Dacryocystitis

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi dacryocystitis

Dacryocystitis sauc žēlabaini-deguna bloķēt kanālu, kā rezultātā iekaisums asaru sac. Dobums tiek mazgāti ar asarām acīs, novēršot to no izžūšanas un audzēšana kaitīgo baktēriju tajā. Zatёm slёznaya šķidrums nonāk asaru punktiem atrodas iekšējā stūrī acs augšējo un apakšējo plakstiņu. Dacryocystitis attīsta ja iekaisušas un aizsērējis viens no šiem punktiem, un ja sadalīti vispārējo caurlaidi žēlabaini-deguna kanālu, asaru sac un asaru kanāliņu.

Kad dacryocystitis izjaukt dabisko aizplūšanu asarām. Šķidrums uzkrājas acs un pastāvīgi lejot caur apakšējo plakstiņu. Dacryocystitis jaundzimušo ne vienmēr nepieciešama ārstēšana. Līdz 3. dzīves nedēļā, viņš tiek uzskatīts par dabas fizioloģiska parādība, jo asaru kanāliem bērns slēgta želejveida filmu. Ja filmu par saviem pauzes, ir nepieciešama ārstēšana jaundzimušajiem ar dacryocystitis.

Kad dacryocystitis pieaugušo Obligāta konsultācija ar oftalmologa. Ir svarīgi, lai diferenciāldiagnozē konjunktivīts, dacryocystitis, kurā abas acis ir iekaisuši tiesības. Bez masāžu, medicīnas un dažreiz ķirurģiskā ārstēšana dacryocystitis pieaugušo vien neizdodas.

Iemesli dacryocystitis

Cēloņi jaundzimušo dacryocystitis un pieaugušajiem, kā likums, atšķirīgs.

Daļēja vai pilnīga oklūzijas tearfully-deguna kanālu izraisot dacryocystitis pieaugušajiem bieži izraisa aterosklerotiskās nosacījumus vai infekcijas.

Dacryocystitis notiek jaundzimušajiem, kā rezultātā aizsardzības želejveida sveces, kas aizsargāta apakšējā daļa žēlabaini-deguna kanālu laikā pirmsdzemdību periodā. Parasti, šī filma ir lauzt ar mazuļa pirmo elpu. Dažreiz tas aizņem pārtraukumu uz 2 nedēļām bērna dzīvē.

Aptuveni 5% no bērnu pirmajos dzīves mēnešos, kam nepieciešama ārstēšana dacryocystitis jaundzimušo iemesla dēļ, ka neatkarīga pārtraukums želejveida filma nav noticis.

Dacryocystitis jaundzimušo infekcijas etioloģijas notiek daudz retāk.

Simptomi dacryocystitis

Simptomi ir hroniskas dacryocystitis asarošanu un pietūkums asaru somiņu, kas atrodas asaru Fossa pie iekšējā stūrī acs. Nospiežot uz šajā jomā dacryocystitis izpausto strutains vai muco-strutaini izpildi. Arī izskatās tūskas konjunktīvas plakstiņus.

 Dacryocystitis bērnu

Pašreizējā dacryocystitis var būt akūta. Kad ir krasi apsārtums lauks asaru sac un slēgšana redzes spraugas. Dažu dienu laikā iekšējā stūrī acs veidojas fistulu. Tā var pati kļuvis skaidrs ar atbrīvošanu no pus asaru sac.

Ilgstoša hroniska Protams dacryocystitis pieaugušais vai bērns var stiept spēcīgu asaru sac. Šajā gadījumā, ādas pārklājumu tas thins un kļūst zilgana nokrāsa.

Dacryocystitis acs ir bīstama veselībai, jo tas var novest pie inficēšanās radzenes, tās bojājumu un redzes problēmas.

Diagnoze dacryocystitis

Diagnoze dacryocystitis pamatojoties uz sūdzībām par pacientu un klīniskā aina ar raksturīgo slimības simptomus. Apstiprināt žēlabaini-deguna bloķēt kanālu, izmantojot paraugu Vesta. Šim nolūkam deguna tiek ievietota pacientam pa kokvilnas daktis, un acs dobumā tiek izcirsti kollargolovy risinājumu. Pēc pāris minūtēm pie neatvērtu krusta žēlabaini-deguna kanālu dakts ir jākrāso. Precizēt bloķēšanu pie dacryocystitis asaru sistēmā, izmantojot X-ray kontrastu.

Ārstēšana dacryocystitis

Standarta ārstēšana jaundzimušo dacryocystitis - sistemātiska piemērošana masāža. Kad tas tiek veikts dacryocystitis 2 nedēļām līdz 10 reizēm dienā. Ar regulāru un pienācīgu norisi masāžas dacryocystitis vairumā gadījumu var izārstēt bez operācijas.

Masāžas nolūks dacryocystitis - pauze želejveida filmu. Visas manipulācijas tiek veiktas ar tīrām rokām mājās vecākiem bērna. Masāžu dacryocystitis sākas ar saspiežot saturu asaru sac. Tad, acs dobuma izraka risinājums furatsilina un pilnībā izslēgta strutas. Un tikai tad mēs varam doties tieši uz ārstnieciskā masāža. Kad dacryocystitis masāžas pirksti saraustītas kustības jāveic šajā jomā asaru sac. Pēc masāžas, tad acu pilieni būtu pilienveida dezinfekcijas līdzekļi.

Ja ārstēšana dacryocystitis in jaundzimušā masāža izrādījusies neefektīva, bērns tiek nosūtīts uz intubācijas žēlabaini-deguna kanālu. Ķirurģiska ārstēšana jaundzimušo dacryocystitis ieteicams vecumā 2-3 mēneši. Tā tiek veikta vispārējā anestēzijā, un vairumā gadījumu ir veiksmīga.

 dacryocystitis ārstēšana bērniem

Bērniem, kas vecāki par 3 gadiem, kā arī pieaugušajiem dacryocystitis iesaka ar dacryocystorhinostomy. Lai gan tas ir veidots mākslīgs žēlabaini-deguna kanāls savieno komunikāciju starp dobumā acs un deguna.

Kad dacryocystitis jaundzimušo ir iespējams izmantot zemas ietekmes lāzera dacryocystorhinostomy. Ķirurģiska ārstēšana dacryocystitis pieaugušajiem ietver izmantošanu ārpus telpām vai endonasal dacryocystorhinostomy.

Rezekcija asaru sac dacryocystitis kad pieaugušie izmanto tikai izņēmuma gadījumos. Pēc sākotnējā posmā slimības izmantoti dezinfekcijas un antibakteriālo mazgāt, deguna intubācijas, kā arī UHF-terapijas un karstā komprese akūtas dacryocystitis pieaugušo laikā.

Яндекс.Метрика