Chromophytosis

Vispārīga informācija par šo slimību

 Cilvēki, kas cieš no Pityriasis versicolor

Pityriasis versicolor (lieto citu nosaukumu slimības - "multi-krāsainu jostas roze") - infekcijas sēnīšu slimība, ko izraisa sēnītes ģints Malassezia . Visvairāk atklāto valstīs ar karstā klimatā gadījumos, bet infekcijas aģentu justies labi Krievijā. Peak slimība Pityriasis versicolor vasaras mēnešos, veidojot optimālus apstākļus reproducēšanu sēnītes. Neskatoties uz to, ka infekcija nav dzīvībai bīstams un nerada invaliditāti, darīt savu attieksmi joprojām ir nepieciešams. Fakts, ka multi-krāsainu Pityriasis versicolor ir tendence atkārtoties, un tās simptomi būtiski samazināt dzīves kvalitāti.

No kode versicolor simptomi

Galvenie simptomi kode versicolor ir nelieli plankumi neregulāras formas, kas notiek uz krūtīm, muguras, plecu un galvas matainajā daļā. Parasti tie ir ar dzeltenu rozā līdz tumši brūnā krāsā, un ko raksturo neliels pīlingu. Ja diagnoze chromophytosis nekādu ārstēšanu vai bija nepietiekama, plankumi sāk augt lieluma un galu galā saplūst lielākos kabatās. Ietekmētās ādas izskatās ļoti nepievilcīgi no estētiskā viedokļa un izraisa būtisku psiholoģisku kaitējumu. Šī krāsains Pityriasis versicolor var attīstīties pēc dažiem gadiem, saglabāt visas jaunās ādas vietas ..

Cēloņi Pityriasis versicolor

Sēne var būt klāt pat ādas vesels cilvēks, bet pagaidām, tas nav izpausties. Chromophytosis sāk attīstīties reibumā izraisot faktori, kuru vidū ir:

 • endokrīno patoloģija;
 • novājināta imunitāte;
 • pārmērīga svīšana;
 • stresa situācijās;
 • ilgstoša saules iedarbība;
 • bieža lietošana antibakteriālo želejas;
 • bez uzraudzības izmantošana sauļošanās gultas.

Faktiski, ārstēšana kode versicolor cilvēkiem ir nepieciešams pēc iestāšanās jebkurā situācijā, kas ir bijusi negatīva ietekme uz ādu. It īpaši nepatīkama, ja tie notika vasaras mēnešos, jo siltums sēne attīstās ļoti strauji, un tiek aktivizēta pie mazākās ietekmes ārējiem stimuliem.

Veidi infekcijas organismā

Vēl nesen tika uzskatīts, ka nozveja chromophytosis no slima persona, ir ļoti grūti, tomēr jaunākie pētījumi šajā jomā ir pretrunā iepriekš izdarītos secinājumus par zinātnieku. Šodien, dermatologi sliecas domāt, ka chromophytosis nedrīkst parādīties tikai pēc personīgā saskarē ar inficēto, bet, kad daloties sadzīves priekšmetus (palagi, dvieļi, washcloths, apģērbs). Tātad paņemiet sēne ir diezgan iespējams pat apģērbu veikals montāžas telpā. Pirmie simptomi kode versicolor notiek periodā vairākas nedēļas vai vairākus mēnešus. No inkubācijas perioda ilgums ir atkarīgs no cilvēka veselības stāvokli un klātbūtni provocējošajām faktoriem, ko mēs jau minēju tikai nedaudz vairāk.

Diagnoze slimības

Precīza diagnoze kode versicolor tiek veikta, pamatojoties uz vizuālo pārbaudi un savākto vēsturi. Identificēt Pityriasis Pityriasis versicolor palīdz joda paraugu Balser, pēc kura ādas bojājumi ir tumši brūna. Turklāt, ārsti bieži izmanto īpašu lampu Wood. Ņemot vērā tās vietās, kur sēnes ražot dzeltenīga mirdzumu.

Ārstēšana kode versicolor

 Aizvietojama ziede ārstēšanai kode versicolor

Pēdējos gados, vairākas efektīvas ārstēšanas metodes kode versicolor. Tomēr daudzi pacienti joprojām notiek bieži recidīvi. Tas ir saistīts ar nepietiekamu sanitization priekšmetu un sadzīves priekšmetus. Sasniedz curiosities: pilnībā atguvusies cilvēks atgriežas normālā dzīvē pēc terapijas un, aizmirstot par piesardzību bauda savu veco dvieli. Protams, viņš atkal tika diagnosticēta ar Pityriasis versicolor (cēloņi daudzi no šiem gadījumiem ir saistīti ar preventīvo pasākumu trūkumu un trūkumu sanitārijas vienību).

Īpaši attiecībā uz terapijas kursa, panākumi ārstēšanā kode versicolor ir pilnībā atkarīga no integrētas pieejas. Cīņā pret sēnīti izmanto:

 • pretsēnīšu ziede;
 • antibiotikas;
 • speciālie šampūni;
 • noslaukot ādu ar vāju šķīdumu salicilskābes spirtu;
 • regulāra dousing ar paskābinātu ūdeni;
 • sacietēšana no ķermeņa.

Ārstējot kode versicolor medikamentu nedrīkst izvēlas izlases veidā, bet tikai pēc konsultēšanās ar pieredzējušu dermatologu. Parasti izmanto: kārtainās un fungicīdu aģenti yodosalitsilovy 2-3% alkohola, 3-5% spirta šķīdumu joda, sēra-salicilskābes ziedi (izmanto plašo izplatību sēnītes). Labi rezultāti liecina, imidazola derivātus (travogen, klotrimazolu, mikospor) allylamines (terbinafīns) un ultravioleto starojumu. Mēs atzīmējam, ka atkal no kode versicolor cilvēkam pietiekami ilgi, apstrāde un nepieciešama visaptveroša pieeja. Šī iemesla dēļ, jums ir nekavējoties pamest ideju, lai atgūtu, izmantojot tikai tautas aizsardzības līdzekļiem un konsultēties ar ārstu, kurš ieteiks visefektīvāko, efektīvais kurss.

Яндекс.Метрика