Citomegalovīrusa

Kāpēc citomegalovīrusa tiek uzskatīta par vienu no visvairāk mānīgs slimības mūsu laika?

 Simptomu citomegalovīrusu izskats

Lai atbildētu uz šo jautājumu, Jums ir jābūt vismaz vispārēju priekšstatu par to, kas ir citomegalovīrusu. Intriga citomegalovīrusu ir tas, ka, iekļūstot organismā, infekcijas aģenti tur paliek uz visiem laikiem, un lielākā daļa inficēto slimība ir latentā formā. Attiecīgi, diagnostikā "citomegalovīrusu" ārstēšana bieži sākas pārāk vēlu, kas savukārt noved pie attīstības iekaisuma procesus.

Aktivizēšana citomegalovīrusa rodas sakarā ar spēcīgu un stabilu pazeminot imunitāti, ko izraisa, piemēram, grūtniecība, ar AIDS vai regulāru uzņemšanu narkotiku, kas ietekmē organisma aizsardzības sistēmu.

Veidi infekcijas

Citomegalovīrusu tika atvērts 1956. gadā. Šobrīd, tas ir atrodams 10-15% pusaudžu un 40% pieaugušo. Tas izskaidro plašu tendenci patogēna uz mūža neatlaidības (saglabāšanas) cilvēka ķermeņa iekšienē. Pie normāliem imunitāte tsitomegavirusa patogēnu nav bīstami, bet tas ir vērts aizsargbarjeru vājināt kā citomegalovīrusu bērniem un pieaugušajiem, uzreiz jūtama. Labā ziņa ir tā, ka infekcija diez izplatīties no cilvēka uz cilvēku. Kā likums, tieši infekcija aizņem ilgu, ciešu kontaktu ar slimiem cilvēkiem.

Visbiežāk inficēšanās veids tsitomegavirusom:

 • air drop - patogēni iekļūst organismā ar siekalām, ko kissing;
 • seksuālā - ar spermu vai gļotām no dzemdes kakla kanāla;
 • transtsplatsentarny - citomegalovīrusa tiek nodots auglim dzemdē;
 • iespējama infekcija jaundzimušo breastfeeds laikā;
 • infekcija var "dot" asins pārliešanas vai transplantāciju donoru orgānu laikā.

Simptomi citomegalovīrusu

Citomegalovīrusu simptomi parādās 20 laikā - 60 dienu laikā. Parasti, citomegalovīrusa sākas akūti un izpaužas ar šādām pazīmēm:

 • drudzis;
 • simptomi intoksikācijas;
 • veģetatīvās-asinsvadu sistēmas traucējumi;
 • vispārējs vājums;
 • nogurums;
 • pārmērīga siekalošanās;
 • attīstība iekaisuma procesu ar urīna orgāniem.

Ja neārstē, citomegalovīrusu bieži noplūdes nonākšanas vispārējo formu, kurā ir vairāki bojājumi dažādu orgānu un sistēmu .  Pacientiem ar citomegalovīrusu novēroja: aknu iekaisums audu un liesa, pneimonija, bronhīts, asinsvadu bojājumiem smadzenes un acis, palielināta submandibular dziedzeru, ādas izsitumi, locītavu iekaisums .  Visbīstamākais citomegalovīrusu bērniem un grūtniecēm .  Uz attīstību citomegalovīrusu bērna ķermeņa tiks aplūkoti turpmāk .  Attiecībā uz grūtniecēm, jo ​​viņu gadījumā, infekcija ir nopietns drauds auglim .  Citomegalovīrusu ir viens no biežākajiem iemesliem bērna aborts un attīstību smagu slimību, bērniem, it īpaši, bojājumi centrālās nervu sistēmas .  Ja citomegalovīrusu diagnoze, ārstēšana tika uzsākta pārāk vēlu, ka 20-30% gadījumu auglis nomirst pirms sākuma normālu piegādēm .

Citomegalovīrusa bērniem

 Bērnu rūpējas citomegalovīruss

Kā minēts iepriekš, slims māte var inficēt bērnu grūtniecības laikā un pēc dzemdībām, kas iet patogēnus kopā ar mātes pienu .  Agrīnā stadijā grūtniecības bērna parasti nomirst .  Šādās situācijās nepalīdz pat savlaicīgu rīcību analīzes uz citomegalovīrusu, jo imūnsistēma augļa vēl nav izveidota, bet patogēni paši slikti uz antibiotiku terapiju .  In vēlīnā bērniem izdzīvot, bet jebkurā gadījumā, citomegalovīrusu ietekmēt to pilnīgu attīstību .  Pareiza diagnoze ir grūti, un kas notiks, ja bērns attīstās citomegalovīruss, simptomi var būt pilnīgi trūkst .  Tā rezultātā, simptomi CMV tiek konstatēti tikai tad, kad patogēniem ir neatgriezeniskas sekas būtiskās sistēmās un orgānos .  Tomēr ar normālu imunitāti slēptā formā ir mazākais no diviem ļaunumiem, jo ​​latentā pārvadātājs ir plaši izplatīta iedzīvotāju vidū, nerada diskomfortu pacientam un nekaitē veselībai .

Ārstēšana citomegalovīrusu

Tas būtu uzreiz skaidrs, ka citomegalovīrusu infekcija ir neārstējama. Visi šobrīd esošie zāles var kontrolēt skaitu patogēnu asinīs, bet tos nevar novērst pilnībā. Normalizēt stāvokli pacienta, ārsti izmantot visu produktu klāstu, kas uzlabo imūnsistēmu un līdzekļus no grupas interferonu, kas kavē darbību vīrusu.

Яндекс.Метрика