Chancroid

Vispārējā informācija par šo slimību

 Soft chancre - chancroid
 Chancroid (chancroid, chancroid, trešais veneriskā slimība) - infekcijas slimība, kas tiek nosūtīti tikai seksuāla kontakta ceļā un izpaužas kā sāpīgas čūlas uz vairākiem dzimumorgānos, kā arī iekaisumu limfmezglos.

Chancroid ir izplatīta valstīs Dienvidaustrumu Āzijā, Āfrikā, Centrālajā un Dienvidamerikā. Dažos reģionos, chancroid sievietēm un vīriešiem virsroku pat pār sifilisu. Pēdējos gados, tūkstošiem gadījumu ir identificētas Portugālē, Itālijā, Apvienotajā Karalistē un ASV. NVS slimība ir ļoti reta, un tikai tie cilvēki, kuri devušies uz ārzemēm, tas ir, tā tiek importēta infekciju.

Nesenie pētījumi seksuāli transmisīvām slimībām noveda pie secinājuma, ka 10% pacientu ir inficēti ar chancroid arī cieš no sifilisu vai dzimumorgānu herpes. Tika arī konstatēts ciešu saikni starp chancroid un HIV infekciju.

Kas izraisīja chancroid?

Izraisītājvielas chancroid - bacillus Haemophilus ducreyi - pirmo reizi tika aprakstīta 1887. Plānots, ka tuvāko desmitgažu laikā, tās detalizēta izpēte zinātnieki no Krievijas, Itālijas un Vācijas. Šajā laikā, mēs zinām, ka infekcija veselam cilvēkam notiek vienīgi dzimumakta, kad patogēns ieiet gļotādu vai uz bojātas ādas. Ja jums nav pret chancroid simptomi turpināsies nepārtraukti, jo kartes ir izturīgas pret daudzām ķimikālijām, var viegli panes zemu temperatūru un ātri vairojas. Tieši šī iemesla dēļ, ka cilvēki, kuri regulāri ceļo uz ārvalstīm, chancroid ir konstatēts biežāk nekā sifilisu un citām infekcijas dzimumorgāniem.

Es arī gribētu atzīmēt, ka daži eksperti iesaka iespēju nodot kociņi chancroid aseksuāli. Netieši, šī teorija ir apstiprināts fakts, ka infekcijas izraisītāja ir konstatētas vairākas reizes bērnu un veselības aprūpes darbiniekiem, kuri pret inficēto cilvēku. Tomēr pētījumi vēl nav pabeigti, un tāpēc jebkuri secinājumi par šo rezultātu būs pāragri.

Chancroid - slimības simptomi

Inkubācijas periods slimības ir 3-10 dienas. Šāds liels infekcijas izplatīšanās izraisa noteiktām īpatnībām. Jo īpaši, chancroid sievietēm norit daudz lēnāk nekā vīrieši. Vairumā gadījumu, godīgāku dzimums pirmās infekcijas pazīmes parādās ne agrāk kā 5-6 dienas pēc inficēšanās. Arī tur bija gadījumi, kad inkubācijas periods ilgst vairākas nedēļas, bet šāda situācija - tas ir izņēmums no noteikumiem, kas saistītas ar individuālajām īpašībām pacients.

Pēc sākotnējā posmā ieviešanas patogēna vietā parādās vietas spilgti sarkanā krāsā, centrs, kas tiek veidots saspringts mezgls ar strutainas saturu. Pēc dažām dienām tas ir atvērts, un tā vietā tur tieši chancre - čūla neregulāra forma, kuras diametrs ir vairāku milimetru līdz 3-4 centimetriem. Lai atšķirtu no chancroid čūlām, kas veidojas ar kādu citu dzimumorgānu infekcijas, jārēķinās, ka:

  • čūlas chancroid ļoti sāp un asiņo;
  • Izglītības fonds mīksts uz tausti;
  • ap jomā iekaisuma redzama noslaucīt;
  • chancroid noved pie vairākiem, nevis atsevišķiem čūlas.

Atrašanās vieta čūlas galvenokārt ir atkarīga no tā, cik infekcija radās. Kad anālais sekss ietekmē teritorija atrodas tūpļa un izskats atgādina dziļa plaisa. Mutisks dzimumakts var izraisīt čūlas uz mutes gļotādu. Biežāk chancroid veidojas uz:

  • iekšpusē priekšādiņas;
  • frenulum;
  • lieli un mazi kaunuma lūpu;
  • šajā scaphoid Fossa;
  • virsma koronālajā rievas izvirzīšanās.

Pēc 2-4 nedēļām, lai dziedinātu čūla veidot nelielu rēta. Šo laika posmu var pagarināt, ja pacientam ir mīksts chancre, simptomi, kas parādās skaidrāk no komplikācijām slimības. Nepastāvot veselības aprūpes infekcijas noved pie pamata sistēmu organismā, un limfmezgli pārkāpumiem.

Chancroid - ārstēšana slimības

 Narkotiku ārstēšanai chancroid
 Ārstēšanai chancroid speciālistu laikā izmantot antibiotikas un sēru zāles. Visplašāk izmanto vielas, kas nogalina ne tikai spieķi chancroid, bet bāla treponem kas izraisa sifilisu. Ārstēšanas kurss ilgst 1-2 nedēļas. Lai novērstu atkārtošanos dzimumorgānu infekcijas un sekundāro pacientam regulāri jāuzrauga ar savu ārstu.

Stipras sāpes čūla ir iespējams pārtraukt izmantot aktuālu antibiotikas. Ziedes palīdzēt novērst visvairāk acīmredzamas klīniskos simptomus, kas izraisa ievērojamu pacientu diskomfortu un samazināt dzīves kvalitāti. Turklāt diagnoze chancroid attieksme nozīmē stiprināt terapiju un lietošanu Imūnmodulējošas zāles. Ar modernu formu chancroid pacientiem operācija tiek norādīts.

Яндекс.Метрика