Imūndeficīts

Imūndeficīta - kolekcija dažādās valstīs no organisma, kurā pārtraukumu darbību uz cilvēka imūno sistēmu. Kad šis nosacījums infekcijas rasties biežāk nekā parasti, notiek ļoti smaga un ilgstoša. Pēc izcelsmes ir iedzimta imūndeficīta (primārā) vai iegūta (sekundārās). Kad dažādu veidu imūndeficīta infekcijas ietekmē augšējo un apakšējo elpošanas traktu, ādu un citus orgānus. Smagums, sugas un slimības raksturu atkarīgs no imūndeficīta veida. Kad imūndeficīta cilvēkiem var attīstīties autoimūnām slimībām un alerģiskas reakcijas.  Primārā imūndeficīta - iedzimta slimība imūnsistēmu

Primārā imūndeficīta

Primārais imūndeficīta - slimība, imūnās sistēmas iedzimtu raksturs. Slimība tiek nodota no vecākiem uz bērniem un saglabājas visu mūžu. Ir daudz dažādu veidu primāro imūndeficītu. Saskaņā ar medicīnas statistiku šis stāvoklis tiek parādīts vienu bērnu par desmit tūkstošiem. Daži no zināmajiem veidiem primāro imūndeficītu izpaužas tūlīt pēc dzimšanas, un cita veida slimības daudzus gadus var neparādīties nemaz. Aptuveni 85% no diagnosticēta slimība agrā vecumā (līdz divdesmit). Primārā imūndeficīta 70% gadījumu tiek diagnosticēti zēniem, jo ​​lielākā daļa no sindromiem slimību ir tieši saistīta ar X hromosomu.

Ģenētiskie defekti primāro imūndeficītu cilvēkiem ir sadalīti vairākās grupās. In humorālās imūndeficīta cilvēkiem sadalījumā imūnglobulīna sintēzi, šūnu imūndeficīts raksturo nepietiekams skaits limfocītu asinīs.

Defekti fagocitozi izpaužas trūkumiem leikocītu ķeršanas baktērijas. Ja defekts organisma proteīniem nespēj iznīcināt ārvalstu šūnas.

Starp primāro imūndeficītu atsevišķi piešķirt kombinēts imūndeficīts. Apvienojumā imūndeficīta saistīta ar ģenētisku defektu rezultātā disfunkcijas B-šūnu un T-limfocītu. Kad šī slimība saplīst antivielu ražošanu un samazinot funkciju šūnu imunitāti.

Sekundārā imūndeficīta

Sekundāru imūndeficītu - klātbūtne cilvēka ieguvusi imūnās sistēmas slimības. Sakarā ar novājinātu imunitāti, cilvēka ķermenis bieži uzbruka dažādām infekcijas slimībām. AIDS - slavenākais piemērs sekundāro imūndeficītu. Šī slimība var attīstīties reibumā starojuma, medikamentu, dažādu hronisku slimību.

Šis nosacījums var arī attīstīties olbaltumvielas enerģijas nepietiekamu uzturu, kā arī trūkst vitamīnu un minerālvielu organismā. Jo īpaši kaitē valsts imunitātes deficīta cinka, selēna un vitamīnu sekundārā imūndeficīta bieži skar cilvēkus ar hroniskām vielmaiņas traucējumiem. Kad slimība ir ļoti svarīgs laiks, lai noteiktu bakteriālu infekciju un sākt nepieciešamo ārstēšanu.

Simptomi imūndeficītu

Šobrīd praktizē dažādu veidu ārstēšanai imūndeficītu, bet daži no tiem ir vēl eksperimenta attīstības stadijās. Ārstēšana imūndeficītu nav bez palīdzības no vispārējiem principiem - vakcinācijas, infekciju kontrolē, aizvietošanas terapiju.  Imūnglobulīns - narkotiku ārstēšanai imūndeficīta

Par cilvēka imūndeficīta raksturīgās izpausmes nopietnu bakteriālu infekciju atkārtojas. Bakteriālas infekcijas novest pie attīstību bronhīts, sinusīts, vidusauss iekaisumu. Pacientiem ar šo slimību bieži rodas piena sēnīte, periodontīts, ķermenis veidojas papilomas un kārpas, plikpaurība notiek un ekzēma. Kad šis nosacījums bieži diagnosticē ar dažādiem hematological traucējumiem. Dažos gadījumos var novērot gremošanas sistēmas traucējumi, vaskulīts, krampji, encefalīts, artrīts. Saskaņā ar kādu informāciju, jo imūndeficīta palielina risku kuņģa vēzi.

Ārstēšana imūndeficīts

Mūsdienās immunocorrection tērēt vairākus veidus - kaulu smadzeņu transplantācija, izmantošanu imūnglobulīnu, imūnmodulatori. Parasti ārstēšana tiek veikta imūndeficīta zemādas vai intravenozo imūnglobulīnu.

Ja jebkura veida imūndeficītu ir ļoti svarīgi, lai izvairītos no infekcijas un sekot veselīga dzīvesveida principus. Pacientiem ar šo slimību ir ļoti svarīgs laiks, lai noteiktu baktēriju un sēnīšu infekciju un veikt pasākumus to ārstēšanu. Noteiktos apstākļos ķermenis būtu regulāra profilaktiska ārstēšana ar antibiotikām. Ar infekcijas krūtīs fizioterapijas metodēm, kas atbilst piemērot, un regulāri veikt īpašus vingrinājumus.

Яндекс.Метрика