Cerebrālā trieka

Īss apraksts slimības

 BCT

Cerebrālā trieka vai cerebrālā trieka - iedzimta slimība smadzeņu augļa attīstības laikā. Iegūtā cerebrālā trieka ir reti, pateicoties traumatisks smadzeņu traumas vai infekcijas.

BCT - ir visbiežākais bērnības invaliditātes, kas tiek svinēta deviņi bērni no tūkstoša.

Daudzējādā ziņā tas ir saistīts ar nepietiekamu zināšanu statistiku, sarežģītību un neprognozējamību slimības.

Cēloņi BCT

Galvenais iemesls cerebrālo trieku tiek uzskatīts smadzeņu hipoksija. Hipoksija var rasties sakarā ar straujo vai ilgstošas ​​darba kad mazuļa smadzenes skābekļa baro ļoti mazos daudzumos.

Apstarojumu un ķimikālijām burtiski "toksikoloģijas" augļu, tāpēc tas nav pārsteigums, ka sievietes strādā bīstamā vidē, būs dzemdēt bērnu ar diagnozi cerebrālā trieka. Ne mazāk ķimikālijas provocēt slimības rentgena un pakļautību elektromagnētiskajiem laukiem. Nr maza ietekme uz veidošanos cerebrālās triekas bērnu un ir slikti paradumi māte, patoloģija vairogdziedzera.

Ievainojumiem, dzemdību laikā vai pirms tiem - ir vēl viens faktors, kas ietekmē attīstību cerebrālā trieka. Ievainojumiem, dzemdību laikā, var nopietni bojāt smadzenes pilna nedzimušam bērnam. Visbiežāk šādos gadījumos tiek asiņošana seko nāve galvas smadzeņu apvidos. Ir vērts atzīmēt, ka bērni, kuri dzimuši ar ķeizargrieziena, praktiski nav diagnoze BCT.

Šādas infekcijas slimībām, piemēram, meningīts vai encefalīts, var arī izraisīt cerebrālā trieka.

No jaundzimušā smadzeņu var arī paralizēta, intelektuāli nepilnīga bez dzimšanas traumas. Viņš ir tik veselīgi smadzeņu bērni šajā vecumā, pārsteidza dziļi ģenētiskās slimības. Šie bērni mēdz reti izdzīvot: šīs ir tikai 10%. Šajā gadījumā galvenais iemesls slimības - iedzimta faktors.

Simptomi BCT

Agrīnā vecumā, kad centrālā nervu sistēma bērnu nav pilnībā izveidota, bērni ar cerebrālo trieku ir gandrīz neatšķiras no citiem.

Laika gaitā, kļūst skaidrs, ka bērns ir nopietni atpaliek saviem vienaudžiem attīstībā. Vēlāk viņš sāk turēt galvu un roll uz ilgu laiku nevar sēdēt bez atbalsta, ne creeps. Simptomi BCT ir vēl vairāk skaidrs, kad bērns ir gads, un pirmie soļi nav mājienu. In neveselīgs bērnam ir dzirdes problēmas, arī un runas: arī asas skaņas tā nereaģē ar mirgot un sāk runāt 2-3 gadiem. Aptuveni tajā pašā vecumā jūs varat pamanīt, ka bērns galvenokārt izmanto vienu roku (labo handedness vai kreisās handedness).

Kustība bērna ar diagnozi cerebrālā trieka un pēkšņi nekontrolētu vai, tieši otrādi, gausa, visbiežāk bezmērķīgs. Var sākt krampjveida ar rokām un kājām, kā arī apakšžokļa kad raudāja.

Bērnu vecumā 5-6 gadiem var būt vairākas nekontrolējamas ieradumus, piemēram, koduma lūpām, nagu graušana. Viņš ir hiperaktīvs, nerātns. Viņš nerunāja, jo viņi nevar kontrolēt lūpām un mēli. Bērns sāk drooling izraisa nespēja kontrolēt darbu daudzu muskuļu grupu, kas atbild par rīšanu. Pacientam ir cerebrālā trieka attīstīties šķielēšana, ko izraisa muskuļu vājumu, kas atbild par kustību acs ābola. Gaita visintensīvākā, bērns burtiski iet "uz pirkstiem", ar vairākiem sakrustotām kājām un presētu viens ar otru.

Ārstēšana cerebrālo trieku

 ārstēšana cerebrālo trieku

Labākais veids, kā veselību bērnam ar diagnozi BCT ietekmē fiziskās aktivitātes, protams, ja tas ir atļauts ar ārstu. Sporta rehabilitācijas speciālisti, masāža, siltās vannas - tas ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai pacienta rehabilitācijai.

Ārstēšana BCT ir saistīta ar narkotiku lietošanu, lai uzlabotu darbību smadzenēs. Tas var būt arī metode Vojta, kuras būtība ir atjaunot dabisko modeli cilvēka kustības, kā arī veidošanās motoriku. Bērns jāiemācas vadīt līdzsvaru, lai pavērās un pastiprināšanu ekstremitāšu kustības.

Tas ir ieteicams, un valkā ortopēdiskie apavi, lai izvairītos no kroplība.

Bērni ar cerebrālo trieku vajadzētu mācīt normālas gaitas regulāri un metodiski izstrādāt katrai muskuļu grupai, izmantojot apmācību un vingrinājumiem. Vingrinājumi, lai stiept muskuļus, izturību un stress atvieglojums drīz dos pozitīvus rezultātus, un ar ārstēšanas ilgumu bērna diagnosticēta cerebrālā trieka, praktiski neatšķiras no veseliem vienaudžiem.

Atcerieties, ka bērnam ar diagnozi BCT labākā attieksme - ir draudzīga atmosfēra ģimenē, mīlestības un patiesi ceru radiniekiem atgūšanu.

Яндекс.Метрика