Deguna asiņošana

 Deguna asiņošana

Deguna asiņošana (medicīnas termins - deguna asiņošana, no latīņu deguna) eksperti neuzskata kategoriju neatkarīgo slimībām. Pamatcēlonis deguna asiņošana, parasti primāro slimību, traumatisku bojājumu vai alerģisku degunu un deguna blakusdobumu. Dažreiz, piemēram, pēc smagā fiziskas slodzes vai stiprs noguruma deguna asiņošana var notikt veseliem cilvēkiem. Šajā gadījumā atbalsts deguna asiņošana nav nepieciešama, jo īstermiņā plūsmu asinis no deguna eju izbeigts patstāvīgi.

Tas ir arī klasificē kā nekaitīgas nosacījumi ietver deguna asiņošana, cēloņus no kuriem gulēt diezgan ilgu uzturēšanos auksts vai sausā, karstā klimatā. Būt šajos apstākļos rada pārmērīgu dehidratācija un žāvēšana gļotādām deguna eju un tā rezultātā kļūst par iemeslu pārtraukumi mazo asinsvadu.

Cēloņi deguna asiņošana

Dabas cēloņi Deguna asiņošana pieaugušo veselam cilvēkam var būt pārmērīgas pārkaršanas ķermeņa (pakļaušanu saules vai karstuma dūriens). Deguna asiņošana, kas izriet no pārkaršanas, kas parasti saistīta ar reiboni, smagu vājums, troksnis ausīs, un ģībonis.

Deguna asiņošana, cēloņi, no kuriem ir traumatisks raksturs (sitieniem, sasitumi, kritieniem, uc) ir apvienoti ar izteiktu pietūkumu cietušās platības, un straujš sāpīgums apkārtējo audu. Ja ir lūzums, sejas kaulu vai skrimšļiem, vizuāli manāms kropļojumiem. Ja Jums ir interese par plastiskās ķirurģijas deguna foruma dos Jums iespēju apspriest jautājumus Rhinoplasty.

Cēloņi deguna asiņošana, kas sastāv iekaisuma procesiem deguna eju un blakus esošo deguna blakusdobumu (sinusīts, rinīts, sinusīts, sinusīts, uc), ko parasti pavada asiņaina gļotādas novadīšanas ar trombu no deguna eju, reizēm, drudzis.

Ja deguna asiņošana radās persona, kas cieš no hroniska hipertensija, biežāk šis simptoms liecina hipertensijas krīze - strauju asinsspiediena, kas rodas kā rezultātā plīsumiem sienām tiny asinsvadus deguna.

Iemesli nasalbleedings var kalpot veicot noteiktus medikamentus, jo īpaši deguna aerosolus, anti-alerģijas (antihistamīna), kortikosteroīdi, anti-recēšanas zāles (aspirīns, heparīns uc).

Papildus iepriekš minētajiem iemesliem, deguna asiņošana, kas notiek pietiekami bieži, var liecināt, ka samazināto ražošanas līmeņa trombocītu organismā (tā sauktā trombocitopēniskā purpura), un to iespējamo klātbūtni šādu briesmīgo slimību, piemēram, aplastisko anēmiju vai leikēmiju.

Bieža deguna asiņošana var būt vienīgā pazīme, kas sākas labdabīgs vai ļaundabīgs audzējs deguna eju.

Veidi deguna asiņošana

  • Deguna asiņošana bērniem.

 Veidi deguna asiņošana

Iezīmes elpošanas sistēmas agrīnā vecumā nosaka, ka deguna asiņošana bērniem ne vienmēr izraisa jebkādas patoloģijām. Visbiežāk deguna asiņošana, kas bērniem var izraisīt bojājumus gļotādas deguna eju ar mehāniskiem līdzekļiem - pirkstiem, deguna administrēšanu mazajiem svešķermeņu, traumatiskiem bojājumiem deguna krišanas laikā, traumas un tā tālāk D..

Ja bērns, bet asiņošana no deguna ar biezu gļotu asiņainiem recekļiem, tas ir iespējams, viņš iet iekaisumu deguna (rinīts, sinusīts, uc), un prasa atbilstošu ārstēšanu.

Long deguna asiņošana bērniem, ir nemainīgs un kopā ar rašanos hematomas un zilumi, var norādīt pārkāpumu procesu asins recēšanas traucējumi vai hemofiliju.

  • Deguna asiņošana grūtniecēm.

Deguna asiņošana grūtniecības laikā ir diezgan bieži. Šis fakts ir izskaidrojams ar to, ka organismā grūtnieces bieži novērota nozīmīga trūkumu vitamīna K - neaizstājamu dalībnieks procesā asins recēšanu. Trūkst K vitamīna ir iemesls ne tikai biežu deguna asiņošana, bet palielināja smaganu asiņošana, kā arī izskatu vairākiem sasitumiem sievietēm grūtniecības laikā.

Ja deguna asiņošana, kas grūtnieci pavada stipras galvassāpes vai reibonis, varbūt šī situācija ir saistīta ar augstu asinsspiedienu (kas bieži rodas grūtniecības laikā), un tad jums ir nepieciešams steidzami pārsūdzību vadošo grūtniecības ginekologa.

Ārstēšana deguna asiņošana

Medicīniskās aprūpes sniegšanu un ārstēšanā deguna kādā medicīnas iestādē prasa šādas sarežģītas lietas:

- Bagātīgs deguna asiņošana bērniem ar aizdomām par svešķermenis deguna eju;

- Deguna asiņošana radās kā rezultātā traumas, un apvienojumā ar pietūkumu un deformācijas izmaiņas deguna;

- Deguna asiņošana radās pacientam ar diagnozi "hronisku hipertensiju" fonā ielēkt asinsspiediens;

- Bieža un biezi deguna asiņošana, apvienojumā ar veidošanos daudziem sasitumiem un hematomas, asiņošana smaganas un citiem simptomiem disfunkcijas asins koagulācijas;

- Deguna asiņošana jebkurš iemesls, tā neapstājas, veicot neatkarīgus pasākumus, lai apturētu uz laiku, kas pārsniedz 30 minūtes.

 Ārstēšana deguna pelašķu

Slimnīcā, lai risinātu pašreizējās deguna asiņošana izmantot šādas manipulācijas:

  • Uztriepju no deguna eju, kas ietver administrēšanu marli (ietaukotas īpašu hemostatic pastu vai želejas), jo deguna tamponi. Tamponāde var veikt gan ar mutes (aizmugurē), un no deguna eju (priekšējie).
  • Darbības apturēšana deguna asiņošana ir redzams tajos gadījumos, kad citi pasākumi ir mēģinājuši neefektīvi.

Individuālās deguna asiņošana nav nepieciešama ārstēšana. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš stāvokli viņa veselību, ja deguna asiņošana atkārtojas pietiekami bieži (bez redzama iemesla, viņš skaidro). Šajā gadījumā labākais risinājums būtu aicinājums ārsts, lai noteiktu precīzu cēloņus deguna asiņošana.

Яндекс.Метрика