Hlamīdija

Vispārējā informācija par šo slimību

 Simptomi hlamīdijas sievietēm

Hlamīdiju infekcija - ir slimību grupa, kas rodas ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. Tos vieno līdzīgi simptomi un mehānismiem attīstību. Bez tam, jebkurš hlamīdijām, ko izraisa tādu pašu aģents - baktēriju Chlamydia. Tie ir plaši izplatīti dabā, un regulāri tiek identificētas jaunas sugas no šiem mikroorganismiem. Papildus cilvēku hlamīdijām ietekmē putnus, dzīvniekus, posmkāju, gliemju, zivis un pat augiem. Tomēr mēs esam galvenokārt ieinteresēti hlamīdijas sievietēm un vīriešiem. Par to mēs diskutēt šajā rakstā.

Visbiežāk izraisītājiem Chlamydia ietekmē Uroģenitālās sistēmas. ASV, hlamīdijas ir atrodams 5-10% no iedzīvotājiem vecumā no 15 līdz 30 gadiem, tas ir, cilvēkiem, kas dzīvo aktīvu seksuālo dzīvi. Mūsu valstī, sīki statistika nav pieejama, bet var pieņemt, ka saslimstība ir ne zemāks nekā Amerikas Savienotajās Valstīs.

Veidi infekcijas ar hlamīdijas

Parasti, Chlamydia baktērijas iekļūst organismā veselīgas personai, seksuāla kontakta ar slimu partneri. Jūs varat inficēties kā tradicionālajā un anālo seksu. Gadījumi inficēšanās ar orālo seksu reti ir vērojama. Ņemiet vērā arī to, ka diagnoze hlamīdijas bieži likts jaundzimušajiem. Bērnu ārstēšana ir nepieciešama pēc iznākšanas no mātes dzimšanas kanālā, kur tie gaida hlamīdijas.

Iekšzemes veids inficēšanos ar hlamīdijām ir maz ticams, jo baktērijas mirst ātri ārpus ķermeņa. Turklāt, lai uzlabotu infekcijas jābūt noteiktu skaitu aģentu, kuru nav, lietojot kopīgus sadzīves priekšmetus un higiēnu. Tomēr tas joprojām būtu jāievēro pamata aprūpi sabiedriskās tualetes, baseini, pirtis un citās vietās, kur tas ir iespējams uzkrāšanās hlamīdijas.

Simptomi hlamīdijas

Inkubācijas periods simptomi hlamīdiju, kas vīriešiem un sievietēm ir robežās no 7 līdz 30 dienām. Parasti pirmie simptomi hlamīdijas notiek pāris nedēļas pēc inficēšanās. Lūdzu, ņemiet vērā tikai to, ka 5% gadījumu Hlamīdijas ir bez simptomiem, tāpēc pēc nejaušas dzimumakta neizmantojot prezervatīvu ir vēlams uzreiz iziet medicīnisko pārbaudi, un vēl labāk - vispār atteikties seksu ar nepārbaudītu partneriem.

Ja diagnoze hlamīdiju simptomi sievietēm liecina par sakāvi Uroģenitālās sistēmas. Pacienti sūdzas par:

  • caurspīdīga vai balta, dzeltena izdalījumi no maksts;
  • sāpīga urinācija;
  • ādas apsārtums un diezgan stipru niezi šajā kājstarpes;
  • sāpes vēderā un jostas reģionā.

Hlamīdijas vīriešiem izpaužas līdzīgi simptomi. Ņemiet vērā arī to, ka, kamēr inficēt, un pārstāvji no spēcīgā puse cilvēces, un dāmas dzimumakta laikā jūtama dedzinoša sajūta.

Ietekme un komplikācijas hlamīdijas

Arī dzimumorgānu un urīnceļu sistēma, hlamīdijas ietekmē citus orgānus un sistēmas: elpceļus, acis, nervu sistēma, aknas, limfmezgli, žultsvadu, locītavu un asinsvadu sistēmu. Runājot par sekām, pietiek pateikt, ka diagnosticēt Chlamydia ārstēšana bieži vien sarežģī attīstībai iekaisuma procesu dzemdes un piedēkļu, Reitera sindroms, bojājumi acīm un locītavām. Agrāk tika uzskatīts, ka infekcijas izraisītājus izraisīt prostatītu, taču šobrīd saikne starp šo parādību un hlamīdijas vīriešiem apšaubīta.

Diagnoze hlamīdijas

 Diagnoze hlamīdijas vīriešiem un sievietēm

Lai atklātu hlamīdijas jo vīrieši un sievietes izmanto mūsdienīgas precizitātes izmeklēšanas metodes, jo īpaši PĶR, efektivitāte sasniedz 90-95%. Salīdzinoši nesen, lai apstiprinātu klātbūtni hlamīdiju lietišķo pētījumu kopējais insulta, taču šobrīd šī metode ir novecojusi, jo tā ļauj tikai aizdomas hlamīdijas, un tāpēc pilns ar medicīnas kļūdas. IFA, PIF un atklāj antivielas pret hlamīdijām arī nav ļoti populāri, jo zemo precizitāti rezultātu un nespēju atdalīt vienu no otra un nodoto esošo infekciju.

Attieksmi pret hlamīdijām

In nekomplicētu klīnisko gaitu ārstēšanā hlamīdijas ietver, ņemot azitromicīnu vai doksiciklīnu .  Mums ir daudz citu azitromicīnu (komercdarbības) vārdi: Azitroks, azivok, sumizid, Zitrolid, Hemomitsin un sumamed .  Tas tiks novērtēti, ka hlamīdiju diagnostikas simptomi var būt klāt tikai viens no partneriem .  Šis fakts nenozīmē, ka otra partneris ir veselīgi, jo infekcija var notikt pilnīgi bez simptomiem .  Šī iemesla dēļ, ārstēšanas laikā, un 2-3 nedēļas pēc beigām slimnieka kopšanu vajadzētu atturēties no dzimumakta .  Turklāt ir vēlams apvienot antibiotikas ar nonspecific narkotiku un fizikālo terapiju, lai stiprinātu imūnsistēmu un novērš recidīvu .  Persona tiek uzskatīta par veselīgu, ja pētījums veikts ārstēšanas kursa, un pēc 1-2 mēnešus pēc gada beigām, apstiprina, ka nav hlamīdijas .

Ar savlaicīgu, atbilstošu ārstēšanu hlamīdijas sievietēm un vīriešiem, prognoze ir labvēlīga, taču dažos gadījumos, mūsdienu medicīna piedzīvo zināmas grūtības. Ir zināms, ka, piemēram, nepareiza piemērošana antibakteriālo narkotikas var novest pie eskalāciju hlamīdijas ar hronisku stadijā, atbrīvoties no, ka būs daudz grūtāk. Hroniska forma izraisa nopietnas komplikācijas, un izraisa asu pasliktināt esošo iekaisuma procesus, lai jūs būtu jāpiemēro tikai pieredzējušiem ārstiem un nekavējoties pamest ideju sevis izārstēt hlamīdijas.

Яндекс.Метрика