Cista ir caurspīdīgs nodalījums

Cilvēka smadzenes - ir tik sarežģīts orgāns, kas vēl nav pētīta pamatīgi. Mūsdienu zinātne turpina  Cista ir pārredzama nodalījums smadzeņu - tā nav patoloģija un anomālija attīstības
 izpētīt tās struktūru un funkcionēšanas īpašības. Cilvēka smadzenes ir daudz struktūrvienību, no kuriem katrs veic īpašu funkciju, bet visi šie departamenti ir nesaraujami saistīti.

Bieži vien pēc tam, kad veikta magnētiskās rezonanses terapija var atrast noslēgumā kopumu neskaidra izteiksmē, ko var saprast, ja vien pieredzējuši. Viens šāds termins ir "caurspīdīgs cista starpsienas smadzenes."

Šī diagnoze nav nekas neparasts. Apmēram 25% pacientu, kuriem bija veikta MR, jūs varat redzēt līdzīgu ierakstu aptaujas rezultātiem. Kādu diagnozi?

Cilvēka smadzenes ir klāta ar trīs slāņu smadzeņu plēves: ciets, arahnoidālā (arahnoidālā) un mīkstu čaumalu. Saskaņā arahnoidālā ir šķidrumu telpas, kurās cirkulē šķidrums (šķidrās nesēju ap smadzenes). Caurspīdīgs nodalījums smadzeņu sastāv no divām plānām plātņu serdes, kas ir atdalīti ar iešķeltu dobumā, kas atrodas starp priekšējo daļu un arkas corpus Callosum smadzenēs. Cista caurspīdīgas starpsienas - arahnoidālā cista skats, kad šķidrums uzkrājas starp plāksnēm caurspīdīgajām sienām smadzenēs.

Cēloņi cistas caurspīdīgas sienas smadzeņu

Par izcelsmes šo cistas iedala iedzimtu (primārais) vai iegūta (sekundārā). Iegūto cistas cēlonis var būt dažādi izraisītām slimībām, gļotādas iekaisums smadzeņu, traumas, šoks vai asiņošana.

Lokalizēts cistu pārskatāmus starpsienas konkrētā daļā smadzenēs, drošā vietā.

Ja pacients saņem rokās ar magnētiskās rezonanses terapijas rezultātu ar rezultātu "arahnoidālā cistas caurspīdīgām sienām smadzenēs", viņam jākonsultējas ar neiroķirurgs vai neirologs.

Par cistas pārredzamiem starpsienām simptomi

Jums jāzina, ka cista caurspīdīgas sienas smadzenēm - nav patoloģija un anomālijas attīstību. Vairumā gadījumu, cista - variants normālu anatomiju smadzenēs, kas nav ievērojams risks pacientam. Tas plūst kā cista bez simptomiem, un nav nepieciešama īpaša attieksme.

Bet, ja cista nav iedzimtas un iegūtas, un izraisa dažādas slimības vai traumas, tas var būt tādi simptomi kā galvassāpes, sajūta saspiežot galvas, troksnis ausīs, dzirdes zudumu un citus simptomus.

Pamata  To var noteikt ārstēšanu cistas caurspīdīgas starpsienas
   briesmas šāda cista - iespēja tās nekontrolētas izaugsmes, tādējādi to sāk izdarīt spiedienu uz jebkuru daļu no smadzenēm, apgrūtinot savu vērtīgo darbu.

Tieši tāpēc cista ir nepieciešama regulāra uzraudzība ar MRI pētījumiem. Ārsts ieteiks pacientam regulāri jāveic magnētiskās rezonanses terapija ik 6-12 mēneši.

Ārstēšana cistas caurspīdīgas starpsienas

Ja no nākamā kontroles pētījuma rezultāti atklāja, ka cista pieaugumu lieluma, tas nozīmē, ka bojāts faktors turpina tās negatīvo ietekmi uz smadzenēm, tāpēc tas ir stimuls meklēt cēloņiem, kas veicinājusi un izaugsmi cistas.

MRI ir spējīgs sniegt informāciju tikai par atrašanās vietu un lielumu cista, bet iemesls tās rašanās var palīdzēt rūpīgu pārbaudi pacienta autoimūnām slimībām, infekcijas procesu, asinsrites traucējumiem. Pētījuma dalībnieki piedzīvoja sirds uz elektrokardiogrammu un ehokardiogrammu, izpēti asins plūsmu caur kuģiem smadzenēs Doplera ultraskaņas, asins recēšanas un holesterīna līmeni, asinsspiediena kontroli, testiem dažādām infekcijām, utt

Dažos gadījumos tas var noteikt ārstēšanu cistas pārredzamas starpsienas izmantojot absorbējošie un nervu sistēmu aizsargājošo narkotikas.

Aptuveni vairāk nekā puse no šiem cistas nav nepieciešama nekāda ārstēšana, bet var ievadīt tieši šīs slimības ārstēšanā, kas izraisīja izskatu cistas.

Яндекс.Метрика