Phlegmon

 Phlegmon personas

Cellulitis ir iekaisuma slimība strutojošu tauku. Slimības nosaukums cēlies no grieķu vārda flegmone, kas tulkojumā burtiski nozīmē - iekaisumu, drudzis. Izglītots abscess var gandrīz jebkur organismā. Raksturīga iezīme ir tā lokalizācija phlegmon ir taukaudos. Katrā stūrī cilvēka ķermeņa, kur ir tauku šūnas, pastāv risks, ka celulīts pie drūzma no nelabvēlīgiem apstākļiem.

Veids lokalizācija celulīts var būt plaši izplatīta vai ierobežota. Kad samazināta imūnā atbildes reakcija un progresīvs veids celulīts strutaina iekaisuma nav skaidras robežas. Šie dobumi ir piepildīti ar strutas, ātri sagrāba lielas platības zemādas audos, dažos gadījumos veido nekrotiskās jomas.

Veidi celulīts

Eksperti ir sadalīti celulīts uz primāro un sekundāro.

Ar tiešu iekļūšanu baktērijas nonāk asinsritē caur bojātu ādas virsmas veidojas primārais celulīts. Sekundārā celulīts rodas gadījumos, kad iekaisums ir izplatīšanās esošo hronisko perēkļus infekciju (piemēram, pleirīts, osteomielītu un N. tā tālāk.).

Ir liels saraksts ar abscesu, klasificē saskaņā ar vietu lokalizāciju, kā slimības, kā minēts iepriekš, nevar būt pilnīgi visur, kur ir zemādas tauki (intermuscular, nieru, zemādas, un D. utt.).

1. Phlegmon kakla

Abscesi un celulīts no kakla ir klasificētas kā slimībām, kurām neprognozējams, un sekas var būt ļoti smagas un pat dzīvībai bīstami pacientam. Vairumā gadījumu, avotu patogēnu infekciju phlegmon kakla ir iekaisums mutes un rīkles - faringīts, laringīts, hroniska zobu bojāšanos un tā tālāk N. slimību.. Individuāla pieeja katram pacientam sniegt zobārstniecība Minsku.

Virspusēji abscesi un celulīts kakla notiek visbiežāk par dziļu kakla fasciju un tāpēc tie nerada nekādu īpašu risku, jo tie ir viegli pieejami ātrai atvēršanai. Vairums abscesi kakla lokalizētu submental un submandibular jomās. Klīniskā aina šāda veida abscesi šādi: vispārējs temperatūra paaugstinājās līdz 39 grādiem pēc Celsija, pacients jūtas stipras galvassāpes, vispārējs vājums, un savārgums. Laboratorijas asins analīzes liecina paaugstināts balto asins šūnu skaits. In trūkums savlaicīgu ārstēšanu abscess progresē un iekaisums izplatās uz lielajām vēnām sejas zonā, pastāv arī risks, ka strutainas meningītu.

2. Brush Phlegmon

Slimība ir lokalizēts phlegmon otu dziļos zemādas kosmosa otas, iekaisums izraisa pyogenic infekciju ienāk caur brūces, iegriezumi un skrāpējumiem - streptokoku vai stafilokoku.

Eksperti identificēt šādu sub-celulītu otu:

- Uz platformas īkšķi;

- Medial palmāras zona;

-  Atvēršana un tīrīšana strutojošu centra - ārstēšana celulīts
 abscess formā aproču pogas.

Strutains iekaisums var notikt jebkurā vietā uz rokas par telpu ar turpmāku pagarināšanu uz plaukstām. Pacients jūtas stipras sāpes ar pulsējošas, pastāv ievērojams pietūkums audu un asas sāpes palpējot. Attieksme pret celulītu otu ir ķirurģiska atvēršana strutojošu centra, tīrīšanu veic tā saturu un kanalizācija dobuma brūces. Pēc operācijas, pacienti saņēma antibiotiku terapiju ar narkotiku lietošanu, kas parasti cefalosporīniem.

3. Phlegmon personas

Vēl slimības pasuga ir smaga sejas abscess. Privileģēts lokalizācija Šāda veida abscesi vairumā gadījumu sakārtots ap žokļa, jo laika reģionā, Košļājamās muskuļus un tā tālāk. D.

Kad celulīts persona vērojams pieaugums kopējā ķermeņa temperatūru galējai paaugstināšanās (40 grādiem pēc Celsija, un uz augšu), tahikardija, vieta ir spēcīgs pietūkums audos, traucēta rīšana un košļājamā funkcijām. Laboratorijas analīzes asins liecina par ievērojamu pieaugumu skaita balto asinsķermenīšu.

Pacienti ar aizdomās turēto personu phlegmon būtu nekavējoties hospitalizēti specializētā medicīnas iestādē (zobu ķirurģija departaments). Ja neārstē, celulīts sejas prognozes - vienmēr ir ļoti nelabvēlīga.

Яндекс.Метрика