Ievainots Ceļa

Ceļgala traumas - grūts traumas, tāpēc  Par ceļgala traumas sekas var būt pietiekami nopietnas
 kā lielākā daļa cilvēku mēdz izturēties pret to viegli. Tikmēr sekas ceļgala traumas var būt diezgan nopietna. Persona var pat pārtraukt iet vai mūža cieš no smagas locītavu sāpes, tāpēc neļaujiet tai iet.

Diemžēl, ievainojumu novēršana joprojām nav jānāk klajā. Bet brīdina priekšlaicīga ceļgala traumas var būt laikus meklēt palīdzību no ārsta.

Cēloņi un simptomi ceļgala traumas

Bērni ceļgala traumas bieži notiek prātā pārmērīgas aktivitātes. Kā likums, miesas bojājumi, kā rezultātā samazinās uz viena ceļa, vai arī tad, kad persona swipes viņa ceļa par jebkuru tēmu. Tā gadās, ka ceļa locītava ir bojāts, pat pēc parasto darboties.

Daudzi krita ziemā ledus laikā. Visbiežāk, šāds kritums bojāta elkoņu un ceļgalu locītavas. Bieži ceļgala traumas var rasties, ja pārmērīga novirze apakšstilbu uz sāniem. Tomēr tas bieži pavada pat zilumi un plosītos saišu. Parasti tas ir samērā izplatīta traumu starp iesaistītajām sporta veidiem (futbols, akrobātiku, uc) cilvēkiem.

Pati pirmā pazīme ir izskats ceļgala traumas asas sāpes jomā traumas, kas dažkārt var būt ļoti spēcīga. Ir pietūkums ceļa, un īpaša ādas krāsas izmaiņas (hematoma). Šāds simptoms ceļgala traumas kā uzpūšot - sekas veidošanās asiņošanas locītavās (hemarthrosis) izrietošo kaitējumu. Šajā gadījumā cietušais nevar brīvi pārvietoties aizskarto ekstremitāti, jo mazākā kustība piedzīvo daudz sāpes. Dažreiz, sakarā ar lielo ceļgala traumas dēļ sāpīga šoks var rasties pat samaņas zudums.

Pirmā palīdzība ceļgala traumas

Viņš cieta no ceļgala traumas, kam nepieciešama pirmā palīdzība, kas ir šādi:

  • Maksimāla aizsardzības skarto locītavu, pilnīgi nav stresa par ietekmēto ekstremitāti.
  • Aukstuma apstrādes, kas izraisa spazmas asinsvados, kas ievērojami samazina darbības jomu iekšējās asiņošanas izmantošana. Pietura izaugsme hemarthrosis ir ļoti svarīga, jo hematoma saspiež nervu galiem un izraisīt upura stipras sāpes.
  • Izsauciet ātro palīdzību, bet pirms ierašanās medicīnas profesionāļu nepieciešams paaugstināt iekaisis kāju, cik augstu vien iespējams samazināt asins plūsmu.

Kompetenti sniegt pirmā palīdzība būtiski ietekmē turpmāku ārstēšanas efektivitāti un ir lielisks profilakses par negatīvo ietekmi, kādu ceļgala traumas.

Ārstēšana ceļgala traumas

Jebkurš ievainojums  Piemērošanas procedūras aukstā ceļgala traumas
 ceļgalu nepieciešama atbilstoša ārstēšana. Ja cietušais izteikts sāpes, ārsts ražo analgēziju, izmantojot dažādus farmakoloģisko aģentu. Kā likums, ārstēšana ietver izmantošanu ceļgala traumas nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļiem, piemēram, Ketanov, Analgin, diklofenaka un citi.

Labs efekts dzīšana traumas var būt ziedi no ievainojumiem. Lai mazinātu sāpes un noņemt pietūkumu, ārsts var izrakstīt pacientam punkciju no ceļa, lai sūkāt uzkrāto asinis. Pēc tam, cietusī vieta nosaka pārsējs tiek piemērota, kas ierobežo nevajadzīgas kustības un saglabāt cietušai platību pastāvīgu siltumu.

Pirmajās dienās pēc traumas pacientam nav ieteicams veikt pēkšņas kustības, un, lai saglabātu maksimālu komfortu ceļa locītavai varēja atgūt ātrāk. Parasti, kad ceļa traumas rehabilitācijas diezgan sen pilnībā nekustīgas iekaisis ceļa tas nav iespējams. Rehabilitācijai pacienta laikā, ir svarīgi ievērot ārstēšanu un fizioterapiju. Nu šajā posmā, lai palīdzētu dažādas ziedes, no kuriem sastāv no pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļiem: Lioton, Fastum gel Artroaktiv uc Bieži vien, lai ātri sadzīšana ceļgala traumas izmanto chondroprotective narkotikas, piemēram, krēmu vai želeju Collagen Ultra.

Laba palīdzību, lai ārstētu ceļa locītavas iespējams, un tradicionālās medicīnā. Var izmantot ziede, pamatojoties uz speķa ar papildus miltu lapām, vai ziedes, pamatojoties uz cinquefoil. Kā likums, uz ceļa ir pilnībā atveseļojies, jums ir nepieciešams, 3-4 nedēļas. Smagākos gadījumos, atveseļošanās laiks palielinās ievērojami.

Яндекс.Метрика