Kontaktinformācija dermatīts

Kontaktinformācija dermatīts sauc iekaisums, kas rodas sakarā ar sazināties ar alergēnu. No kontakta dermatītu izsitumi ir tikai vienā jomā, un bieži vien ir skaidras aprises.  Alergēns - cēlonis kontakta dermatītu

No kontakta dermatītu simptomi

No kontakta dermatītu simptomi sākas ar gaismas un īslaicīgas apsārtums un pietūkums, un galu spēcīgas burbuļi. Bieži izsitumi ir niezošas niecīga burbuļi. Sākumā izsitumi var ierobežot līdz jomām saskarē ar aģentu, bet nākotnē tas var izplatīties uz tuvējo ādas.

Platība izsitumi var iegūt lielas platības ādas (piemēram, ja kontakta dermatīts, ko izraisa krēmu ķermeņa), vai būt vietējā (piemēram, uztveršanas earlobes ja kontakta dermatīts, ko izraisa auskari).

Ja likvidētu stimulus, apsārtums, kas parasti ilgst vairākas dienas. Dažreiz burbuļi var saņemt slapjš un veido garoza, bet tie kalst pietiekami ātri. Bet nieze, zvīņošanās un pagaidu sabiezējumi ādas var saglabāties vairākas dienas vai nedēļas.

Cēloņi kontakta dermatītu

Kontaktpunkts cēlonis dermatīts alergēni ir. Tās var izraisīt iekaisumu, kas izpaužas kairinājuma (vienkāršs kontakta dermatītu) vai alerģisku reakciju (alerģiskais kontaktdermatīts). Iekaisums var izraisīt pat vieglāko mazgāšanas līdzekļi, ziepes un daži metāli, ja bieži saskaras ar ādu. Dažreiz sauss un kairināt ādu var vienkārši konstants pakļautība parastā ūdens. Nekavējoties (minūtēs), var izraisīt kairinājumu spēcīgiem stimuliem (piemēram, sārmu un skābes saturošu mazgāšanas līdzekļu), un daži organiskie šķīdinātāji (piemēram, acetonu kā daļu no līdzekli noņemot nagu laka).

In alerģisku kontaktdermatītu, vai pirmais pāris sākotnējā kontakta ar kairinošas nevar provocēt iekaisumu, bet tālāk izraisīt kontakta dermatītu un niezi četrām līdz divdesmit četrām stundām. Tā gadās, ka cilvēki nonāk saskarē ar noteiktām vielām gadiem un tie nerada viņiem nekādas kairinājumu, bet tad, pēkšņi, ir alerģiska reakcija. Šī reakcija var izraisīt pat tie losjoni un ziedes, ko izmanto, lai ārstētu kontaktdermatītu. Aptuveni 10% sieviešu ir alerģija pret niķeli, kas ir atrodams rotaslietas. Ir arī profesionāli kontaktdermatītu, kas rodas no saskares ar noteiktiem materiāliem darbā.

Diagnostika

Cēloni kontakta dermatītu noteikšanai bieži vien ir grūti, jo mēs ne vienmēr atcerēties to, ko kontaktu un attiecīgi, kas varētu izraisīt reakciju. Bieži diagnosticē kontaktdermatītu padara lokalizāciju pirmās iznākšanas.  Triderm - glikokortikoīdu ārstēšanai kontakta dermatītu

Dažreiz, ja jūs pat lūgt detalizēti pacientam, ārsts nevar noteikt alergēns plāksteris tests tiek veikts. Laikā šo procedūru piemēro ādas maz vielām, radot kontaktdermatītu, un šīs vielas paliek uz ādas divām dienām, lai redzētu, vai tur bija reakcija.

Ārstēšana kontakta dermatīta

Ārstēšana kontakta dermatītu ir novērst kaitinošas faktors. Kā likums, pēc noņemšanas stimuls kontakta dermatītu darbojas patstāvīgi. Ja tā nav, tiek piešķirts spēcīgus losjoni vai ziedes, kas satur kortikosteroīdus. Ja cietusī persona un dzimumorgāni, un izsitumi turpina izplatīties, iecelts par gatavošanos iekšējai lietošanai, kas satur kortikosteroīdus. Ārstēšanas kurss ir divas līdz trīs nedēļas, kā izmantošanas mazāk laika neizbēgami ir recidīvi. Veikt zāles vienu reizi dienā no rīta.

Lai izvairītos no infekcijas, skartā platība ir periodiski jānomazgā ar tīru ūdeni ar ziepēm myagkodeystvuyuschim līdzekļiem. Bubbles nedrīkst atvērt. Tāpat, lai aizsargātu pret infekciju, var izmantot sausu pārsēju.

Яндекс.Метрика