Pēkšņa, straujš un krampjveida sāpes vēderā, bieža vēdera izeja, drudzis un vispārējs vājums ķermeņa pirmajā vietā liek domāt, ka dienu pirms bija "ēst kaut ko ne ..."

Patiešām, asas veselības pasliktināšanos var uzsākt sliktas kvalitātes, slikti mazgāti vai mīzali produktu, nonāktu kuņģī. Bet slimība ir ļoti mānīgs un caureja nav tik nekaitīga, kā varētu domāt. Slimības un tās smaguma galvenokārt atkarīga izraisīt caureju cēloņiem ilgums.

Cēloņi caureja

Saindēšanās ar pārtiku pirmajā pozīcijā sarakstā iemesliem caureja izraisa šo nepatīkamo stāvokli. Gandrīz jebkurš vizuāli nav aizdomīgs, pārtiku var būt piesārņoti ar baktērijām, vīrusiem vai parazītiem, kas "detonēt", kad cilvēka kuņģī. Parasti, pārtikas saindēšanās simptomi caureja ir vieglas un īstermiņa, bet dažos gadījumos, bez pienācīgas ārstēšanas slimība var izraisīt dehidratāciju, nieru mazspēja un pat nāvi.

Gremošanas traucējumi, ko sauc par caureju - aizsargājošu reakciju organisma akūtu jebkurā vecumā dažādiem kairinošs aģentiem, Ieslodzījuma kuņģa-zarnu trakta cilvēkiem. Šādas vielas ietver alerģiskas, vīrusu vai toksiskas vielas.

Precīzs cēlonis caurejas var noteikt tikai ar laboratorijas pētījumiem, bet vairumā gadījumu tas nav vajadzīgs. Slimība precizētas pati bez medicīniskas iejaukšanās. Tikai priekšnoteikums Caurejas ārstēšanai un self-sadzīšana ir stingra ievērošana pārtikas un dzeramā režīmu. Pārmērīga šķidruma uzņemšana ir nepieciešama, lai novērstu iespēju dehidratāciju.

Simptomi caureja

Atsevišķa atklāšana simptomus caurejas parasti neizraisa nekādus sarežģījumus.  Sharp sāpes vēderā - simptoms caurejas
 Tas asas sāpes vēderā - kuņģī un zarnās. Sirdsklauves (vairāk nekā trīs reizes dienā), šķidra vēdera izeja, dažos gadījumos saistās ar vemšanu. Kā vēl vienu netiešo zīmi caurejas - iestājoties drudža notikumiem dažāda smaguma (drudzis, drebuļi un krampji). Visi šie simptomi pavada caureja vispārējā pavājināšanos ķermeņa un strauju pasliktināšanos veselību.

Diagnoze caureja

Galvenie kritēriji diagnozi un noteikt vajadzību pēc ārstēšanas ar ārstu, ir caurejas ilgumu un raksturu budžeta izpildes apstiprināšanu. Nevaldāms caureja nepāriet vairāk kā trīs dienas, jebkurā gadījumā, būtu jums brīdinājumu.

Smērēšanās vadībā vajadzētu būt iemesls tūlītējai attieksmi pret medicīnisko palīdzību. Asins klātbūtne norāda sākumu iznīcināšanas resno zarnu mikrobiem. Bez kvalificētu caureja šāds stāvoklis var apdraudēt perforāciju no zarnu sienā, iet infekciju iekšējiem orgāniem un toksisko baktēriju triecienu. Turklāt pastāv risks, sepses saistībā ar iekļūšanu baktērijas nonāk asinsritē.

Galvenais iemesls vizītes pie ārsta, ir vecums pacientiem, kas cieš no caurejas. Kad runa ir par maziem bērniem, ārstēšana jāsāk pēc iespējas ātrāk, lai piekļuve ārstam būtu jānotiek tūlīt!

Iezīmes struktūras kuņģa-zarnu trakta noslieci uz caureju bērniem visbiežāk fona rotavīrusu. Vecuma līdz diviem gadiem, ir īpaši bīstams periods ziņā komplikāciju caurejas bērniem, jo ​​slimība ir neprognozējama un var notikt ļoti ātri elektrolītu līdzsvara traucējumus un pilnīga dehidratācija.

Pirmie simptomi caureja bērniem, vai pat aizdomas sākumā tās rašanās ir piespiest vecāki nekavējoties meklēt palīdzību no medicīnas iestādē.

Lai atvieglotu bērna stāvokli uz terapiju, Jūsu ārsts var lielu dzeršanu. Self-Caurejas ārstēšanai bērniem vecumā grudnichkovogo - pilnīgi nepieņemama un apdraud visnopietnākās sekas, ieskaitot nāvi.

Caurejas ārstēšanai

Narkotiku saraksts un dažādas dabiskās Caurejas ārstēšanai, kas tagad spēj piedāvāt farmaceitiem aptiekās, aprēķina varbūt simtiem pozīcijām. Papildus augsto izmaksu moderno farmaceitisko pretlīdzekļus caureja (kas, starp citu, var izjaukt gremošanas sistēma strādāt ne sliktāki par jebkuriem patogēno baktēriju), vidusmēra patērētājs, ir ārkārtīgi grūti precīzi noteikt, kuras zāles izvēlēties, un vai viņam būs vēlamo efektu.

 Stoperan - kapsulas ārstēšanai caurejas

Tajā pašā laikā ir tautas pretlīdzekļus caureja, kas tika veiksmīgi lieto pat mūsu vecvecāki. Šie tautas līdzeklis pret caureju, ir izmantot:

- Strong pagatavota kafija vai tēja bez cukura;

- Congee;

- Buljons ar šķēles bumbieru;

- Gļotains novārījums no auzu vai miežu pārslām.

Ir daudz citus pierādītus aizsardzības līdzekļi pret caureju, galvenais, kas jāatceras par stingrā saskaņā ar saudzējot diētu un papildinātu zaudēto šķidrumu obligāta.

Яндекс.Метрика